Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рефлексоли (Refleksol) - чому ціна така дурна? Чи є аналоги (рулонні штори зовнішні)?

Ноф-Ноф

Рекомендовані повідомлення

Задача: повне затемнення (blackout) вікон.

Тобто потрібні зовнішні штори з електроприводом.

 

 

Можна поставити звичайні алюмінієви ролети (рольставні). Проблема: короб занадто великий (~20 см). Та й взагалі, якась занадто громіздка конструкція - якщо потрібно лише затемнення.

 

 

Нагуглив рефлексоли. Короб 8 см. Здається, саме те, що мені треба.

 

 

Але ціна дурна. Ну як може тканина коштувати набагато дорожче, ніж алюмінієви ролети?! Напевно, собівартість в них набагато нижча, ніж в ролетів - але націнка сотні відсотків?

 

 

Чи є якісь дешевші аналоги? Що порадите? Ставити звичайні рольставні, і наплювати на потворний зовнішній вигляд короба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задача: повне затемнення (blackout) вікон.

Тобто потрібні зовнішні штори з електроприводом.

 

 

Можна поставити звичайні алюмінієви ролети (рольставні). Проблема: короб занадто великий (~20 см). Та й взагалі, якась занадто громіздка конструкція - якщо потрібно лише затемнення.

 

 

Нагуглив рефлексоли. Короб 8 см. Здається, саме те, що мені треба.

 

 

Але ціна дурна. Ну як може тканина коштувати набагато дорожче, ніж алюмінієви ролети?! Напевно, собівартість в них набагато нижча, ніж в ролетів - але націнка сотні відсотків?

 

 

Чи є якісь дешевші аналоги? Що порадите? Ставити звичайні рольставні, і наплювати на потворний зовнішній вигляд короба?

 

Вы бы хоть показали какие хотите, и что это очень дорого? Может кто-то чем-то поможет Вам)...

А какой ф-мы эти дорогие?... я знаком с одной фирмой,вот такие у них,короб 104мм. с моторчиком.

Screen-ZIP-2.thumb.jpg.be55130ea41b2d0d16d29ea23290c67a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какой ф-мы эти дорогие?... я знаком с одной фирмой,вот такие у них,короб 104мм. с моторчиком.

 

Дякую за відповідь. Саме такі я і хотів би! Якби не ціна.

 

 

Я попередньо дослідив ціни, і здається, що ціни приблизно такі:

(розмір 140см*200см)

 

рефлексоли:

plusmontage.com/refleksoli/refleksoli-veranda.html

220 євро + окремо за автоматику (досить дорого), за колір - доплата окремо). І це ще "відкрита" модель. А така, як на Вашій фотці, закрита - взагалі 430 євро (модель "Refleksol ZIP").

 

 

ролети (рольставні):

calc.alumix.com.ua

145 євро (включно з автоматикою, вибір кольору безкоштовно)

 

 

Здається, я такі самі ролети і за 110 євро бачив по акції. А акцій на рефлексоли ніде не бачив. Ролети виходять в три рази дешевше, ніж рефлексоли. За такої ціни, з продавцями рефлексолів навіть торгуватися не хочется - ну як це буде виглядати, "дайте мені знижку 70%"?

 

Добавлено через 19 минут

перевірив, чи, може, в Польщі набагато дешевше

 

знайшов таку оферту:

allegro.pl/roleta-screen-refleksole-nowosc-i7359258919.html

 

вони в рекламних цілях вказали ціну за умови розміру 4м*3.5м: 189 злотих/кв.м., це 44 євро/кв.м.

 

А в Україні (за посиланням вище) - 68 євро/кв.м.

 

 

 

Таким чином, навіть в Польщі за акцією - все одно занадто дорого (набагато дорожче, ніж алюмінієві ролети).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такі. Або, краще, такі, як в Вашому попередньому повідомленні (бо вони краще затемнюють, я думаю).

 

Але проблема - ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...