Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

NI22 як зняти керамот

Drug2

Рекомендовані повідомлення

Прошу поради

Хочу прочистити комин без ревізії, для цого хочу зняти верхню пластину в нордпейс ni-22. Коли монтував топку, провтикав і не подивився як вона знімається. Судячи з фото, пластина закріплена 4-ма гвинтами. Чи не повідпадають гайки якщо я відкручу гвинти, бо доступа до них рукою не має? Може гайки закріплені на своїх місцях?

 

Підтоплюю вже 4 сезони, спалив думаю макс. 3-3,5 куб сухих дров. Комин нержавійка 150. Як думаєте, багато сажі?

P7131410.thumb.JPG.2e1cc60b1ad6af0b2788dafdc3afd232.JPG

P7131409.thumb.JPG.d175e396474d8909349b97501e045714.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу поради

Хочу прочистити комин без ревізії, для цого хочу зняти верхню пластину в нордпейс ni-22. Коли монтував топку, провтикав і не подивився як вона знімається. Судячи з фото, пластина закріплена 4-ма гвинтами. Чи не повідпадають гайки якщо я відкручу гвинти, бо доступа до них рукою не має? Може гайки закріплені на своїх місцях?

 

Підтоплюю вже 4 сезони, спалив думаю макс. 3-3,5 куб сухих дров. Комин нержавійка 150. Як думаєте, багато сажі?

Можно вопрос?... А зачем вам откручивать эти гайки? Они же откручиваются. Это один цельнособраный элемент. Просто берете верхний дефлектор, аккуратно приподнимаете и опускаете вниз, вынимая через дверцу. И все :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто деталь (керамот разом із металевою пластиною до якої він прикріплений винтами і гайками) ніяк з корпусом топки не закріплена?

Ок. Дякую, ввечері спробую зняти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...