Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кухня - порадьте з фасадами і ручками

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

Решта верхніх тумб. Питали - чи зручно? Зручно.

IMG-20190715-175225.jpg IMG-20190715-175306.jpg IMG-20190715-175500.jpg

 

 

Назад повертаються за цей металевий кутник, пофарбований в чорний колір. Це теж зручно:

IMG-20190715-175327.jpg

 

4 шухляди на острові. Великі, глибокі.

Теж без органайзерів. Але зате з 2 розетками збоку і вимикачем світла над островом:

IMG-20190715-175432.jpg

 

На поріжку знизу - така пластикова накладка:

IMG-20190715-180940.jpg

 

На даний момент, бачу такі проблеми у цій кухні:

  • не знайшов куди поставити смітники і які?
  • занизько повішав витяжку з металу. висота витяжки над столешнею 59 см. виробник каже про мінімум 65 см
  • не ясно, чи можна якісь органайзери застосувати?
  • тумбу з котлом хотілось би ущільнювачі, які би прикрили технологічний отвір від тіпона
  • ще щось можна було б додати в кухню? підкажіть...)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Столешница Luxeform L939 1U Дуб(код39300) тако стеново панели не обнаружили на вияре

 

Добавлено через 1 минуту

ну а как они в обиходе? ходят,служат? не плавяться от плиты/кастрюли/сковородки? покрытие не облазит? или требуеться какието аккуратности по отношениии к себе?

Стінову панель Luxefofm потрібно зомовляти в компанії РОСТ . Там можна і стільницю . Можливо навіть буде дешевше ніж на Віярі

По експлуатаційним якостям стінові панелі Luxeform ідентичні стільницям, так як в них в якості покриття використовується той самий пластик що і для стільниць

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решта верхніх тумб. Питали - чи зручно? Зручно.
Ну не знаю... якось воно не виглядає що верхньою полицею зручно користуватись. Та навіть і середньою. За фото дякую, покажу дружині щоб не наполягала :)

 

не ясно, чи можна якісь органайзери застосувати?

Я в схожий Блюм купив в Епіцентрі органайзери, і підрізав в розмір.

 

ще щось можна було б додати в кухню? підкажіть...)
В новій кухні робитиму додаткову шухляду над органайзерами, внутрішню і без фасаду, для відносно рідковживаного.

 

Подрібнювач встановили? Вєщщщь!

 

Не видно природної вентиляції

 

Продумали куди кавомолку/кавоварку? Якусь хлібницю? Питну воду чи осмос? М'ясорубку та блендер? Дошки для нарізки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку техніку маєш на "старій квартирі"?

Зараз займаюсь підбором техніки, голова йде обертом. Теж дивлюсь на скло, але біле. Вибрав поверхню Гореньє, хотів вже замовляти як вичитав що скло взривається на них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який профіль та яка система світлодіодів?

Якщо вам фасади без ручок то пошукайте профіль LL "антиручка".

він спереду ставиться - краще на стільницю світить. Добре охолоджується. Є с двома напрямами світла - зовні і усередину.

 

Добавлено через 1 минуту

Столешница Luxeform L939 1U Дуб(код39300) тако стеново панели не обнаружили на вияре

 

Добавлено через 1 минуту

ну а как они в обиходе? ходят,служат? не плавяться от плиты/кастрюли/сковородки? покрытие не облазит? или требуеться какието аккуратности по отношениии к себе?

Звичайні стільниці

Сковороду краще не ставити, у неї температура може бути велика.

Кастрюлю із кипятком ніби можна, там до 100град

Але краще на підставку.

А чому не Еггер наприклад? Зайва довжина?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вам фасади без ручок то пошукайте профіль LL "антиручка".

він спереду ставиться - краще на стільницю світить. Добре охолоджується. Є с двома напрямами світла - зовні і усередину.

 

Добавлено через 1 минуту

 

Звичайні стільниці

Сковороду краще не ставити, у неї температура може бути велика.

Кастрюлю із кипятком ніби можна, там до 100град

Але краще на підставку.

А чому не Еггер наприклад? Зайва довжина?

 

та может и еггер будет.просто зашёл на вияр и понравился рисунок)))

а сейчас уже вообще другой цвет хочеться))) короче дело идёт к проекту и каждый день в голове чтото новое появляеться)) рашьше хотели с ручками фасады,а сейчас уже без ручек хотим)) короче постоянно чтото меняеться))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я например вообще не понимаю разницы) всмысле что я не разбираюсь в етом настолько тонко.

например сейчас стоит кухня,Белая церьковь,из модулей стандарных размерных сеток,и покрыта столешницей вообще без рода и имени хоть какогото))

единственное,что она чёрный глянец и естественно на ней видны потёртости(паутина),как на лаке черной машины. больше с ней никаких проблем нету.

насмотрелся,начитался про всё ето кухонное разнообразие,и просто припух))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, є питання.

 

Який сенс був у встановленні фальшпланок у куті верхніх тумб під 5 см шириною з кожної сторони, якщо можна було зробити так, щоб вони не були видні.

