Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де шукати майстрів для ремонту квартири???

Ноф-Ноф

Рекомендовані повідомлення

На цьому форумі є розділ "Положительные отзывы форумчан" - але рекомендацій там вкрай мало (особливо, якщо не в Києві).

 

 

Є сайт vserabotniki.com (дружній цьому форуму, як я розумію; його тут рекламували). Там дійсно є десятки майстрів. Але там майже ні в кого немає відгуків. І як вибирати? Кілька десятків майстрів, в одного є відгук, і в двох - "особистіть підтверджена сайтом". І все.

 

 

Оголошення на olx - аналогічно, не придатні для вибору, бо там немає відгуків, немає рейтингу.

 

 

Що робити? Як знайти хорошого майстра?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що робити? Як знайти хорошого майстра?

Попробуйте через знакомых. Почитайте теми на форуме, тут много квалифицированных мастеров, Вы их сами заметите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы будете удивлены, я за много лет так и не могу никого рекомендовать.

Обычно, рано или поздно, прораб меняет всю бригаду или мастеров и все "летит к чертям". Сегодня одному сделали нормально, завтра другому все накосячили.

Сантехника знаю, электрика знаю, а вот бригаду на общестрой нет.

Сам вечно страдаю. Вот надо мне забор сейчас сделать ( фундамент, заливка, сварка, обшивка, штукатурка, кладка столбиков, проводка по фонари) и проблема. Как я уже описал выше, отзывы, рекомендации и белые списки не решают проблему. В цивилизованном мире все проще: договора, лицензии, ответственность, репутация, суды.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капітальний ремонт квартири. У Львові.

Ваші всі у Польщі. Шукайте там та чекайте коли в них віза закінчиться.

ПС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваші всі у Польщі. Шукайте там та чекайте коли в них віза закінчиться.

ПС. ������

 

Не думаю, що прям так все погано. Якщо руки с правильних місць ростуть і голова на плечах то і в Україні можна гроші непогані заробляти. Навіщо ті Польші:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня много коллег за рубежом,даже с нашего форума двое уже в Штатах.При разговоре с ними выясняется что именно вопрос денег вторичен,они и тут неплохо имели,главное-спокойная размеренная жизнь.У нас же зарабатывание денег это постоянный треш и цейтнот.
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думаю, що прям так все погано. Якщо руки с правильних місць ростуть і голова на плечах то і в Україні можна гроші непогані заробляти. Навіщо ті Польші:D

Та пусть сваливают.Меньше народа-больше кислорода.Уже сейчас вижу,что народу сложно найти нормальных мастеров,звонков в день полно,согласны даже на ну очень высокие расценки.Оставшимся здесь и некриворуким от этого массового бегства-только выгода,становяться на вес золота.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

,главное-спокойная размеренная жизнь.У нас же зарабатывание денег это постоянный треш и цейтнот.

 

в точку і це, нажаль, стосується не тільки будівельної сфери

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваші всі у Польщі. Шукайте там та чекайте коли в них віза закінчиться.

Не всі.

 

Нормальні майстри у Львові заробляють більше.

 

Працював з одними майстрами на одній квартирі. В кінці один з них рішив поїхати в Польщу на заробітки плитку класти. Приїхав за 3 місяці, плюнув і працює далі тут :) Тут грошей більше як це не дивно.

 

За кордон якщо їдуть то вже сім'ями і питання грошей другорядне. Там просто якість життя краща.

 

 

У Львові маю нормальних майстрів. Вже зробили багато об'єктів (і мені і колегам). Якість підходить (не факт що вона підійде вам, є багато нюансів і багато тараканів в головах замовників також). Але там черга об'єктивно мінімум на півроку вперед. Я вже на весну 2019 домовився.

 

А знайшов випадково на OLX (з десяток прийшлось відфільтрувати ще на етапі переписки, до зустрічі дійшло з двома).

 

Радив би в першу чергу дивитися не на якість робіт навіть, а що людина з себе взагалі представляє (організованість. чесність, відповідальність).

 

1. Чи вміє нормально спілкуватися (не старається відразу вас перебити чи нав'язати свою єдиноправильну як він думає думку),

2. Чи вміє нормально відповісти на запитання (деколи пишеш питаєш наприклад ціну на якусь конкретну роботу чи фото робіт, а отримуєш непойми що, мол дзвоніть, поговорим)

3. чи приходить в чистому одязі на зустріч

4. чи приходить взагалі вчасно на ту зустріч.

5. Потім можна і на якість робіт звернути увагу.

