Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Баночки з-під дитячого харчування, напівпрацюючий магнітофон

MLV

Рекомендовані повідомлення

Віддаю за самовивіз, або фрукти кілька десятків баночок з-під дитячого пюре. Місткістю приблизно 50, 80 та 120 мл. Частина з більших має кришку на закрутці (герметичну), інші мають кришечки, але не закручуються герметично.

Також віддаю магнітофон касетний із радіо FirstAustria, але касетна частина вперто жує, а ось радіо працює справно;)

Ще є залишки буд.матеріалів за символічні ціни, їх опис буде даний і додаватися у гілці про лишки буд.матеріалів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Віддаю за самовивіз, або фрукти кілька десятків баночок з-під дитячого пюре. Місткістю приблизно 50, 80 та 120 мл. Частина з більших має кришку на закрутці (герметичну), інші мають кришечки, але не закручуються герметично.

Також віддаю магнітофон касетний із радіо FirstAustria, але касетна частина вперто жує, а ось радіо працює справно;)

Ще є залишки буд.матеріалів за символічні ціни, їх опис буде даний і додаватися у гілці про лишки буд.матеріалів

 

бронь готов забрать!

тел в личку!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

прошу прощения у ТС, но рискну задать вопрос для изучения спроса - может нужны кому-нибудь стеклянные бутылки 200мл от детских кефиров\йогуртов (если память не подводит Яготинские) с герметично закручивающимися крышками? регулярно употребляем, а бутылки почти всегда в утиль, т.к. хз куда их можно пристроить (для хоз. нужд всего пару оставили)

Если кому надо - маякните, буду оставлять. Можно пробовать домашние соки в них закрывать аля Галиция в стекле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прошу прощения у ТС, но рискну задать вопрос для изучения спроса - может нужны кому-нибудь стеклянные бутылки 200мл от детских кефиров\йогуртов (если память не подводит Яготинские) с герметично закручивающимися крышками? регулярно употребляем, а бутылки почти всегда в утиль, т.к. хз куда их можно пристроить (для хоз. нужд всего пару оставили)

Если кому надо - маякните, буду оставлять. Можно пробовать домашние соки в них закрывать аля Галиция в стекле

 

Очень удобно под аджику.

Если не сложно - не выбрасывайте. Как поднасоберется - маякните, заберу.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Сколько вам штук поднасобирать? Штук 10 хватит?

 

Малова-то будет...:grin:

Штук 20-30 что б зря не кататься.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Всі пропозиції актуальні! За самовивіз і фрукти

(були охочі, та щось не приїхали)

 

Тож особливо рекомендую баночки розмір майонезних із герметичною закруткою для аджик-конфітюрів і всякого дріб'язку. Ще купа менших і таких самих з кришечками без герметичної закрутк

 

касетник Фьоставстрія, справно працює радіо.

 

Різного будівельного трошки - швелер, товщина буде пристойна (боки 7-9мм, низ -3мм), але довжини десь 70 см, сітка рулонна для шпаклювання залишок, але чи є там пару метрів буде за запитом можу точніше глянути, блакитний пінополістирол (пару шматків десь у сумі коло метра кв), одна пластина 5см пінопласту звичайного, і трошечки лінолеуму (десь 30см на 1 чи 1,5м), паробар'єр теж десь 1 чи 1,5 м2

 

Хто приїде, дарую квіти:rolleyes:для кімнат чи більшого інтер'єру на черенкування чи омолодження (драцена, дизиготека і т.д.)

 

Територіально ж-м Троєщина

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі пропозиції актуальні! За самовивіз і фрукти

(були охочі, та щось не приїхали)

 

Тож особливо рекомендую баночки розмір майонезних із герметичною закруткою для аджик-конфітюрів і всякого дріб'язку. Ще купа менших і таких самих з кришечками без герметичної закрутк

 

касетник Фьоставстрія, справно працює радіо.

 

Різного будівельного трошки - швелер, товщина буде пристойна (боки 7-9мм, низ -3мм), але довжини десь 70 см, сітка рулонна для шпаклювання залишок, але чи є там пару метрів буде за запитом можу точніше глянути, блакитний пінополістирол (пару шматків десь у сумі коло метра кв), одна пластина 5см пінопласту звичайного, і трошечки лінолеуму (десь 30см на 1 чи 1,5м), паробар'єр теж десь 1 чи 1,5 м2

 

Хто приїде, дарую квіти:rolleyes:для кімнат чи більшого інтер'єру на черенкування чи омолодження (драцена, дизиготека і т.д.)

