Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу поради фахівців по опаленню!!!

fill_nick

Рекомендовані повідомлення

Маю пів будинку з трьома кімнатами (див прикріплений файл).

За 4 метри від будинку у дворі є колодязь глибиною 14 метрів.

Також до будинку є підведений газ, проте опалення в будинку вже немає 8 років (газ виключили за борги, але після сплати яких так і газ не включали, бо відбувся розподіл будинку на дві частини). Котла вже десь немає (раніше стояв димохідний радянський).

 

Хочу у свою половину будинку підвести газ та воду. Але є такі питання:

 

1. Кімнату у якій стояв котел ми розвалили для перепланування, самостійно (без дозволу) обрізали газову трубу, що підходила до кімнати де стояв котел. Крім того, трубу обрізали до газового лічильника, але після пломби газовщиків (газ у нас відключений і опломбований).

В результаті у нас без дозволу обрізана газова труба після пломби, але до лічильника. Чи буде за це нам штраф? І чи потрібно робити новий проект газового господарства у будинку, якщо цей лічильник, що є оформлений на мене, а другій половині хати газ проводити не будуть?

Нам у будь якому випадку треба існуючу систему опалення будинку міняти та робити її тільки на свою половину будинку. Чи можна просто зробити монтаж без проекту, газозварювальні роботи підприємцем, що має ліцензію, а потім запросити газовиків, що зірвали пломбу та включили нам газ?

 

2. Який вибрати котел, якщо площа моєї половини будинку всього 50 метрів квадратних, а висота стелі 2,5 метри, за умови, що потрібна гаряча вода?

Спочатку я думав брати двоконтурний котел, але його потужність дуже завелика для такої площі (24 кВт, меншу брати не рекомендують, бо котел не буде гарно прогрівати воду).

То що брати: котел на 7 кВт та окремо газову колонку для води? Чи може купити бойлер? Котел якого виробника брати? Зараз схиляюсь до Термо бар, але продавці не рекомендують, кажуть, що із-за нього швидко забиваються труби та потрібно до нього ще кучу чого докупляти (носос, бачок і т.д.), в результаті чого краще брати щось іноземне. То що робити?

 

3. Чи залишати старі радянські батерії (стальні, а не чавунні), якщо 8 років система опалення не функціонувала? Якщо купувати нові, то які краще купити, щоб було не дорого і більш-менш якісно?

 

4. Які порекомендуєте труби на опалення? Якщо металопластикові, то можемо зробити все самі, якщо якісь інші, то у навряд чи.

 

Наперед вдячний!

plan.thumb.jpg.a78668f83afa69b6f8c24fdfe34c42db.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Чи буде за це нам штраф?

2.І чи потрібно робити новий проект газового господарства

3. Чи можна просто зробити монтаж без проекту

4. Який вибрати котел,

5. Чи залишати старі радянські батерії (стальні, а не чавунні),

6. Якщо купувати нові, то які краще купити, щоб було не дорого і більш-менш якісно?

7. Які порекомендуєте труби на опалення?

Наперед вдячний!

1.Нет.

2.Да

3 Да

4. Украинский + бойлер.

5. Нет

6. Турецкие стальные

7. Ваша труба, это полипропилен, Экорлпстик или Фират.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Нет.

2.Да

3 Да

4. Украинский + бойлер.

5. Нет

6. Турецкие стальные

7. Ваша труба, это полипропилен, Экорлпстик или Фират.

 

Дякую за відповіді, але який вибрати котел? Жінка хоче настійнний варіант, а з вітчизняних (я хотів брати Термо Бар) лише варіанти на підлогу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жінка хоче настійнний варіант, (я хотів брати Термо Бар)

Правильно, женщинам отказывать "ни-зя". Покупайте Ваш "Термо Бар", сварите из уголка два кронштейна и подвесте котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно, женщинам отказывать "ни-зя". Покупайте Ваш "Термо Бар", сварите из уголка два кронштейна и подвесте котел.

 

Сергію, дякую! А який Ви бойлер порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...