Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Облаштування дачі, Чернігівська область

Oleksandr1979

Рекомендовані повідомлення

Про стіни. У батька також стіни перев'язували залишками після штамповки (не заню як називаються правильно).

Десь читав, що для нормальної несучої здатності та стійкості будівлі потрібно хоча б одну стіну у цеглину і бажано внутрішню стіну. Знову ж таки, у батька ця вимога не виконана, але хата стоїть. Тьфу три рази. Але ж у нас і одноповерховий будинок. На стіни менше навантаження.

 

 

О, у нас була та ж сама технологія - стрічки металу після якоїсь заводської штамповки, ними перев'язувались кладки.

 

Мабуть, батько хотів зекономити на цеглі, чи я вже не знаю чого він так вирішив зробити. Спитаю на тому світі.

 

Але ж простояв будинок 22 роки, непорушно. Ані тобі тріщин, анічого.

 

Я його не перебудовую, тільки облаштую з внутрішнього боку. Думаю, чорти його не візьмуть уже

 

 

Додам зимову фотку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про стіни. У батька також стіни перев'язували залишками після штамповки (не заню як називаються правильно).

Десь читав, що для нормальної несучої здатності та стійкості будівлі потрібно хоча б одну стіну у цеглину і бажано внутрішню стіну. Знову ж таки, у батька ця вимога не виконана, але хата стоїть. Тьфу три рази. Але ж у нас і одноповерховий будинок. На стіни менше навантаження.

 

 

О, у нас була та ж сама технологія - стрічки металу після якоїсь заводської штамповки, ними перев'язувались кладки.

 

Мабуть, батько хотів зекономити на цеглі, чи я вже не знаю чого він так вирішив зробити. Спитаю на тому світі.

 

Але ж простояв будинок 22 роки, непорушно. Ані тобі тріщин, анічого.

 

Я його не перебудовую, тільки облаштую з внутрішнього боку. Думаю, чорти його не візьмуть уже

 

 

Додам зимову фотку

1367403259_IMG_68201.thumb.JPG.52f9a8c114167f75b433e5485ab86812.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...