Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

покритикуйте піч Кузнєцова для маленького будинку

akhavr

Рекомендовані повідомлення

В будинку що зараз зводиться хочу поставити піч та камін.

 

Батько береться зібрати цю піч Кузнєцова.

 

Оскільки я на печах та камінах не розуміюсь зовсім, то прошу критики та поради більш кваліфікованих людей.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Печі непагані. Якщо іх правильно робити, а з пічников їх не робить майже ніхто.

 

Бажано врахувати особливості національного печебудування. Наприклад, в Росії роблять непагану червону керамічну цеглу, а шамотна в них пагана й дорога, і Кузнєцов чомусь вигадує про шамот якісь несинітниці.

На Україні найкращі поклади вогнетривкої глини, тому краще ці печі робити з шамотної цегли.

 

А взагалі , піч як піч ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будинку що зараз зводиться хочу поставити піч та камін.

 

Батько береться зібрати цю піч Кузнєцова.

 

Оскільки я на печах та камінах не розуміюсь зовсім, то прошу критики та поради більш кваліфікованих людей.

 

Дякую.

 

Тоже себе такую хочу, уже консультировалась с печником вот:

 

Эта печь расчитна примерно на 50 кв м отапливаемой площади, Самое главное - не забыть сделать подачу вторичного воздуха: в 4 и 5 рядах.

 

Вы уже подсчитали количество кирпича?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже себе такую хочу, уже консультировалась с печником вот:

 

Эта печь расчитна примерно на 50 кв м отапливаемой площади, Самое главное - не забыть сделать подачу вторичного воздуха: в 4 и 5 рядах.

 

Вы уже подсчитали количество кирпича?

 

+====================================================+

А що це таке: "Самое главное - не забыть сделать подачу вторичного воздуха: в 4 и 5 рядах." На малюнку у 4-5 рядах нічого особливого нема.

Цегли завезли з запасом - 850 штук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Печи Кузнецова это как религия .

Если нормально с пониманием сложить то ничего кроме удовольствия не получите. Не зря он обратил в свою печную веру уральских церковников.

 

 

 

Я уже писал в другой ветке что порядовки с сайта это уже немного устаревшие проекты. Система потихоньку развивается. И для получения максимального эффекта необходима доработка системы нижнего колпака.

 

Все это есть на сайте. Просто надо все материалы читать внимательно и многократно. Или ездить на семинары к мэтру.

 

А вторичный воздух подается выше в 9-11 ряду. 4-5 ряд это уровень пода топливника и воздух там подается через колосниковую рещетку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

 

Я уже писал в другой ветке что порядовки с сайта это уже немного устаревшие проекты. Система потихоньку развивается. И для получения максимального эффекта необходима доработка системы нижнего колпака.

+===============================================+

Ятеж трохи її модифікував, бо будівельники зробили отвір у стіні на 10 см більшим, ніж замовляв (130 см замість 120 см).

 

Все это есть на сайте. Просто надо все материалы читать внимательно и многократно. Или ездить на семинары к мэтру.

 

А вторичный воздух подается выше в 9-11 ряду. 4-5 ряд это уровень пода топливника и воздух там подается через колосниковую рещетку.

+===========================================+

Питання - нащо взагалі вторинне повітря? Бо реакція окиснення палива на 9-11 рядах йти вже не може - занадто низька тепература. Для горіння потрібно не менше 500С. Внизу колосники вже стоять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

 

Я уже писал в другой ветке что порядовки с сайта это уже немного устаревшие проекты. Система потихоньку развивается. И для получения максимального эффекта необходима доработка системы нижнего колпака.

+===============================================+

Ятеж трохи її модифікував, бо будівельники зробили отвір у стіні на 10 см більшим, ніж замовляв (130 см замість 120 см).

 

Все это есть на сайте. Просто надо все материалы читать внимательно и многократно. Или ездить на семинары к мэтру.

 

А вторичный воздух подается выше в 9-11 ряду. 4-5 ряд это уровень пода топливника и воздух там подается через колосниковую рещетку.

+===========================================+

Питання - нащо взагалі вторинне повітря? Бо реакція окиснення палива на 9-11 рядах йти вже не може - занадто низька тепература. Для горіння потрібно не менше 500С. Внизу колосники вже стоять.

___________________________________________________________

 

 

Во первых делать модификации самому без понимания системы очень не рекомендую. Поскольку вы спрашиваете про вторичную подачу воздуха, то осмелюсь утверждать что вы пока еще не поняли сути системы.

