Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обмеження потужності лічильником

PanSla

Рекомендовані повідомлення

Прибор - это компьютер. Что программист в РЭС накодит - так он себя и будет вести. Сам-то он может себя вести как угодно, в зависимости от настроения РЭС.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прибор - это компьютер. Что программист в РЭС накодит - так он себя и будет вести. Сам-то он может себя вести как угодно, в зависимости от настроения РЭС.

 

От схемотехники зависит. Важно где происходит суммирование сигналов с токовых датчиков. Возможно каждая фаза нагружена на свой канал микропроцессора . Тогда можно управлять каждой фазой. А если стоит сумматор и сигналы сводятся к одному каналу - тогда процессор считает сумму всех токов по фазам. Процессор считает общее потребление.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От схемотехники зависит.

Я думаю там все раздельно. А суммировать или нет решает РЭС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"1.4.7 В счетчике в зависимости от исполнения может быть установлено реле управления

нагрузкой для отключения потребителя. Срабатывание реле программируется в трех режимах:

1) контакты реле размыкаются при превышении заданного порога напряжения по любой из фаз;

2) контакты реле размыкаются при превышении заданного порога силы тока за установленное время;

3) контакты реле размыкаются при превышении заданного порога энергии за установленное время." nik.net.ua/files/all/2303-electronic/Operating-Instructions-2303I-Ru.pdf

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но контроллер знает все о каждой фазе - напряжение, ток, косинус фи, мощность.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
@MaksymS, наша пісня файна - нова, починаєм її знову?

Подивіться любий договір. Більше 5 кВт одною фазою не дають. Якщо виділена потужність більше 5 кВт - вона іде трьома фазами. І тут зверніть увагу на автомати вхідні :)

У мене дежавю... Питав вас якось, які у мене автомати при ТУ на 9 кВт по договору з трифазним вводом? 40 А чи 16А ? :)

 

Ви бачили договір ТСа, щоб стверджувати що у нього придбано? Я не бачив...

 

 

@PanSla, бо воно так і є. При трифазному вводі маєте третину з кожної фази. В цьому суть розпреділення навантаження у міській мережі.

 

Скажіть, а чим регламентовані 5 кВт на фазу? Можете послатись на документи що це регламентують? ДБН рекомендує не більше 11 кВт. Я, після переоформлення договору і програмування лічильника, отримав обмеження своєї потужності по паспорт точки розподілу. При цьому встановлені різні рівні перевищення для денного споживання і дя нічного. Експериментально ніч +10% день +30-40% до потужності по договору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До мого попереднього повідомлення додам, може комусь стане в пригоді. При розмові в РЕМ - мені сказали що при подачі заявки на збільшення з 3 до 10кВт 0,22кВ - мені відмовлять, посилаючись на внутрішні документи. Після цього я зателефонував в НКРЕ і отримав інформацію про те що потрібно після отримання обґрунтованої РЕМом (письмової) відмови, звернутись до НКРЕ повторно з цим листом/відмовою.

Далі історія така.

Я подаю заявку на 10кВт без зміни категорії (тобто доплатити потрібно за 7 кіловат до існуючих 3-х). Через тиждень, телефонують з РЕМ і пропонують змінити заявку на 10кВт * 0,4кВ, я відмовляюсь і кажу "пишіть листа що більше 5кВт не дасте".

Через два тижні видають ТУ на приєднання 10кВт* 0,22кВ.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все же 10 кВт одной фазой нездорово, хоть и через НКРЕ. Потом захотите 16 и будете платить с нуля за 3 фазы, всесто того чтобы сейчас допдатить за лишних 3 кВт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все же 10 кВт одной фазой нездорово, хоть и через НКРЕ. Потом захотите 16 и будете платить с нуля за 3 фазы, всесто того чтобы сейчас допдатить за лишних 3 кВт.

Все відносно. Це в мене дача, і вважаю що 10кВт достатньо. На іншому об'єкті де я планую працювати я замовляю 50кВт. Зараз і 6500грн за додаткових 3кВт також гроші, які потрібно заробляти... Розумію що питання в балансуванні споживання по фазам на стороні постачальника, і рік назад, я б навіть не думав. Замовив би 16-20кВт * 380В. Часи не ті...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через два тижні видають ТУ на приєднання 10кВт* 0,22кВ.
Теперь очень важная задача - подключиться на "хорошую" фазу. Это уже надо с монтерами решать...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для этого надо знать хорошую фазу...

 

Чайник в помощь.