 

А перших своїх майстрів (десь 7 років назад) я брав по пораді.. ремонт вроді й зробили, вроді й не найгірше, але витер їхній номер і забув (трохи дурили, свої косяки доробляли неохоче, та й взагалі мені тяжко працювати з людьми які не вміють чути). але досвіду ще небуло.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сантехника знаю, электрика знаю, а вот бригаду на общестрой нет.

Сам вечно страдаю.

 

 

 

 

Да нет такой. Только узкие спецы по конкретным специальностям. И не думайте поручать электрику или сантехнику штукатурам. Проклянете и их и себя. И дороже будет потом переделывать. Только специализированные бригада на каждый участок работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да нет такой. Только узкие спецы по конкретным специальностям. И не думайте поручать электрику или сантехнику штукатурам. Проклянете и их и себя. И дороже будет потом переделывать. Только специализированные бригада на каждый участок работы.

 

 

Єдиний мінус, як на мене, це "хвости" після кожного етапу які можуть залишитися навіть у спеців. Завдання замовника їх вчасно виявити і вказати спеціалісту на їх усунення перед повною оплатою.

 

Електрик - займається електрикою, сантехнік - сантехнікою, маляра - маляркою і це правильно.

 

Якось я складав кошторис на 3к в новобудові. В процесі переговорів Замовник вирішив свого знайомого туди підрядити. Він умів робити все і САМ

 

Як наслідок ремонт затянувся більш як на рік, сантехніку він не потянув, з електрикою теж не склалось.

 

Хоча на фото вцілому зробив усе непогано ( малярка, плитка те що зміг розгледіти)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

 

Радив би в першу чергу дивитися не на якість робіт навіть, а що людина з себе взагалі представляє (організованість. чесність, відповідальність).

 

1. Чи вміє нормально спілкуватися (не старається відразу вас перебити чи нав'язати свою єдиноправильну як він думає думку),

2. Чи вміє нормально відповісти на запитання (деколи пишеш питаєш наприклад ціну на якусь конкретну роботу чи фото робіт, а отримуєш непойми що, мол дзвоніть, поговорим)

3. чи приходить в чистому одязі на зустріч

4. чи приходить взагалі вчасно на ту зустріч.

5. Потім можна і на якість робіт звернути увагу.

Чесність і порядність, це саме найскладніше знайти.

Ви перерахувати майже всіх, від кого одразу треба відмовитись.

Всі не путні, як вони представлялися, майстри, хоча б один пункт да мали в переліку, найбільше всі чотири.

6. Ще можу добавити, коли довго не може знайти будинок, це значить, що, чи людина така дурна, чи приходить не вчасно і вже починає вас дурити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи вміє нормально спілкуватися (не старається відразу вас перебити чи нав'язати свою єдиноправильну як він думає думку),

2. Чи вміє нормально відповісти на запитання (деколи пишеш питаєш наприклад ціну на якусь конкретну роботу чи фото робіт, а отримуєш непойми що, мол дзвоніть, поговорим)

3. чи приходить в чистому одязі на зустріч

4. чи приходить взагалі вчасно на ту зустріч.

5. Потім можна і на якість робіт звернути увагу.

Ви шо на тому майстрові женитись хочете?Ви ше питайте обов'язково чи ходить до церкви і уточнюйте до якої,бо то може бути православний то такого майстра не беріть:lol:.Про чистий одяг то взагалі анєгдот:lol:,мусить майстер в костюмі шлюбному прийти шоб мати роботу ....якась маячня:good:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про чистий одяг то взагалі анєгдот:lol:,мусить майстер в костюмі шлюбному прийти шоб мати роботу ....якась маячня:good:

 

Та ні, був такий, що прийшов як бомж (в капюшоні), так і роботу робив, весь час хотів гроші наперед.

І якщо одяг не чистий, то і роботу робить не чисто, все буде в пилі і грязі, наприклад, коли уже стіни покрасили, то замість того, щоб різати дерево в коридорі, це зроблять у квартирі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, був такий, що прийшов як бомж (в капюшоні), так і роботу робив, весь час хотів гроші наперед.

І якщо одяг не чистий, то і роботу робить не чисто, все буде в пилі і грязі, наприклад, коли уже стіни покрасили, то замість того, щоб різати дерево в коридорі, це зроблять у квартирі.

Щось не збагну про дерево...Яке саме дерево ріжеться коли стіни пофарбовані?Що це за виріб?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МДФ плинтуса.

