Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

То все таки 1 чи 2 поверхи?)

Veter_Yga

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня , цікавить питання скоріше фінансове в першу чергу.Якщо будувати 1 поверховий 90-100 кв.м. з піноблоку чи ось такого типу 2 поверховий ? ( 7 на 10 ) + - вийде 100-120 ...

-Фундамент дешевший

-(Можливо в другому варіанті перекриття балками а не ЖБ плитами? )

-Менше точка забудови

-Покрівля теж дешевше

Буду вдячний за коментарі як гуру форуму так і початківців які тільки починають свій шлях в цій темі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема холиварная, уже много раз была :-). Пройдитесь поиском
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема холиварная, уже много раз была :-). Пройдитесь поиском

 

Спасибо))Но там "взагалі по загалям" , а я хотів почути думку саме на рахунок будинків типу цього , ніби і не повний 2 поверх і не мансарда))8126022.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо будувати 1 поверховий 90-100 кв.м. з піноблоку чи ось такого типу 2 поверховий ? ( 7 на 10 ) + - вийде 100-120[/font]

1. 100-120 буде дорожче за 90-100.

2. +/-100 кв.м доцільніше будувати в 1 поверх

3. Забудьте навіть таку назву "піноблок". Або газоблок або цегла.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По всем типам там миллион обсуждение.

На вашем фото классический мансардный дом, в чем суть вопроса? :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. 100-120 буде дорожче за 90-100.

2. +/-100 кв.м доцільніше будувати в 1 поверх

3. Забудьте навіть таку назву "піноблок". Або газоблок або цегла.

Дякую )Вітання з півдня))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітання!:flag1:

 

На вашому питанні з'їв собаку.

Буду будуватися.

Літом зробив індивідуальний проект 2-х поверхового будинку, проекти комунікацій.

Але після того як провізуалізував і прохавав усі моменти, пов'язані з другим поверхом, і послухав людей, які вже відбудувалися, то я закинув двохповерховий проект, і зробив собі одноповерховий.

Дуже коротко та тезисно:

 

Плюси двоповерхового:

- так, на перший погляд фундамент та покрівля більше в одноповерхового, ніж в двоповерхового, і може здаватися шо двохповерховий буде дешевше.

- так, двоповерховий економить земельну ділянку, т.я. пятно застройки менше.

- так, сучасні двоповерхові "скворечніки" доволі гарні та привабливі, особливо можливість зробити балкон або террасу.

 

Мінуси двоповерхового:

- висота. Якщо в одноповерховому будівництво може здійснюватись з землі з "козла", то в двохповерховому лише з "лєсов" або з козла в середині.

- перекриття між 1-2 поверхами лише бетонне (плити або моноліт). А це кошти. У випадку з одноповерховий, у мене звичайні дерев'яні балки перекриття.

- монтаж утеплення та водостоку, і в подальшому ремонт водостоку.

В двоповерховому треба Лєса, або інші конструкції, плюс ризик впасти з висоти. Також подумайте - зимою у вас ринва замерзла і лопнула, і треба замінити трубу. Де легше змінити, в одно чи дво поверховому.

- сходи на другий поверх. Дерев'яні скриплять, залізні також "віддають" звуком, бетонні коштують як збитий самольот..

- якщо є діти, або плануються, то подумайте, який ризик впасти зі сходів. А я скажу так. В мене товариш в юності виріс в будинку з залізними сходами покритих дубовими дошками. Так коли він но ним збігав, сходи гуділи як боїнг. А скільки раз він падав з них, а скільки раз сімейка забивала пальці об сходи.... Але це питання обережності більше, ніж сходів.

- якщо в будинку планується старість - подумайте, як ви будете підніматися у спальню кожен день. А не дай Бог яка травма, пов'язана з ногами (коляска, костилі).

- балкон в приватному будинку це безполєзна річ. Вкладете бабки, тільки заради того, щоб раз і рік вийти на балкон і випити чашку кави, чи покурити, чи по п'яні висцятися..

- На другому поверсі помити ззовні вікна важче, і затінити їх літом ролетами або плівкою.

- якщо вікно вашої спальні будет на висоті, то гарантовано вночі треба закриватися шторами, інакше сусіди будуть вас бачити. Я по цій причині відмовився від панорамних вікон до полу. А вікна одноповерхового закриті вашим забором (якщо він сплошний).

- Якщо вас цікавить не повноцінний другий поверх, а мансардний, двічі подумайте. Є особливості і по монтажу і вартості.

Це якщо коротко. А по суті, двоповерхові будинки будують тоді, коли ділянка 10 або менше соток. Тобто заради економії землі. В усіх інших смислах, двоповерховий програє одноповерховому. Якщо у вас площа дозволяє, будуйте одноповерховий. Щоб зрозуміти по вартості, проведіть математичні розрахунки, і будете бачити.

На практиці дуже багато людей, кажуть, що треба було будувати лише перший поверх. Особливо літні люди. Діти порозїжались, живуть на першому поверсі, на другий не ходять зовсім.

Думайте, вибір лише за вами!!!:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вашому питанні з'їв собаку.

...

Дуже коротко та тезисно ...

 

Що можете сказати по двоповерховому в плані:

1) краще зонування на день/ніч або дорослі/діти;

2) кращі краєвиди з вікон;

3) безпечніше на другому поверсі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Буду вдячний за коментарі як гуру форуму так і початківців які тільки починають свій шлях в цій темі

Перше моє запитання - яка у вас сім'я?

(у мене майже такий проект)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що можете сказати по двоповерховому в плані:

1) Зонування можна і на одноповерховому зробити, небачу проблем.

2) Якщо вони є, а якщо сусіди понастроювали скворєчніків? Я краще буду в сад дивитися собі, ніж бачити подвір'я сусіда с свиньми та курами.

3) Що безпечного в другому поверсі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Зонування можна і на одноповерховому зробити, небачу проблем.

2) Якщо вони є, а якщо сусіди понастроювали скворєчніків? Я краще буду в сад дивитися собі, ніж бачити подвір'я сусіда с свиньми та курами.

3) Що безпечного в другому поверсі?

 

1) в мене ізольована сходова клітка, з якою не зрівняється жоден коридор або тамбур на одному поверсі;

2) в кого сад, а в кого на стоянку/компостну яму/курятник/... (хоч своє, але від цього не легше);

3) проникнення через сходи, а не через всі вікна поверху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) в мене ізольована сходова клітка, з якою не зрівняється жоден коридор або тамбур на одному поверсі;

2) в кого сад, а в кого на стоянку/компостну яму/курятник/... (хоч своє, але від цього не легше);

3) проникнення через сходи, а не через всі вікна поверху.

 

Повірте, як захотять добратись до горла, то і драбину приставлять до вікна:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повірте, як захотять добратись до горла, то і драбину приставлять до вікна

 

Наскільки психологічно комфортно спати на першому поверсі з відкритими вікнами?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...