 

Територіально ж-м Троєщина

Тю, совсем рядом :) завтра глянуть усе и забрать можно? Что в замен хотите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підійти можна і завтра, буду вдома до полудня чи після 20год, але наберіть мене перед тим (о66сімтри5965два), бо мала дитина.

Буду вдячна якщо яку фрукту суто символічно;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Большущее спасибо :)

 

І Вам дякую за гостинці, маля гризе яблучка, я - банани (мило то випадково, чи так і треба ;) ?!), а головне, що допомогли звільняти місця для нових зайвих речей.:flag1:

Змінено користувачем MLV
доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І Вам дякую за гостинці, маля гризе яблучка, я - банани (мило то випадково, чи так і треба ;) ?!), а головне, що допомогли звільняти місця для нових зайвих речей.:flag1:

 

Так треба ;) оно от пятен, можно детских, но желательно от года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прошу прощения у ТС, но рискну задать вопрос для изучения спроса - может нужны кому-нибудь стеклянные бутылки 200мл от детских кефиров\йогуртов (если память не подводит Яготинские) с герметично закручивающимися крышками? регулярно употребляем, а бутылки почти всегда в утиль, т.к. хз куда их можно пристроить (для хоз. нужд всего пару оставили)

Если кому надо - маякните, буду оставлять. Можно пробовать домашние соки в них закрывать аля Галиция в стекле

Делали в таких сиропы и соки: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=188642 Из минусов - на половине баночек плохо отмывается этикетка. В остальном очень удобные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

пюре дитя їсть радо, тож баночки знову підназбируються. Є півтора десятка із герметичною закруткою і тьма різнокаліберних із кришечками що герметично не закриваються. Останні вже викидаю, бо місця на них не маю.

Також нагадую про шмат швелера до 70см довжина товстезний метал (4мм) і

про квіти

:rolleyes:

середнього розміру (великі форумчанин уже забрав)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Кілька десятків баночок розмір майонезних із герметичною закруткою для аджик-конфітюрів, сиропів і всякого дріб'язку.

Є менші об'ємом теж із герметичною кришкою.

розбирайте, хто консервує;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Магнитофон, как я понял уже забрали.

Постою в очереди на швелер, пригодится для ремонта гаража.

Банки стеклянные от 0.5 до 3л б/у кого-то тут интересуют? А то я их выбрасываю, но со временем могу насобирать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Магнитофон, как я понял уже забрали.

Постою в очереди на швелер, пригодится для ремонта гаража.

Банки стеклянные от 0.5 до 3л б/у кого-то тут интересуют? А то я их выбрасываю, но со временем могу насобирать.

 

Так, магнітофон забрали, а швелер забирайте :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Магнитофон, как я понял уже забрали.

Постою в очереди на швелер, пригодится для ремонта гаража.

Банки стеклянные от 0.5 до 3л б/у кого-то тут интересуют? А то я их выбрасываю, но со временем могу насобирать.

 

Да, интересуют, особенно 3л. :)

 

Добавлено через 1 минуту

Кілька десятків баночок розмір майонезних із герметичною закруткою для аджик-конфітюрів, сиропів і всякого дріб'язку.

Є менші об'ємом теж із герметичною кришкою.

розбирайте, хто консервує;)

 

Если, через неделю никто не заберет, я заберу ;) аджику уже закрыли, но можно еще :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если, через неделю никто не заберет, я заберу ;) аджику уже закрыли, но можно еще :)

 

Добре. Наче є охочі, але раптом всі позникають, а таке бувало,, дам знати ;)

 

Добавлено через 2 минуты

Магнитофон, как я понял уже забрали.

Постою в очереди на швелер, пригодится для ремонта гаража.

Банки стеклянные от 0.5 до 3л б/у кого-то тут интересуют? А то я их выбрасываю, но со временем могу насобирать.

наче смс-нула, але продублю - довжина виявилася ще куціша - 615 мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Щоби не плодити тем, напишу тут.

Маю з десяток, мо більше скляних пляшечок з-під соку, 0,3л, кришка закручуєтся.

Ідеально для закрутки кетчупів чи інших таких речей

Троєщина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...