Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

мій будиночок на Буковині

sub7even

Рекомендовані повідомлення

Прийшов той момент, коли не без сторонньої допомоги я зрозумів що з батьками жити досить, і вирішив придбати ділянку та будуватись:)

 

Придбав 6 соток, на яких є старий дерев'яний сарай, гнилий фундамент 4х7 і декілька дерев: горіх, черешня, здається якась алича... ) частково зачистив ділянку від кущів і дрібних дерев.

 

Перше що порадили робити це викопати криницю, післязавтра мають прийти люди копати, потім планую обгородити ділянку, бо на ній по діагоналі йде стежка... :eek:

 

Зараз самостійно роблю проект будинку, але досвіду в проектуванні та будівництві в мене нуль, надіюсь тут знайти людей які допоможуть порадами:oops:

 

20150510_171839.thumb.jpg.e6afe2b7b0d17e762571a641287b5328.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивое место, живописное. Я бы не начинал с забора, будет мешать подъезду техники на стройплощадку. Для понимания границ участка достаточно будет натянуть ленту по периметру.

И что с коммуникациями? Свет есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз самостійно роблю проект будинку, але досвіду в проектуванні та будівництві в мене нуль, надіюсь тут знайти людей які допоможуть порадами

Хочете пораду, досвід діло наживне, перестаньте думати, що Ви чогось не знаєте або не вмієте, просто піднімайте СНІПи, дивіться вивчайте всю можливу літературу інтернет зараз дуже багато інформації, головне навчитися її аналізувати і ВПЕРЕД, все неодмінно вийде. Ми без досвіду самі за 3 роки спроектували і побудували будинок і на вихідні переїздимо ДОДОМУ у власноруч побудований будинок, так роботи ще море,але я тепер вже нічого не боюся, і дуже жалкую що не зважилася на це раніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что с коммуникациями? Свет есть?

 

Світло на жаль вести немає до чого, але вздовж дороги електромережа йде, підключитись можливо. Кільця криниці вже привіз, але людина яка має копати підводить, весь час переносить дату, останній раз обіцяв з 27 числа почати...

 

Має бути двоповерхова цегляна будівля, зовнішні стіни планую 36 см., внутрішні 25 см. Це не мало? Наскільки глибокий має бути фундамент, 60 см не мало?

Змінено користувачем sub7even
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

 

Дозвольте сказати Вам пару слів. Я Вам раджу віднестись до будівництва серйозніше, адже це займе у Вас в майбутньому багато часу і це Ваша майбутня оселя, особливо з таким гарним видом.

 

З особливою увагою віднесіться до фундаменту, адже виправити помилки в фундаменті в майбутньому майже неможливо або дуже дорого. Тут ніхто Вам не відповість, що 60см це мало чи багато, адже це залежить від властивостей Вашого грунту.

 

Кладка з цегли в 1.5 цеглини - це 38см. Потрібно робити зовнішнє утеплення. Внутрішня стіна, якщо несуча, то 25см це нормально, якщо не несуча, то можна і в пів цегли = 12см.

 

Скільки Ви прибдали кілець для криниці? Хтось визначав глубину? Розраховуйте одразу, щоб був нормальний дебет води.

 

Світло можна підключити завжди. Його ж не обов"язково ставити на паркан чи будинок. Достатньо встановити металевий стовп і на нього повісити лічильник. Не уявляю як можна без світла будуватись...

 

Вода, світло і паркан (можна тимчасовий, але обов"язково продумайте паркан так, щоб могла заїхати фура) - це початок будівництва. І туалет, звісно :)

 

Бажаю успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

 

Дозвольте сказати Вам пару слів. Я Вам раджу віднестись до будівництва серйозніше, адже це займе у Вас в майбутньому багато часу і це Ваша майбутня оселя, особливо з таким гарним видом.

 

З особливою увагою віднесіться до фундаменту, адже виправити помилки в фундаменті в майбутньому майже неможливо або дуже дорого. Тут ніхто Вам не відповість, що 60см це мало чи багато, адже це залежить від властивостей Вашого грунту.

 

Кладка з цегли в 1.5 цеглини - це 38см. Потрібно робити зовнішнє утеплення. Внутрішня стіна, якщо несуча, то 25см це нормально, якщо не несуча, то можна і в пів цегли = 12см.

 

Скільки Ви прибдали кілець для криниці? Хтось визначав глубину? Розраховуйте одразу, щоб був нормальний дебет води.