А если одинаково проседают от чайника — выбрать с самым высоким напряжением, а заодно договориться с электриками чтоб ноль починили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так это надо трехфазное подключение. А взглядом на вершину столба сложно определить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так это надо трехфазное подключение. А взглядом на вершину столба сложно определить.
Можно обратиться к соседям-трехфазникам.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз потрібно вирішити інше питання, а саме зменшити до розумної величини інтервал часу на який лічильник відключає мене при перевищені споживання. На сьогодні в мене налаштований інтервал 60 хв. Якщо я правильно розумію, то він має бути 5-10 хв.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз потрібно вирішити інше питання, а саме зменшити до розумної величини інтервал часу на який лічильник відключає мене при перевищені споживання. На сьогодні в мене налаштований інтервал 60 хв. Якщо я правильно розумію, то він має бути 5-10 хв.
Это зависит от конкретного человека в РЭСе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз потрібно вирішити інше питання, а саме зменшити до розумної величини інтервал часу на який лічильник відключає мене при перевищені споживання. На сьогодні в мене налаштований інтервал 60 хв. Якщо я правильно розумію, то він має бути 5-10 хв.

Так. Можете звернутися в РЕС за повторною параметризацією і попросити, щоб зменшили час відключення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Можете звернутися в РЕС за повторною параметризацією і попросити, щоб зменшили час відключення.

Звернувся. Обіцяли зменшити до 15 хв. Чим обґрунтовано не пояснили.. поживеио - побачимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз потрібно вирішити інше питання, а саме зменшити до розумної величини інтервал часу на який лічильник відключає мене при перевищені споживання. На сьогодні в мене налаштований інтервал 60 хв. Якщо я правильно розумію, то він має бути 5-10 хв.

 

я б поставив власний електронний обмежувач з своїми налаштуваннями. Ток спрацювання вибрати трохи менший лічильника РЕС. Тоді обмеження РЕС не буде спрацьовувати взагалі.

В себе я застосував токове реле, яке відключить котел при критичному навантаженні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Можете звернутися в РЕС за повторною параметризацією і попросити, щоб зменшили час відключення.

Сорри за вопрос новичка в этой теме.

Как происходит параметризация? Звонок в РЭС - заявка - приход их человека к столбу - параметризация? Или как?

Это так - на будущее.

Сейчас 3 фазы, автомат 16А, договор на 10 кВт, счетчик NIK 2301 AP2.0000.0.11.

Думаю об увеличении договорной мощности до 15-ти, может 20-ти кВт.

Что будут менять при этом? Только автомат или счетчик тоже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@plk, мабуть, сильно залежить від міста/РЕСу.

пару років тому - тре було демонтувати і везти (облік по середньому). При бажанні могли би відразу привезти інший уже параметризований (все від бабла/знайомств залежить, бо то різні відділи і люди займаються пломбами/монтажем/параметризацією).

В теорії - можуть по ІЧ порту навіть без розпломбовки параметризувати на місці.

 

Це як з стоматологом. Як дуже треба - може приїхати з портативним буром. Але в, основному, ви ідете в стомат кабінет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- тре було демонтувати і везти (облік по середньому). При бажанні могли би відразу привезти інший уже параметризований (все від бабла/знайомств залежить, бо то різні відділи і люди займаються пломбами/монтажем/параметризацією).

В теорії - можуть по ІЧ порту навіть без розпломбовки параметризувати на місці.

Т.е., сейчас зимой потребление большое и потом платить весной-летом, как зимой? Неее...

Будем искать знакомства и общаться со счетчиком по ИК-порту. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если счетчик подключен к АСКУЭ (показания снимаются дистанционно, без вашего\контролера участия), то параметризируют тоже дистанционно, без выезда к клиенту
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Сорри за вопрос новичка в этой теме.

Как происходит параметризация? Звонок в РЭС - заявка - приход их человека к столбу - параметризация? Или как?

Это так - на будущее.

Сейчас 3 фазы, автомат 16А, договор на 10 кВт, счетчик NIK 2301 AP2.0000.0.11.

Думаю об увеличении договорной мощности до 15-ти, может 20-ти кВт.

Что будут менять при этом? Только автомат или счетчик тоже?

В мене лічильник з АСКОЕ параметризували два рази. Верший раз за заявою в РЕМ (коли підписував договір подав). Інший раз, заявку подавав, через додаток мережі онлайн, якщо не помиляюсь.

Збільшення потужності, це обов'язково затвердження технічних умов, потім розробка проекту внутрішніх електромереж, оплата потужності. А потрібно чи ні міняти лічильник, лінії і т.п. Вам скажуть після технічного погодження і то вже не Ваше питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Після переключення мене на іншу підстанцію, зник зв'язок з АСКОЕ , причина в тому що немає маршрутизатора на підстанції, а лічильник, досить старий.

...мене хотіли спорядити замінити лічильник, але після дзвінка в НКРЕ все вирішилось.

1 НКРЕ - чітко визначає, що єдиний законний спосіб обмежувати потужність - це автомати на вході. Програмування лічильника є незаконним, і посилаючись на протокол параметризації можна подавати письмові скарги в НКРЕ.

2 ДТЕК подумав і вирішив, що йому не складно замінити лічильник на інший, новий. Тому чекаю на приїзд спеціаліста що виконає таку роботу.:flag1:

 

Всім добра.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...