Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите разобраться с уклоном тротуарной плитки.....

shkep

Рекомендовані повідомлення

Всем привет!!!!Столкнулся с такой проблемой: Мой участок имеет естественный уклон от дороги в глубь участка, на момент уже готова коробка дома уровень пола выше уровня дороги на 45 см. Я планировал 34 см оставить на отделку цоколя и две ступени на пороге и у меня остается 10см грубо на плитку с подсыпкой. А как быть с уклоном нужно от дома отвести воду и от дороги тоже. Расстояние от дома до дороги 8,4м. Я так понимаю что плитку нужно класть так чтобы от фасада дома был уклон в сторону фасадного забора а от забора в свою очередь к дороге. Чтобы вода не попадала с дороги во двор и не текла со всего двора под дом. Но теперь незнаю как соблюсти все эти уклоны при таких условиях.......:o Простите если что не так сформулировал, вы меня поправите...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Возможно вы уже положили плитку,и поздно вам, что либо советовать, но ход ваших мыслей правильный и не забывайте, что на один метр длинны необходимо как минимум один см уклона...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Планую вкладати плитку і теж виникло 2 питання:

1. Який робити рівень плитки під навісом для авто? Підняти як підлогу в гаражі чи робити в рівень з двором? Чи робити нахил (розумію, що треба, але цікавить досвід тих, хто не зробив)?

2. У мене загальний нахил від дому до вулиці, але якщо так зробити під навісом, вода на своєму шляху буде упиратись в стіну гаражу (на зображенні - зліва від сірого мінівену). Куди в такому випадку краще зробити нахил плитки під навісом?

 

attachment.php?attachmentid=292722&d=1373891335

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Действительно уклон необходимо спланировать в право от машины, а какой перепад по учкакой у вас,а конкретно перед гаражом и навесом....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую вкладати плитку і теж виникло 2 питання:

1. Який робити рівень плитки під навісом для авто? Підняти як підлогу в гаражі чи робити в рівень з двором? Чи робити нахил (розумію, що треба, але цікавить досвід тих, хто не зробив)?

2. У мене загальний нахил від дому до вулиці, але якщо так зробити під навісом, вода на своєму шляху буде упиратись в стіну гаражу (на зображенні - зліва від сірого мінівену). Куди в такому випадку краще зробити нахил плитки під навісом?

 

Я б зробив невеличкий нахил в сторону газону. Тоді прийдеться такий самий нахил робити і на всю довжину двору, що буде продовженням навісу. Від границі навісу на дворі нахил робіть вже в сторону фасадного паркану. Тобто у вас у дворі вийде як-би гребінь з вершиною, де навіс примикає до будівлі і нахил у дві сторони - на газон, і до паркану. Візуально це не буде замітно, зате воду буде гарантовано відводити в потрібному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Гребінь робити не буду - не хочу води з половини двору біля будинку - і так ґрунтові води поруч. Поки у мене є 3 відправних точки - залиті сходи, встановлені в'їздні ворота та ворота гаражу. Поки схиляюсь до такого варіанту. Основний нахил від дому до вулиці 1,9 см./м.п. (відстань 17,5 м.), нахил доріжки до тераси 1,5 см./м.п. (основні сходи і сходи на терасу залиті в одному рівні, до тераси далі на 4 м., тому там менший нахил). Гараж в цьому варіанті виходить на рівні +9 см. від рівня двору. Рівень навісу обмежений тільки фундаментом стовпів, але він низько - там я можу робити рівень від -6 см. і до +9 (як гараж) відносно двору. Там буду робити найвищу точку як і в гаражі - за рахунок контрнахилу в бік газону якраз з правого краю вийду в 0 двору в даній точці. Тому є питання до практиків:

1. Чи життєздатна схема? Якщо так, то:

2. За скільки починати підйом в гараж, щоб згладити ці 9 см. (фактично, зліва 12, справа 6 см, враховуючи майбутній нахил двору)?

3. За воротам (на вулиці) як робити примикання до асфальту? Нахил вулиці в мій бік, по моїй стороні вулиці тече дощова/тала вода (ливньовки нема).

1011751014_.thumb.jpg.604b02fafabd98b3d5402351b1ebfec4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По второму пункту, подъём в гараж делайте за два метра оно достаточно плавно будет,а остольное по месту можно что-либо рекомендовать...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...