Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неадекватні сусіди,як боротись законними методами.

Ale

Рекомендовані повідомлення

Живемо у приватному будинку,я і моя мама,збоку живуть три жіночки одній 80 років,другій 60 і дочка 18років,колись давно був з ними конфлікт років двадцять тому,з того часу не спілкувались а вони час від часу гадили нам,то наговорювали,робили дрібні пакості.Не звертали уваги.

Останній рік ситуація загострилася.Зараз мама живе там сама,я живу в іншому місті і вони почали пакостити відкрито,то квіти викопають у ночі і собі пересадять то вин оград поламають,з забора дерев'яні штихети відірвали іт.д.розмови і сварки не допомагають,участковий теж,всі звинувачення заперечує,А коли ніхто не бачить нагло ухмиляється.Недавно поставили новий забор з сітки р абиці,високий щоб не перелазили,починає забор псувати,то заглушки з труб повитягує то трос натяжний розкрутить. Порадьте як законно можна вирішити цю Проблему ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живемо у приватному будинку,я і моя мама,збоку живуть три жіночки одній 80 років,другій 60 і дочка 18років,колись давно був з ними конфлікт років двадцять тому,з того часу не спілкувались а вони час від часу гадили нам,то наговорювали,робили дрібні пакості.Не звертали уваги.

Останній рік ситуація загострилася.Зараз мама живе там сама,я живу в іншому місті і вони почали пакостити відкрито,то квіти викопають у ночі і собі пересадять то вин оград поламають,з забора дерев'яні штихети відірвали іт.д.розмови і сварки не допомагають,участковий теж,всі звинувачення заперечує,А коли ніхто не бачить нагло ухмиляється.Недавно поставили новий забор з сітки р абиці,високий щоб не перелазили,починає забор псувати,то заглушки з труб повитягує то трос натяжний розкрутить. Порадьте як законно можна вирішити цю Проблему ?

 

 

1. Цветы. Есть такое понятие, как- Речі родові і індивідуальні. Согласно ЦКУ Стаття 184. Речі, визначені індивідуальними або родовими ознаками

 

1. Річ є визначеною індивідуальними ознаками, якщо вона наділена тільки їй властивими ознаками, що вирізняють її з-поміж інших однорідних речей, індивідуалізуючи її.

 

Речі, визначені індивідуальними ознаками, є незамінними.

 

2. Річ є визначеною родовими ознаками, якщо вона має ознаки, властиві усім речам того ж роду, та вимірюється числом, вагою, мірою.

 

Річ, що має лише родові ознаки, є замінною.

 

Цветы- вещь родовая. Поэтому не будет служить участковому доказательством того, что соседи их украли. Теоретически можно допустить , что соседи купили такие же цветы.

 

2. Виноград. Раз никто не видел, что ломали соседи, то как доказать что это сделали они?

 

3. Забор. Также нужно доказать, что это сделали они.

 

4. Возраст. 80 и 60- сомневаюсь, что это делают они. А вот 18- самое то.

 

5. Как законно. Для того, чтобы решить эту проблему законно- нужно доказать , что это сделали соседи. Как доказать- нужно либо найти свидетелей, что это сделали именно эти соседки. Поговорите с людьми , может кто-то что-то видел, что-то слышал; либо поймать соседей на горячем. Как поймать: а) самому сидеть в засаде и караулить- утопия мало-ли что и когда им взбредёт в следующий раз; б) установить камеры видео наблюдения. Более реальный вариант, но стоит денег. Простенький видео регистратор стоит от 40 долларов, hotline.ua/office/videoregistratory-dlya-ohrannyh-sistem/?gclid=EAIaIQobChMIwObK0dGq3QIVRYuyCh1PmAjQEAAYASAAEgKAx_D_BwE камеры наблюдения от 10 долларов, но Вам нужна камера ночного видения + датчик движения они подороже hotline.ua/office/ip-kamery-videonablyudeniya/

 

В этом вопросе Вам лучше посоветовать со специалистами, которые занимаются видео наблюдением ( продажей /установкой).

 

Как то так. По другому - законно ничего не выйдет. Удачи вам!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По другому - законно ничего не выйдет.
Лично я бы вместо тратить деньги на камеры, установил бы бетонный двухметровый забор.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б також не повірив що жінка років 60 може таке робити,сусіди розказали ще раніше що бачили як вона вечером ходила у вікна заглядала,і та що 80 їй вечером забігала траву забирала яку ми палимо,на звертання чого вона то робить каже що тобі і Так не потрібно а у них корова є,а забор ми не знали хто відірвав штихети доки у них на заборі краска почала злазить і побачили що то наші,А вона заперечує каже що хтось їй дав.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

новий забор з сітки р абиці

глухий треба було.

 

Добавлено через 47 секунд

Я б також не повірив що жінка років 60 може таке робити

може ще й не таке. вік тут не перешкода.

що з літ, то й з ума.

 

Добавлено через 1 минуту

живуть три жіночки одній 80 років,другій 60 і дочка 18років

чоловіків в них зовсім немає?

полякайте.

 

Добавлено через 39 секунд

як законно

ніяк..... на жаль...

 

Добавлено через 33 секунды

квіти викопають у ночі і собі пересадять

викопать назад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глухий дорого получалось,територія велика .