 

Звичайно, вони мають функцію, якщо двері мають ручки, щоб не заважати повністю відкривати двері. У Вашому випадку ручок на фасадах немає.

 

А зараз трошки про внутрішню частину кухні.

IMG-20190715-175003.thumb.jpg.8fe0eed4984f252fede4c6b865c8a459.jpg

Змінено користувачем Оз
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не можу відповісти на це питання. Напевне, можна було робити без них, але я не володів знаннями щоб опрацювати цей нюанс гарніше, без фальш-планки, а мої мебельщики мені не підказали.

На мою думку, вони створюють певний зазор, який дозволяє відкриватись дверкам не затираючи одна одну. Якби не було цього зазору, дверки деколи могли б царапати себе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що мебельники звикли до таких планок, або на початку планувались ручки, а потім відмінили, коли вже було креслення кухні.

 

Якщо дотримані рівні при підвішенні тумб з однієї та іншої сторони - то двері б не затирались, можна було б відрегулювати на чисту вертикаль - в такому разі планку можна було робити в рівень з фасадом, її б не було взагалі видно.

 

Якщо були сумніви у виставленні тумб під рівень - достатньо було б зробити планку нехай на 1-2 см від дверки.

 

В принципі, кухня відбулась. це маленький момент, який ніхто і ніколи не помітить.

 

Для тих, хто проектує собі зараз - просто зверніть увагу.

 

Не можу відповісти на це питання.......Якби не було цього зазору, дверки деколи могли б царапати себе
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зворотній клапан?

 

не ставив в те місце, так як там тяга часто досить слабка, щоб його піднімати. здається, не рекомендується ставити клапан туди.

так, конструкція не ідеальна. витяжка підключена нижче, в той же канал. але канал у мене 1. тому довелось робити так, як виходило.

на вікні є провітрювач, за 8 метрів від кухні в зоні відкритої вітальні - рекуператор

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG-20190730-222156.jpg IMG-20190730-222352.jpg

 

останній штрих - лампи. правда, менше ніж 3 ватні лампочки не знайшов, а хотілось би більш ембіентне, легке освітлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

останній штрих

Згадую наших дизайнерів,що ломають собі голови над тим щоб при розкрої фасадів вони росташовувались на листі матеріалу в такому порядку,як будуть на готовій кухні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згадую наших дизайнерів,що ломають собі голови над тим щоб при розкрої фасадів вони росташовувались на листі матеріалу в такому порядку,як будуть на готовій кухні.

Здається є така можливість.

 

Треба замовлювати порізку наприклад дял 4х фасадів 355*896

листа із запасом, приблизно (2*355+товщина пропилу )* (2*896+товщзина пропилу) = (710+товщина пропилу) * (1792+товщина пропилу).

Там додати треба може ще на фугування перед кромкуванням.

А потім на цьому шматі вже задавати деталі.

Але якщо загальна ширина перевищить відповідний габаритний розмір листа ЛДСП, то вже складніше.

А цікаво, окремі листи ЛДСП мають одну і ту саму структуру? Без зсувів декору?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Здравствуйте,у меня похожий проект кухни,но более бюджетный вариант(фасады мдф+ПВХ Лава матовая Производитель БКУ Италия,без Блюма), подскажите,пожалуйста,несколько моментов

1-матовые фасады без ручек на практике как себя показали,протирать,наверное,приходится каждый день?Подскажите,на данном фото из чего фасады и какие ручки?

WP_20180428_16_07_36_Pro.thumb.jpg.3246192e9a91ef1c3ffae4e310014bb7.jpg

2-сначала планировал сделать тумбу с вытяжкой как у Вас,однако теперь задумался,не отклеится ли пленка от фасада,может нужно брать телескопическую вытяжку,а не полновстраиваемую? У товарища сделано как у Вас,но фасады акриловые,говорит греется но не сильно.Планирую верхние секции 400мм,а столешницу 700,есть ли смысл варочную поверхность чуть сдвинуть ближе к стене,а вытяжку - максимально ближе к фасадам,что бы улучшить отвод воздуха от плиты? Заранее благодарен!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,у меня похожий проект кухни,но более бюджетный вариант(фасады мдф+ПВХ Лава матовая Производитель БКУ Италия,без Блюма), подскажите,пожалуйста,несколько моментов

1-матовые фасады без ручек на практике как себя показали,протирать,наверное,приходится каждый день?Подскажите,на данном фото из чего фасады и какие ручки?

[ATTACH]678330[/ATTACH]

2-сначала планировал сделать тумбу с вытяжкой как у Вас,однако теперь задумался,не отклеится ли пленка от фасада,может нужно брать телескопическую вытяжку,а не полновстраиваемую? У товарища сделано как у Вас,но фасады акриловые,говорит греется но не сильно.Планирую верхние секции 400мм,а столешницу 700,есть ли смысл варочную поверхность чуть сдвинуть ближе к стене,а вытяжку - максимально ближе к фасадам,что бы улучшить отвод воздуха от плиты? Заранее благодарен!

