Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де у Львові можна побачити безазбестовий шифер?

petrolium

Рекомендовані повідомлення

Планую накрити ним хату, але "живого" в руках не тримав, на даху не бачив.. Відгукніться хто з цим мав справу - чи варто з цим зв‘язуватись. Робить його Ів-Франківський цем. завод ifcem.if.ua У Львові навіть не знайшов хто б мав на вітрині такий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 11 місяців потому...
Планую накрити ним хату, але "живого" в руках не тримав, на даху не бачив.. Відгукніться хто з цим мав справу - чи варто з цим зв‘язуватись. Робить його Ів-Франківський цем. завод ifcem.if.ua У Львові навіть не знайшов хто б мав на вітрині такий.

 

В мене таким накритий дах. Спочатку був трошки запилений і замазаний - замацали при установці - тепер після зими і дощів - як на картинці. Брав метровий - дах виглядає як черепичний.

Гарантія на пофарбування 8 років.

 

Брати треба з заводу, прямо під ним тусуються бусики які спеціалізуються на ньому (вміють вигружати на любий бік), доставляють скільки потрібно. Якщо купляти на всю хату дають нормальні знижки.

 

Рекомендую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді, я вже накрився, рік тому. Тепер купа інших питань - електрика, каналізація, опалення, сад посадити... Хоча треба ще веранду накрити, але вже тим самим профілем накрию Змінено користувачем petrolium
додаток
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Тепер купа інших питань - електрика, каналізація, опалення, сад посадити... ....

 

Помогти? :) Правда агроном з мене як з гiвна куля...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи хтось підкаже -є веранда на південно-східному куті, заодно це і вхід - накрити сотовим полікарбонатом чи тим самим профілем? (ссылка на изображение устарела) Тобто є тільки фундамент під веранду)) Каркасу ще немає, треба уявити... Взагалі, мені подобаються дахи з очерету, якби знайшов майстрів, то і весь дах би з нього зробив. Можна спробувати на веранді) Змінено користувачем petrolium
ре
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...