Лякала,знайомий у поліції працює,казав жінка (та що 60)неадекватна ,підходив з дочкою говорити казав може злякаються,не помогло:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глухий дорого получалось,територія велика

здоров я дорожче.

 

Добавлено через 1 минуту

у поліції працює

ну міліцією зараз уже не лякаюсь.

відправте до них здоровенного чолов ягу. нехай візьме за барки. й поставить на землю. питання буде закрито.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично я бы вместо тратить деньги на камеры, установил бы бетонный двухметровый забор.

 

А я лично, попытался бы наладить отношения с соседями. Меня учили: сосед ближе родственника; соседей обижать грех.

 

Вот ТС пишет:

...і та що 80 їй вечером забігала траву забирала яку ми палимо,на звертання чого вона то робить каже що тобі і Так не потрібно а у них корова є...

 

Если бы я такое увидел, то сам бы позвал, сказал бы( раз я всё равно траву/сено палю - не нужно) " Девчата- забирайте". И отнести бы помог- дамы то почтенного возраста. А там, глядишь, вечером соседка принесла бы молока. Так можно и про 20-летнюю ссору забыть. И не нужно тогда ни на забор деньги тратить , ни на камеры :).

 

Но то я со своей колокольни...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я лично, попытался бы наладить отношения с соседями. Меня учили: сосед ближе родственника; соседей обижать грех.

 

Вот ТС пишет:

 

Если бы я такое увидел, то сам бы позвал, сказал бы( раз я всё равно траву/сено палю - не нужно) " Девчата- забирайте". И отнести бы помог- дамы то почтенного возраста. А там, глядишь, вечером соседка принесла бы молока. Так можно и про 20-летнюю ссору забыть. И не нужно тогда ни на забор деньги тратить , ни на камеры :).

 

Но то я со своей колокольни...

Давайте я вам расскажу со своей колокольни: когда я только начинал наводить порядок и разбирать старые сараи на участке, я отдал целую кучу дров соседям. Часть даже сам перетаскал. В итоге, когда у меня взломали новый сарай и сперли старые велики, эти соседи "ничего не слышали и не видели". Прямо в 10 метрах перед своими окнами. Ладно, проехали. Затем я начинаю разбирать старую хату и оказывается, что замок на ящике с розеткой замерз и я не могу его открыть. Пошел к соседу с просьбой кинуть переноску для болгарки. Ответ был "так электричество ж денег стоит". В итоге - двухметровый забор. И нафиг, нафиг всякие "отношения". Некоторые просто не понимают, когда с ними по-хорошему.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За траву сварки не було просто їй сказали,знали що ходить і забирає в ночі робили вигляд що не замічаємо,але то що вона ходить спочатку траву назбирала,А пізніше і все інше почала красти ще і пакостити і сусідам розказувати що то не вона і ми пристали до неї,хоча всі все бачать просто мовчать щоб не зв'язуватися з ними
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В итоге, когда у меня взломали новый сарай и сперли старые велики, эти соседи "ничего не слышали и не видели". Прямо в 10 метрах перед своими окнами.

В мене будинок сусіда поруч вночі відкрили - збивали замки чимось важким. Не повірите, але я не чув нічого, тим більше не бачив. Більше того, в мене біля того місця, де ламали замки, гуси живуть - то ті навіть не крякнули, тупо никалися, щоб і їх не підламали, мабуть :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зловити на гарячому, залити морду газом або гноївкою :)

 

Відеонагляд бажаний. буде доказ втручання на приватну територію. і підстава для офіційних дій поліції, якщо щось пропаде.

Як варіант, не травматичні пастки. З тією ж гноївкою чи фарбою.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зловити на гарячому складно,можна і місяць просидіти,з фарбою варіант кращий👍,камери не допоможуть,відстань велика,потрібно щоб підсвітка була потужна на метрів 50 і з далекої відстані не розпізнаєш.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ІЧ прожектори, камери вузькокутні ітд. Питання доцільності актуальне.

 

Як варіант - проста сигналізація на периметр і відеокамера (телефон на поготові).

Тупо тонкий дротик і дзвінок. Спрацювало - побігли з камерою фіксувати. Це щоб місяць не чекати.

 

 

 

Ще простіший варіант - прожектори з датчиками руху. При ясному світлі копати чужі квіти не комфортно. Недолік - спрацьовуватиме на котів - псів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я лично, попытался бы наладить отношения с соседями. Меня учили: сосед ближе родственника; соседей обижать грех.

 

Если за двадцать лет не наладили, а только ухудшили, советовать бесполезно. Так и будет тянуться......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камеры рулят. Одна из моих камер захватывала часть соседского участка. И однажды отлично сняли наркоманов, которые перелезли через их забор и проломили голову их бабушке и что-то вынесли. И они и милиция были мне потом благодарны за запись ибо с пяти метров даже слабая камера дала хорошую картинку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отлично сняли наркоманов, которые перелезли через их забор и проломили голову их бабушке и что-то вынесли. И они и милиция были мне потом благодарны за запись ибо с пяти метров даже слабая камера дала хорошую картинку.

какие гарантии, что наркоманы не проломят голову владельцу камеры?(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарантия у хозяина камеры состоит в собаках и вооруженных подготовленных людях. Наркоманы иногда таки думают куда лезть.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...