1) Я здається вказував, низ та над холод. МДФ акрил супер мат Лава

Верх із авентосами - МДФ Титан металік матовий , капризний, це товста заматована фольга на МДФ, дорожча за інший акрил у 2 рази. І є нюанс, при знятті звісів крайки на ВІярі, виникають пошкодження у вигляді втрати матовості. Це видно і на зразках у салоні. Воно там місцями блищить як дзеркало деінше вздовж крайки. А МДФ акрил Лава не набагато краще за ЛДСП Лава. Може трошки поверхня більш матова. Як воно у використання - не знаю, я виробник. Клієнти не звертаються, мабуть все гаразд.

Ручки шукайте на сайті Віяра. Вони звідти. Де ви бачите що кухня без ручок? Вона із ручками. Доречі замовинв спочатку розглядав варіант без ручок, але зваживши всі за та проти вирішили робити із ручками. І в кінці пришли до думки що без ручок та кухня виглядала би гірше, дуже пласкою.

 

2) є цікава витяжка Elica із склом яке повертається та закриває торець фасаду. я її встановлював влітку. Це на пошановувачів таких не видимих ззовні витяжок. на фото видно як я її вмонтував щоб мінімізувати втрати корисної площі усередині.

elica.com/UA-ru/vytyazhki/vstraivaemye/boxin

Може вона безпечніша. Але керування кругляшкою. І чого я не розумію, навіщр Elica робить вбудовану витяжку із декоративним коробом усередині. Його ж не видно всеодно. І цей короб короткий, над ним вседоно буде видна труба чи гофра.

Сенсу робити стільницю 700 і верхні 400 не бачу взагалі. 600 а верх каркаси 300+20 фасад, ну можна 320/330 + 20 фасад.

якщо верхні будуть великі та важкі то слід викоритсовувати навіси Camar металеві під запресовку, на 2 отвори під запресовку, на 4 отвори до для глибоких конструкцій і буде зайве..

WP_20190726_18_08_06_Pro.thumb.jpg.652bbe0a081e90f1672cc760b1d100a8.jpg

WP_20190726_18_09_06_Pro.thumb.jpg.aecfbbe301073f8b09c03cd29e0b4b91.jpg

WP_20190726_18_08_40_Pro.thumb.jpg.3c3197133cceb16d14c69c5ebe877b2c.jpg

WP_20190726_19_38_35_Pro.thumb.jpg.955b3733813899b2b17b74cc228f91c4.jpg

WP_20190726_19_35_56_Pro.thumb.jpg.2049898a03dbdc78a7c3e9341ef1d9e6.jpg

Змінено користувачем AlSkil
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
як зробити такі кутики безпечнішими для дітей?

А за яких обставин вони можуть бути небезпечними?При відкритій ПМ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бачив, як встановлюється фурнітура. На мою думку, Блюм встановити значно легше, ніж якийсь Китай.

Все продумано на заводі виробником. Зіпсувати Блюм чи неправильно поставити надзвичайно важко. Виробник передбачив, що воно ставиться і працює чітко.

Висновок - я плачу виробнику фурнітури більше, щоб майстру було легше зробити мені кухню краще.

 

Інший приклад - чому монтаж звичайної дверки коштує у % співвідношення дешевше, ніж фарбованої? Бо є ризик зіпсувати фарбовану, тому треба заплатити в 5 разів дорожче за роботу? Але ж статистика каже, що на великому проекті псується 1-2 дверки і 1 система. Собівартість 150$.

При собівартіості усіх матеріалів, скажімо, 4000$. Чому така непомірна надбавка грошей за ризик, яка починається від 50-65?

 

Я за те, щоб мебельщики достойно заробляли, але не шляхом знімання штанів з клієнта ;) Як на мене, треба щоб і мебельщик залишився задоволений, і клієнт.

Якщо є необхідність економити і розуміння, що кожен міліметр важливий, то Ви легко зконструюєте та зберете таку кухню.

Якось мене життя примусило, відмовитися від послуг меблярів. Не було можливості чекати 2-3 місяці. За 2 вечори зконструювала, ще через 3 дні Віяр все порізав і привіз. Зібрали за тиждень. Проблеми були з направляючими для шухлядок. Несподобалося як працюють дешеві і довелося додатково замовити порізку для шухлядок під інші направляючі.

З тих пір всі корпусні меблі конструюю і замовляю самостійно. Є людина к прямими руками, що збирає.

Економія на меблярах становить 2 вартості матеріалів і дозволяє обирати найкраці матеріали.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А за яких обставин вони можуть бути небезпечними?При відкритій ПМ?

 

Боюсь що дитина йтиме під час відкривання цієї дверки. Хотілось би перечтрахуватись.. думав, що існують готові рішення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боюсь що дитина йтиме під час відкривання цієї дверки.

Єдине,що приходить не думку,зробити ручку меньшою за ширину фасаду,приблизно на 100мм.З вирізом під ручку.У такому випадку по 50мм по краях фасаду залишиться "тіло" фасадного матеріалу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...