 

Світло можна підключити завжди. Його ж не обов"язково ставити на паркан чи будинок. Достатньо встановити металевий стовп і на нього повісити лічильник. Не уявляю як можна без світла будуватись...

 

Вода, світло і паркан (можна тимчасовий, але обов"язково продумайте паркан так, щоб могла заїхати фура) - це початок будівництва. І туалет, звісно :)

 

Бажаю успіхів!

 

З розрахунку криниці сусідів в яких 12 кілець і ще +5-6 на каналізацію привіз 18. Максимально що транспорт міг за один раз привезти)

 

Як будуть копати криницю тоді вже і подивлюсь властивості грунту)

А з світлом треба щось придумати, не до кінця уявляю схему з металевим стовпом))

 

Дякую за пораду)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З розрахунку криниці сусідів в яких 12 кілець і ще +5-6 на каналізацію привіз 18. Максимально що транспорт міг за один раз привезти)

 

Як будуть копати криницю тоді вже і подивлюсь властивості грунту)

А з світлом треба щось придумати, не до кінця уявляю схему з металевим стовпом))

 

Дякую за пораду)

 

Думаю 60 см мало фундамент ,він має бути нижче рівня промерзання землі а на заході України воно здається 80 см !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з світлом треба щось придумати, не до кінця уявляю схему з металевим стовпом))

 

Те, що Ви одразу продумуєте доставку загальну - це добре, але Ви і на каналізацію будете метрові кільця давати?

 

По електриці. Біля Вашої ділянки є стовп? Якщо ні, то потрібно ставити, якщо так, то навіть такий варіант:

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що Ви одразу продумуєте доставку загальну - це добре, але Ви і на каналізацію будете метрові кільця давати?

 

По електриці. Біля Вашої ділянки є стовп? Якщо ні, то потрібно ставити, якщо так, то навіть такий

 

Стовп є через дорогу від ділянки. Так, кільця такі самі як на криницю, так мені порадили, посилаючись на те що вийде дешевше і я нічого не втрачу.

 

По фундаменту, коли шукав то бачив що в бетона є 4 характеристики, якого достатньо для житлового будинку? і яка приблизна його вартість з доставкою? дякую)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бажаю Вас успіху в будівництві.

Чи велика у вас сім"я?

З септіком можна не спішити. Ще будете мати час.

Ми коли починали будуватись, планували розміщення будинку в одному варіанті, а довелось його перевернути, щоб отримати дозвіл на будівництво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бажаю Вас успіху в будівництві.

Чи велика у вас сім"я?

З септіком можна не спішити. Ще будете мати час.

Ми коли починали будуватись, планували розміщення будинку в одному варіанті, а довелось його перевернути, щоб отримати дозвіл на будівництво.

 

Сім'я? я не одружений, є людина з якою хотілося б жити разом, але як вийде не знаю)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Придбав 6 соток, на яких є старий дерев'яний сарай, гнилий фундамент 4х7 і декілька дерев: горіх, черешня, здається якась алича... ) частково зачистив ділянку від кущів і дрібних дерев.

 

Место красивое!

Будет уютно и комфортно.

 

Зараз самостійно роблю проект будинку, але досвіду в проектуванні та будівництві в мене нуль, надіюсь тут знайти людей які допоможуть порадами:oops:

Озвучивайте, показывайте-Вам помогут.

 

Когда -то смотрела участок не просто ровный, а с наклоном- очень нравиться как можно обыграть в таком доме нижний уровень.

Может тоже это используете...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Нарешті закінчив з криницею, туалетом і іншими дрібницями.

Дійшло діло до фундаменту, шукаю майстрів, не хочеться бути на***ним і хотілося б краще орієнтуватись в теперішніх цінах)

 

Підкажіть будь ласка: розмітка, копка, вид бетону і т.п. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Желаю успехов и терпения в вашем не легком деле! Тоже начинаю строительство дома в Черновцах. А где строитель, если не секрет? По поводу фундамента, я бы посоветовал сделать геологию, так легче будет оприделиться с типом фундамента и его глыбеной!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Желаю успехов и терпения в вашем не легком деле! Тоже начинаю строительство дома в Черновцах. А где строитель, если не секрет? По поводу фундамента, я бы посоветовал сделать геологию, так легче будет оприделиться с типом фундамента и его глыбеной!

 

В Садгоре:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не одружений, є людина з якою хотілося б жити разом, але як вийде не знаю)

с таким гарним краєвидом за вікном і в щойно побудованому будинку, все має вийти. Залучайте цю людину до праці, лишні руки на стройці ой як потрібні, і відчуття шо шось свое то воно не забутне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...