Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Отже дуже загорівся будівництвом будинку, але незнаю з чого почати. Одним словом маю землю 32сотки приватизовану із актом все як має бути, але нюанс цільове призначення ОСГ а не для забудови чи можна вигнати самобуд і без великих грошових затрат отримати документи в БТІ. Уже вибрав собі проект точніше сам його зробив, для хоч приблизної оцінки по вартості хочеться якомога швидше почати, бо вартість буд матеріалів з року в рік дорожчає, а коштів на будівничцтво відразу немає. Чи всетаки проводити зміну цільового призначення землі та отримання усіх дозволів? хто підкаже як буде дешевше? будинок 12х11 метрів. Законодавство постійно змінюється начебто спрощено порядок узаконення самобудів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже дуже загорівся будівництвом будинку, але незнаю з чого почати. Одним словом маю землю 32сотки приватизовану із актом все як має бути, але нюанс цільове призначення ОСГ а не для забудови чи можна вигнати самобуд і без великих грошових затрат отримати документи в БТІ. Уже вибрав собі проект точніше сам його зробив, для хоч приблизної оцінки по вартості хочеться якомога швидше почати, бо вартість буд матеріалів з року в рік дорожчає, а коштів на будівничцтво відразу немає. Чи всетаки проводити зміну цільового призначення землі та отримання усіх дозволів? хто підкаже як буде дешевше? будинок 12х11 метрів. Законодавство постійно змінюється начебто спрощено порядок узаконення самобудів
Какой регион застройки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой регион застройки?

 

місто Львів, Пустомитівський район, недалеко від аеропорту в 100-150 метрах комунікації є..

Змінено користувачем nikolviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Законодавство постійно змінюється начебто спрощено порядок узаконення самобудів

 

Щось ви проґавили. Здається, навпаки, ускладнено. І, знову ж таки, як бути певним за таких постійних змін, що через кілька років вас узагалі не змусять знести новозведений будинок або викинути на хабарі половину його вартості?

 

Щойно мама в бабусиному будинку узаконювала навіс над відкритою верандою (та просто навіс, можна сказати), зроблений кількадесят років тому. Офіційно це триває щонайменше півроку, а то й рік, і коштує 4 000 грн, і це тільки офіційно, і всього лише старезний навіс, а не цілий дім. Решту "самобудів" типу рундука для вугілля (коробочка з цегли нижче людського зросту!) просто знесли, бо узаконювати нема сенсу з такою процедурою.

 

Коротше, я б не ризикнула. А раптом продати доведеться? А раптом ще щось?

Подивіться тут на форумі в розділі з юридичними питаннями, там багато обговорень, кваліфікованіших за мої припущення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Я б не радив братися за самобуд, особливо поблизу аеропорта. Якщо будинок буде в шумовій зоні, узакинити і змінити ЦП не знаю чи буде реально. Ябо якщо реально, то дорожче ніж купити новий в Брюховичах :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Можна сміливо будувати деревяний будинок з брусу. Найгірше, що може статися - це розібрав і склав в новому місці! Такі будинки виготовляються з клеєного брусу і складаються як Лего. можна запросити друзів та скласти самому за 3 тижня!!!

Я такі будинки сам "будую"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шукайте землю подалі від літаків і при значення щоби було- будівництво та обслуговування житлового будинку.

нафіг Вам ті літаки рахувати????

про брус клеєний теж забудьте... нічого і ніхто переносити НЕ БУДЕ!! живемо один раз! хіба що у Вас грошей і ентузіазму вагон...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось ви проґавили. Здається, навпаки, ускладнено. І, знову ж таки, як бути певним за таких постійних змін, що через кілька років вас узагалі не змусять знести новозведений будинок або викинути на хабарі половину його вартості?

 

Щойно мама в бабусиному будинку узаконювала навіс над відкритою верандою (та просто навіс, можна сказати), зроблений кількадесят років тому. Офіційно це триває щонайменше півроку, а то й рік, і коштує 4 000 грн, і це тільки офіційно, і всього лише старезний навіс, а не цілий дім. Решту "самобудів" типу рундука для вугілля (коробочка з цегли нижче людського зросту!) просто знесли, бо узаконювати нема сенсу з такою процедурою.

 

Коротше, я б не ризикнула. А раптом продати доведеться? А раптом ще щось?

Подивіться тут на форумі в розділі з юридичними питаннями, там багато обговорень, кваліфікованіших за мої припущення.

 

А навіщо вам було потрібно узаконювати навіс? Хто вас заставляв? яка в цьому потреба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...