Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте проводную дрель/шуруповёрт

tvell

Рекомендовані повідомлення

проконсультируем и поможем выбрать.

3.14 НЕ МЕШКИ ВОРОЧИТЬ)))) Спросил почему моргает иногда индикатор щеток, а в ответ тишина. Сделал вывод, манагеры, только что бы продать, а дать совет или просто ответить на вопрос неудосужились. Выбрать советчиков всегда много, а если без приноса на ремонт, просто проконсультировать, хотя бы сделав тему, ответ вопрос, так сказать, так это извините. Вот и складывается мнение, что иметь хотят все, одни инструмент, вторые тех кто имеет этот инструмент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дрель шуруповерт amazin.com.ua/elektroinstrument/dreli можно приобрести в интернет магазине. Дрель-шуруповерт Ростех ДШ 400 Р покупал именно здесь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

выбираю шуруповерт домой, с Дніпро-М МДШ-600 кто то работал ?

бюджет до 650 грн требования обычные, реверс, регулировка оборотов, сетевой, функция дрели

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
что из ударных дрелей с возможностью использовать как шуруповерт за 50$ сегодня лучше взять для бытового использования?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что из ударных дрелей с возможностью использовать как шуруповерт за 50$ сегодня лучше взять для бытового использования?

 

Ничего.

 

Но в общем случае для ваших требований подойдет двускоростная дрель (не делают низкообротистых ударных дрелей) китайского производства. В общем случае в районе 50$ как раз можно осторожно рассмотреть:

Sparky BUR2 201 E

DWT SBM-1050 Т

TITAN PDU213RE

Титан ПДУ2-1200СРЕ

Vitals Master Et-2105YED

 

Или аналоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что из ударных дрелей с возможностью использовать как шуруповерт за 50$ сегодня лучше взять для бытового использования?

Безліч разів перевірено на практиці, що краще акумуляторний шурупокрут та пєрфоратор. Ударний дриль одразу, без вагань, фтопку та забути. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безліч разів перевірено на практиці, що краще акумуляторний шурупокрут та пєрфоратор. Ударний дриль одразу, без вагань, фтопку та забути. Ж-)

 

Ні краще перф, аккумуляторний шурупокрут, та низькооборотисий дриль до 1200об/хв. Дриля занадто часто все ж не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акумуляторний шуруповерт в мене вже є. Але він слабенький. Колись в мене був якийсь ударний дриль dewalt. І він все це робив як мені було треба. Перфоратор окремо це занадто.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив дриль Bosch GSB 1300 та кшм Makita GA 5030 за порадою друзів які обіцяли їх віддати за своєю дилерською ціною. думаю для непрофесійного та нечастого використання мені їх вистачить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Bosch GSB 1300 має 2700об/хв. Тому нею буде важко крутити саморізи. Не розраховуйте на значимий крутний момент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поки що вирішив крутити саморізи старим шуруповертом. За потреби візьму новий. А дриля взагалі ніякого нема. Все пороздавав, тепер знов збираю помалу. Менше 50 баксів за одиницю з нескінченою гарантією мене влаштовує =)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...