Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як підсилити газоблок Д300 для вхідних дверей.

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Є дверний отвір 102*207см. виконаний з газоблоку Д300 шириною 200мм. Сюди плануються металопластикові двері. Здається що я погарячкував коли таким газоблоком виконав отвір для дверей. Як зараз мені його підсилити щоб з часом двері з блоком не випали і не наробили лиха.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є дверний отвір 102*207см. виконаний з газоблоку Д300 шириною 200мм. Сюди плануються металопластикові двері. Здається що я погарячкував коли таким газоблоком виконав отвір для дверей. Як зараз мені його підсилити щоб з часом двері з блоком не випали і не наробили лиха.

Дякую.

 

А чому Ви вирішили, що вони з часом випадуть? Вклейте на хіманкер по 3-4 шпильки на сторону і нікуди двері не подінуться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є дверний отвір 102*207см. виконаний з газоблоку Д300 шириною 200мм. Сюди плануються металопластикові двері. Здається що я погарячкував коли таким газоблоком виконав отвір для дверей. Як зараз мені його підсилити щоб з часом двері з блоком не випали і не наробили лиха.

Дякую.

Обычно делают усиление проема металическими уголками. И в них уже потом монтируются двери. Я себе так делал

20180425_140607-2016x1512.jpg.78bc4111f9cbabd9bf36c649d1374a51.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Д400 кріпив забитими в отвори меншого діаметру арматурними прутками, що приварювались до рами. Далі піна по периметру. 5 чи 6 рік проблем нема.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому Ви вирішили, що вони з часом випадуть?

якийсь він слабенький цей Д300, а двері то не легкі, от і думаю чи не розіб*ють вони з часом сам газоблок, тим більше він на руба стоїть, 200мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Д300 200мм - каркас як на фото вище, однозначно.

Так як це будуть вхідні двері то як боротися з конденсатом в середині приміщення із-за металевих кутників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єм... дорого робиться... бронедвері з терморозривами коштують дико дорого.

Собі звичайні брав, в раму скловата напхана, допомагало мало...

раму самих дверей обшив термоМДФ (таким як накладки самих дверей і лиштва).

 

 

Армокаркас у вашому випадку проблемою не буде. Термомістки не такі уже і великі між зовн і внутр каркасами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так як це будуть вхідні двері то як боротися з конденсатом в середині приміщення із-за металевих кутників.

 

У меня на всех проемах стоит рама из уголка. Никаких промерзаний нет. Газоблок Д300. Особенно важно для металлической входной двери сделать кассету из уголка. Двери "бухают" и разбивают крепление рамы двери.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...