Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приблизний кошторис

llorik

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть людину у Львові яка б склала приблизний кошторис на будівництво. Проекту немає (лише план на сайті), ділянки також :oops:. Розумію що багато залежить від ділянки, але ж не все... Просто маю обмежену кількість грошей і хочу знати на що можу розраховувати. Дзвонив у кілька фірм, усі кажуть що без проекту не зроблять.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб замовляти проект потрібна ділянка. Крім того, оскільки кошти обмежені, хочу знати на що розраховувати і підбирати проект вже виходячи з бюджету.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, ваша ситуация немного похожа на нашу, земли не, денег можно сказать тоже но строительство планируем на весну. Для того что бы посчитать сколько денег нам еще понадобится и вообще сколько нужно, мы все таки заказали проект в архоне и в пятницу он уже будет. Понимаю что это не совсем разумная идея но так проще сделать хоть черновую наброску сметы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ідея доволі розумна, і я все частіше про це задумуюсь. Знайшов ідеальний для себе проект, але ще морально не дозрів заплатити 1000 уе :) Надто великі сумніви що вистарчить грошей на будівництво. І, якщо чесно, не розумію чому не можна порахувати приблизну вартість без проекта.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, проект стоит денег и не малых. Но когда он на руках можно просчитать все в плоть до гвоздя. Я сидела считала (без проекта) но как высчитать проемы или ещё что то тем боле и без должного образования. А когда эта долгожданная бумажка на руках всепроще и начинаешь понимать что процесс запущен и возврата нет. у нас такой: www.archon.com.ua/proekt_doma/TABASKO/m4aae37476cf86
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, проект стоит денег и не малых. Но когда он на руках можно просчитать все в плоть до гвоздя. Я сидела считала (без проекта) но как высчитать проемы или ещё что то тем боле и без должного образования. А когда эта долгожданная бумажка на руках всепроще и начинаешь понимать что процесс запущен и возврата нет. у нас такой: www.archon.com.ua/proekt_doma/TABASKO/m4aae37476cf86

 

Прект у вас досить нестандартний і, наскільки я зрозумів читаючи цей форум, будівництво буде не бюджетне :).

Мені сподобався ось цей проект з незначними змінами у плануванні: www.buddom.com.ua/?m=177&o=3777. Правда не радує вартість коробки зазначена зверху :). Але думаю у Львові можна побудувати раза у 2 дешевше якщо не користуватись послугами фірми.

 

А чому не хочете замовити кошторис маючи проект? Гулять так гулять :). Думаю самому все підрахувати дуже важко, не маючи відповідного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб замовляти проект потрібна ділянка: А чому так? Я про таке і не знала.:(

 

Я маю на увазі, що кошторис не хочуть складати якщо немає проекта прив'язаного до конкретної ділянки, оскільки не зможуть прорахувати вартість фундамента з комунікаціями. А чому не можуть порахувати приблизну вартість коробки без фундамента, маючи лише розміри і схему, для мене загадка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект понравился. Но цена, нет. А что касается нашего проекта, то папуля строитель он сделает нам смету и он же и будет строить. Так что нам проще с нас только земля, материалы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я маю на увазі, що кошторис не хочуть складати якщо немає проекта прив'язаного до конкретної ділянки, оскільки не зможуть прорахувати вартість фундамента з комунікаціями. А чому не можуть порахувати приблизну вартість коробки без фундамента, маючи лише розміри і схему, для мене загадка.

Я имела ввиду что сама не могу просчитать, толь ко так, приблизительно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект понравился. Но цена, нет. А что касается нашего проекта, то папуля строитель он сделает нам смету и он же и будет строить. Так что нам проще с нас только земля, материалы.

 

А в мене ні родичів ні знайомих будівельників немає :(. Буду дальше шукати хто по плану порахує приблизну вартість...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть людину у Львові яка б склала приблизний кошторис на будівництво. Проекту немає (лише план на сайті), ділянки також :oops:. Розумію що багато залежить від ділянки, але ж не все... Просто маю обмежену кількість грошей і хочу знати на що можу розраховувати. Дзвонив у кілька фірм, усі кажуть що без проекту не зроблять.

