Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

хтось відпочивав в Сомалі?))

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

Я колись їздив в Донецьк і Луганськ.Ще був в Придністров'ї. Мені там подарували калаш- і пофіг що я його ,звісно, ніяк не ввіз би в Україну.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я колись їздив в Донецьк і Луганськ.Ще був в Придністров'ї. Мені там подарували калаш- і пофіг що я його ,звісно, ніяк не ввіз би в Україну.

В разобранном виде его спрятать в машине и провезти достаточно легко. На кппв нет рентгенов как на стационарных постах на границе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В разобранном виде его спрятать в машине и провезти достаточно легко. На кппв нет рентгенов как на стационарных постах на границе.

Всеодно стрьомновато.Поки що.

Для відлякування місцевих " піратів" мені вистачить простіших цяцьок .А от,якщо у нас почнуться БД то думаю не тільки ак а і щось серйозніше можна буде купити за три копійки.

 

Добавлено через 3 минуты

А ще в Білорусі був.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В разобранном виде его спрятать в машине и провезти достаточно легко. На кппв нет рентгенов как на стационарных постах на границе.

 

Трешка кажись)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Смотрел это видео, увлекательно конечно, после этого и в Украине не так уж плохо.

Но не люблю подачу этого логгера, он постоянно нагнетает атмосферу в своих роликах. Такое себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...