Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи зменшуються з роками тепловтрати нового цегляного будинку

anatol33

Рекомендовані повідомлення

Будинок з цегли, 2 поверхи, 2 - мансарда. Фасад утеплений 100мм мінватою, мансарда 2 поверху 250мм мінвати, горище холодне. Опалювальна площа - 150 кв.м, збоку неопалювальний гараж, котельня, на половину будинку є підвал.

 

Перший рік проживання, минулої зими робили ремонт, тому прийшлося так само опалювати. Тепловтрати за місяць на 1 кв.м становлять 30 квт ( 4500 квт за місяць), або 0,4 квт на год на 10м2.

 

Цікавлять 2 питання:

 

1.Чи є ще резерви у будинку і у наступні сезони тепловтрати будуть зменьшуватися?

 

2. Чи впливає на тепловтрати холодний гараж та підвал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любой гараж сбоку только уменьшает теплопотери дома. Сами подумайте. теплопотери зависят от перепада температур внутри и снаружи, плюс еще ветер, которого в гараже нет. Подвал тянет тепло из дома, но все зависит от теплоизоляции пола. В мансарде сответственно от теплоизоляции стен и потолка. На потолке желательно 30см минваты, только не той, что для изоляции стен под мокрую отделку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежить від кількості вологи в конструкціях. Якщо дім досі сируватий, то висохнувши він стане дещо теплішим.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежить від кількості вологи в конструкціях. Якщо дім досі сируватий, то висохнувши він стане дещо теплішим.

 

 

Так я і хотів вияснити, може він бути трохи сируватим, чи вже висох. Будинки з газобетону ніби читав сохнуть 2- 3 роки, а от як з цегляними будинками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опалювальна площа - 150 кв.м

...4500 квт за місяць), або 0,4 квт на год на 10 м2

4500 кВт / 150 м.кв. = 30 кВт в місяць на 1 м.кв.

30 кВт / 30 днів = 1 кВт в день на 1 м.кв.

1 кВт / 24 години = 0,0417 кВт в год на 1 м.кв. або як пише ТС 0,4 кВт в год для 10 м.кв.

Можу запропонувати вашому керівництву в термоплазі недорогий одноденний тренінг "користування калькулятором"

З.І. Зайшов в профіль - цей ні разу не представник а звичайний користувач чудопанелей активно вивчає форум:

Поточна активність: Дивиться долучення Termoplaza кто пользуется?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4500 кВт / 150 м.кв. = 30 кВт в місяць на 1 м.кв.

30 кВт / 30 днів = 1 кВт в день на 1 м.кв.

1 кВт / 24 години = 0,0417 кВт в год на 1 м.кв. або як пише ТС 0,4 кВт в год для 10 м.кв.

Можу запропонувати вашому керівництву в термоплазі недорогий одноденний тренінг "користування калькулятором"

З.І. Зайшов в профіль - цей ні разу не представник а звичайний користувач чудопанелей активно вивчає форум:

 

 

Нічого не зрозумів. Ніби правильно порахував, до чого тут користування калькулятором? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розрахунок вірний. Просто користувач, який спитав про розрахунок тепловтрат, - представник фірми, який у всіх темах парить свої чудопанелі.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В якості офтопу:

 

30кВт/м²/9,3кВт=3,23м³/м². Ніби непогано.

 

 

Ви про куби газу? Якби мав газовий котел, то спалив би 500 кубів?

 

 

 

Там ще треба відняти бойлер, електроплиту, я забув, а недавно таки протестував і можу сміливо віднімати десь 700-800 квт. Бойлер особливо багато бере. Тому 25 квт на м2 або 25/м2/9.3=2.68 м3 або спалив 400 кубів газу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Ви про куби газу? Якби мав газовий котел, то спалив би 500 кубів?

 

 

Там ще треба відняти бойлер, електроплиту, я забув, а недавно таки протестував і можу сміливо віднімати десь 700-800 квт. Бойлер особливо багато бере. Тому 25 квт на м2 або 25/м2/9.3=2.68 м3 або спалив 400 кубів газу.

 

У мене бойлер на 300 л , в холостому режимі бере 2 куба в сутки .. це при включеній рециркуляції раз на годину. Загалом будинок 250 метрів бере 350 кубів газу за січень. в будинку від 20 до 22 градусів , кому як подобається і без різних панелей)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Викладу і я свою інформацію, бо вже не знаю що думати. Грудень місяць на саме опалення пішло 4200 квт, можу точно говорити, бо у місяці без опалення цифра майже не мінялась.