 

www.archon.com.ua/ У многих проектов есть перечень материалом, для примерного подсчета достаточно

www.archon.com.ua/proekt_doma/AWOKADO/m4695cf0b160f6/strojmaterialy_AWOKADO.xls

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сначала определитесь сколько вам надо земли:

а) по площади (для комфортного проживания)

б) по баблу (сколько потяну)

если если б<а, то нефиг и начинать..

шаг второй.. поиск участка, отвечающему "а"..

это далеко не быстро делается..

шаг третий.. покупаете землю, ПРИВОДИТЕ УЧАСТОК В ПОРЯДОК.. выровнять, подсыпать если надо, забор и туалет - в первую очередь..

шаг четвертый, и вот теперь только начинаем искать проект, т.к. пока вы занимались пунктами 1-3, все уже сто раз поменялось.. и проектов новых понарисовывади, и функционалка, и мировозрение.. короче я пока строил, идеи в процессе приходили.. чуть ли не переделывал сразу же...

 

я вообще сделал индивидуальный проект.. привязывал непосредственно по участку и непосредственно удовлетворяющий мои требования..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сначала определитесь сколько вам надо земли:

а) по площади (для комфортного проживания)

б) по баблу (сколько потяну)

если если б<а, то нефиг и начинать...

 

Для комфортного проживання хочеться 15 соток. Але, поперше, б<а :), а подруге, дуже важко знайти ділянку такого розміру в нормальному місці. 90% ділянок розміром 8-10 соток. Тому наразі шукаю 10 соток з нормальним співвідношенням сторін...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Да, проект стоит денег и не малых. Но когда он на руках можно просчитать все в плоть до гвоздя. Я сидела считала (без проекта) но как высчитать проемы или ещё что то тем боле и без должного образования. А когда эта долгожданная бумажка на руках всепроще и начинаешь понимать что процесс запущен и возврата нет. у нас такой: www.archon.com.ua/proekt_doma/TABASKO/m4aae37476cf86

 

Достаточно купить проэктную пропозицию,а не пероэкт с рабочей частью.В проэктную пропозицию входят , раскладка фундамента , поэтажные планы,раскладки перемычек,раскладка плиты перекрытия и кровли.Будут посчитаны м.куб. бетона,кирпича,дерева.Но это подходит только тогда , когда этот домик можно посадить на ваш участок.По таким проэктам я построил 3 дома,и такие проэкты стоят в районе 300$.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

можна простіше.

визначаєтесь із вашими потребами (може вам не треба n кімнат, а лише 3-4)

вбираєте проект (а краще 2-3) обговорюєте чоловіком/дружиною

розглядаєте варіант навіть 1 поверхового, якщо буде велика ділянка, а картоплю не збираєтесь засаджувати

 

визначаєтесь з чого хочите стіни, який буде фундамент(плита, лєнточний)

читаєте цей або подібний форум- розумієте що криша буде 2 схильна, що цоколь і підвал вам нафіг не потрібний за такі гроші, що гараж в будинку - це офігенні затрати, а використовувати його будите пару раз в рік.

визначаєтесь із кришою - розумієте що керамічна плитка це класно, але просто офігенно дорого (хто не знає, почитайте не лише ціну на неї, а ще на різні кутики, гребінці, .... ціна просто офігенна)+робота по укладці набагато дорожча+хорошого спеца найти дуже важко

 

тоді перевибираєте інший проект - той який вам РЕАЛЬНО треба, а не розрахований з кімнатою для гостей, які до вас за рік 1-2 рази приїдуть і можеть нормально на дивані в гостинній переночувати, вже в крайньому впадку в готель за свої кошти поселите на 1-2 дні (точно буде дешевше за кімнату яка коштує ох як не дешево, а в ній 98% всьго часу ніхто жити не буде, а ви щотижня її будите прибирати)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли буде вже вияснено що хочите і які матеріаи (переліковуєте список робіт які мають бути зроблені, чи ви хочите вже з 0 циклом чи під ключ чи просто коробку на початок) - формуєте лист і відсилаєте електронною поштою тим хто займається будівництвом (у вашому регіоні і в інших регіонах) просите приблизно прикинути ціну побудови. вам приблизно прикинуть скільки буде (від до )додайте мінімум 10% от і буде приблизна ціна (у фірмах знаю за коробку простіше рахують 1м=350-400уо, ле це дуже дорого)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...