Но недоделали, только материалы испортили, доделывали уже другие, с инструментом для резки за 1200$.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с инструментов для резки за 1200$.
Страшно уявити в якому вони були одязі :lol:,версачі віддихав.А якщо серйозно то вартість інструменту яким ріжеться мдф плінтус в квартирі це не головний критерій для стерильності ;).Та і сам мдф плінтус у власній квартирі тяжко асоціюється з амбіційним підходом до вибору виконавця. Мдф на підлозі в плівці він чи в шпоні чи під емалями це повна "лажа"...але це вже інша історія.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
  • 1 місяць потому...

Доброго дня! можна контакти майстрів?

 

Добавлено через 6 минут

Не всі.

 

Нормальні майстри у Львові заробляють більше.

 

Працював з одними майстрами на одній квартирі. В кінці один з них рішив поїхати в Польщу на заробітки плитку класти. Приїхав за 3 місяці, плюнув і працює далі тут :) Тут грошей більше як це не дивно.

 

За кордон якщо їдуть то вже сім'ями і питання грошей другорядне. Там просто якість життя краща.

 

 

У Львові маю нормальних майстрів. Вже зробили багато об'єктів (і мені і колегам). Якість підходить (не факт що вона підійде вам, є багато нюансів і багато тараканів в головах замовників також). Але там черга об'єктивно мінімум на півроку вперед. Я вже на весну 2019 домовився.

 

А знайшов випадково на OLX (з десяток прийшлось відфільтрувати ще на етапі переписки, до зустрічі дійшло з двома).

 

Радив би в першу чергу дивитися не на якість робіт навіть, а що людина з себе взагалі представляє (організованість. чесність, відповідальність).

 

1. Чи вміє нормально спілкуватися (не старається відразу вас перебити чи нав'язати свою єдиноправильну як він думає думку),

2. Чи вміє нормально відповісти на запитання (деколи пишеш питаєш наприклад ціну на якусь конкретну роботу чи фото робіт, а отримуєш непойми що, мол дзвоніть, поговорим)

3. чи приходить в чистому одязі на зустріч

4. чи приходить взагалі вчасно на ту зустріч.

5. Потім можна і на якість робіт звернути увагу.

 

А перших своїх майстрів (десь 7 років назад) я брав по пораді.. ремонт вроді й зробили, вроді й не найгірше, але витер їхній номер і забув (трохи дурили, свої косяки доробляли неохоче, та й взагалі мені тяжко працювати з людьми які не вміють чути). але досвіду ще небуло.

 

Можна контакти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна контакти?

 

Добрый день! Если еще актуально, могу поделиться контактами очень хороших мастеров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, був такий, що прийшов як бомж (в капюшоні), так і роботу робив, весь час хотів гроші наперед.

І якщо одяг не чистий, то і роботу робить не чисто, все буде в пилі і грязі, наприклад, коли уже стіни покрасили, то замість того, щоб різати дерево в коридорі, це зроблять у квартирі.

 

брал когда-то помощников на фасад. так один кандидат вообще с кульком черным, а там пол бутылки:lol: профи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

брал когда-то помощников на фасад. так один кандидат вообще с кульком черным, а там пол бутылки:lol: профи

 

И где вы таких находите, ужас... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня)

Хочу поділитися своїм досвідом з пошуку майстрів.

Але спочатку про гіркий досвід.

8 років я орендувала житло, жила в умовах не людських, щоб хоч якось економити кошти та збирати на свій куточок. Ну настав той день,коли я стала самою щасливою людиною на світі.мої 45м2 здалися мені цілою фортецею. Люди які жили на квартирах мене зрозуміють. Але все тільки починалося.

Як я потім зрозуміла, купити житло це тільки пів-справи. Ой і понеслося.

Людина,яка в ремонті вщагалі "0".

Ну і трапилися мені горе майстри, побачили,що жінка сама,ні вчому не розбирається, в чомусь наївна. І довго часу вони не витрачали. Взяли аванс на матеріали і їх слід простив. Як я себе почувала після того, віддавши 40 тисяч. просто так. Мої кровні. Після тогт не вірила ні кому. Заїхала в голі стіни. Жила так 6 місяців.

Потім все таки прийшла трохи в себе і вирішила знову шукати майстрів.

Це не реклама,просто я настільки вдячна цій людині. Не можу передати словами. Цей прораб зробив мені ремонт за 3 місяці. Просто нормальна людина,він відповідав мені на всі запитання,що я задавала. Сам телефонував,уточнював як би я хотіла зробити . Ну нарешті я в своїй розкішній квартирі буду зустрічати Новий Рік.

O:-)O:-)O:-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...