 

По будинку зробив дослідження всіх кімнат, так як зрозумів, що скручувати батареї і зараховувати кімнату до неопалювальної площі - неправильно, все одно повітря потрапляє в них, а перестінки нагріваються.

 

Отже, середня температура по будинку складає 19С. Будинок - 150м. 2 поверхи, мансарда. Утеплення - 100мм мінвата стіни, дах - 250мм ПП і 300мм мінвата - бо є як балки так і бетонні перекриття. Є підвал на півбудинку, підлога не утеплена. С коридора вихід в холодний гараж( стіна і дах спільні с будинком).

 

Опалення - тепла підлога в коридорі, ванні та кухні, решта радіатори.

 

По формулі виходить за грудень місяць: 4200/21/150 = 1.33

 

Радий, почути якісь поради.

А какая сейчас влажность внутри? Если слишком низкая, то вероятно много потерь на "вентиляцию", может есть дыры в утеплении мансарды и все тепло туда улетает. Если влажность около 50% то скорее всего тепло улетает благодаря теплопроводности - надо грешить на гараж\подвал или недоутепление

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая сейчас влажность внутри? Если слишком низкая, то вероятно много потерь на "вентиляцию", может есть дыры в утеплении мансарды и все тепло туда улетает. Если влажность около 50% то скорее всего тепло улетает благодаря теплопроводности - надо грешить на гараж\подвал или недоутепление

 

Поки що зробив висновки, що треба утепляти підвал, температура 13-14 для підвала - це забагато, перший поверх його гріє.

 

Вологість повітря не вимірював, а по дирах в мансарді це треба якийсь прибор мати, бо візуально нічого не видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

температура 13-14 для підвала - це забагато

Далеко не факт, температура земли +10, в доме +20, даже если вы утеплите подвал, то в нем тоже может быть от 10 до 15 градусов (зависит от вентиляции)

 

У вас мокрый фасад или вентилируемый и какая плотность мин.ваты? Гараж снаружи тоже утеплен аналогично остальному дому? Если в гараже +8 то через него потери больше, чем через подвал с +14. Какая температура на термоголовке в коллекторе теплого пола?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далеко не факт, температура земли +10, в доме +20, даже если вы утеплите подвал, то в нем тоже может быть от 10 до 15 градусов (зависит от вентиляции)

 

У вас мокрый фасад или вентилируемый и какая плотность мин.ваты? Гараж снаружи тоже утеплен аналогично остальному дому? Если в гараже +8 то через него потери больше, чем через подвал с +14. Какая температура на термоголовке в коллекторе теплого пола?

 

Мінвата 100мм, зверху короїд. Гараж не утеплений. Підвал не має вікон, тільки вентиляцію, глибокий. Сходи з гаража у підвал, біла самих дверей підвала ззовні температура набагато нижча 7-8С, чим в самому підвалі.

 

На термоголовці ТП 38С.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гараж не утеплений

Значит считай, что одна стена дома вообще не утеплена (которая смежная с гаражом), весь теплый пол не утеплен, 10 см мин.ваты по фасаду это тоже самый минимум, вероятно и воздух где-то сквозит через двери\ворота гаража. Что-то одно не могло дать такое потребление - сработал весь комплекс и все надо исправлять по максимуму что получится. Я бы выключил теплый пол и замерил расход, чтобы понять в него или батареи больше потери

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы выключил теплый пол и замерил расход, чтобы понять в него или батареи больше потери

 

Не зрозумів, як можна виміряти? ТП в кімнатах де немає радіаторів, відповідно температура в тих кімнатах впаде, а разом з нею і витрати електроенергії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электрики ищут утечку тока поочередно отключая каждую линию, тестировщики софта ищут баги поочередно отключая функционал, вот вам надо аналогично с отоплением - отключать контура и смотреть что измениться, может у вас всего один контур коридора жрет 60% из-за гаража, кто знает...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..., а по дирах в мансарді це треба якийсь прибор мати, бо візуально нічого не видно.

 

Так есть такой прибор, называется Аэродверь, он не только помогает найти все дырки, а и площадь всех дыр по дому считает.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...