 

11 рядом обычно закрывается топливник в системе. Там самый жар и происходит.

 

Не спешите , чтобы не "наломать дров"

Если хотите подробнее я свои координаты Вам сбросил в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будинку що зараз зводиться хочу поставити піч та камін.

 

Батько береться зібрати цю піч Кузнєцова.

 

Оскільки я на печах та камінах не розуміюсь зовсім, то прошу критики та поради більш кваліфікованих людей.

 

Дякую.

 

Конкретно по данной конструкции печи

 

Печь будет греть больше в сторону плиты и топки.

 

В сторону камина будет хорошо нагреваться его внутренняя стенка , но не наружная. Поэтому если предполагается печью обогревать комнату куда выходит камин, то это не самый лучший вариант. Но тут еще важны размеры комнаты.

Плита снижает температуру в печи. Но дает более быстрый прогрев воздуха в помещении. НЕ ИСПОЛЬЗУТЕ ПЛИТЫ МЕСТНОГО ИЗГОТОВЛЕНИЯ. Они не выдерживают эксплуатации в таких печах.

Плита нагревается очень сильно. Подумайте нужна ли вам она вообще, потому как печь топится максимум 2-3 часа в сутки (если все сделано правильно).

Мы максимум воду греем на плите. Да и то только зимой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретно по данной конструкции печи

 

Печь будет греть больше в сторону плиты и топки.

 

В сторону камина будет хорошо нагреваться его внутренняя стенка , но не наружная. Поэтому если предполагается печью обогревать комнату куда выходит камин, то это не самый лучший вариант. Но тут еще важны размеры комнаты.

Плита снижает температуру в печи. Но дает более быстрый прогрев воздуха в помещении. НЕ ИСПОЛЬЗУТЕ ПЛИТЫ МЕСТНОГО ИЗГОТОВЛЕНИЯ. Они не выдерживают эксплуатации в таких печах.

Плита нагревается очень сильно. Подумайте нужна ли вам она вообще, потому как печь топится максимум 2-3 часа в сутки (если все сделано правильно).

Мы максимум воду греем на плите. Да и то только зимой.

+====================================================+

В мене аналогічна пічка з плитою, але без каміну, працює з 1993 року. В холодну пору опалює приміщення та готуємо їсти. Ніяких проблем з плитою нема - неначе новенька! Тільки триснуло одно кільце, але то некомпетентна людина сунула холодний чавунок з водою в гаряче кільце, яке було неправильне по розміру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+====================================================+

В мене аналогічна пічка з плитою, але без каміну, працює з 1993 року. В холодну пору опалює приміщення та готуємо їсти. Ніяких проблем з плитою нема - неначе новенька! Тільки триснуло одно кільце, але то некомпетентна людина сунула холодний чавунок з водою в гаряче кільце, яке було неправильне по розміру.

 

Во первых тогда чугун был лучше для этих изделий чем сейчас

Тогда это делали заводы, а сейчас кустари.

Старые чугунные дверцы я тоже уважаю.

 

Во вторых о печах Кузнецова никто в наших краях ничего не знал.

Поэтому аналогия здесь неуместна. Это совсем другие печи.

Я это знаю, я их перестраивал , а потом пользовал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во первых тогда чугун был лучше для этих изделий чем сейчас

Тогда это делали заводы, а сейчас кустари.

Старые чугунные дверцы я тоже уважаю.

 

Во вторых о печах Кузнецова никто в наших краях ничего не знал.

Поэтому аналогия здесь неуместна. Это совсем другие печи.

Я это знаю, я их перестраивал , а потом пользовал.

+=================================================+

Я не побачив значної різниці в якості чавуну. Я особисто відбирав плиту, що має дзвінкий звук, як її трохи вдарити залізом. Поганий чавун не дзвенить! В мене батько був підмайстром пічника в 1929-1933 роках і методам кладки пічки з лежаками та стояками (ті ж ковпаки) мене трохи навчив. Але про додаткову подачу повітря він не казав нічого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я никого не учу . Просто у меня уже три года есть печь подобная той что вы хотите сложить. Я складывал ее сам и знаю ее от и до.

И все что я написал мой личный опыт.

 

stove.ru/index.php?lng=0&rs=74

 

А для следующих печей я брать местный чугун не буду.

Либо только старый антикварный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...