Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Можно, как кастомер 95×52, пожелания оставлю.

1. Самое выбешивающее и при этом элементарное - нанесите на ручку заслонки маркировку +/- бо каждый раз это прямо беда куда закрывать куда открывать

2. Тут скорее всего не исправимо но озвучу, в широкой топке шамот нифига не самочищается. Вернее самоочищается только небольшой сектор в самом центре, для очистки пришлось разсовывать дрова по всем углам и активно прожигать, хз сколько продержится

3. При затухании дров начинает активно коптится нижние левый+правый угол.

 

а так больше вопросов не имею, солидно добротно, сравнительно не дорого

 

Я у себя методом проб и ошибок вышел на следующее:

1. Должны быть нормальные дрова и по качеству и по выделяемому теплу(качество сушки + породы с низким выделением сажи + высокая температура горения)

2. Прогреваю камин первой закладкой(сажа появляется)

3. И потом еще 2-3 закладки по мере прогорания.

 

Когда камин набирает высокую температуру на шамоте он достаточно приличное очищается. Правда не весь но я как бы и не ожидаю чуда)

 

С другой стороны меня эстетически это не пугает. Сажа на шамоте живет своей жизнью. То ее больше то меньше) Камин же живой.

 

у меня в топке кстати есть -/+ на стекле напечатано и сразу понятно куда крутить. Видимо в каких-то моделях этого не было.

 

Добавлено через 2 минуты

Ну тепер 80х52. Коментувати її не буду, все в попередньому пості пояснено:

attachment.php?attachmentid=713071&stc=1&d=1614242766

attachment.php?attachmentid=713072&stc=1&d=1614242789

attachment.php?attachmentid=713073&stc=1&d=1614242805

 

Тепер щодо витривалості топок. Зараз корпус має приварні швелери, який після зварвання з корпусом формують замкнену жорстку конструкцію, збільшують жорсткість і тепловіддачу. Це дорого у металі, бо деталі більшого габариту важче розкладаються для різу. Це дорого у підготовці, бо проходять додатковий процес гнуття. Це дорого у зборці, бо вони виставляються і приварюються. Зате жорсткість на порядок більша:

attachment.php?attachmentid=713074&stc=1&d=1614245418

 

Також слід пам'ятати, що пічний німецький шамот є природнім високоякісним продуктом і має допуск +-1% по розміру через технологічну неможливість контролювати випікання 100% натуральної глини. +-1% - це 200мм +-2мм, тобто розмір може гуляти на 4мм від партії до партії. Компанія намагається уникати видимих для користувача проблем, але якийсь допуск все ж передбачається.

 

а у вас можно отдельно шамот купить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Должны быть нормальные дрова и по качеству и по выделяемому теплу(качество сушки + породы с низким выделением сажи + высокая температура горения)

 

кто же спорит что должны )

 

 

у меня в топке кстати есть -/+ на стекле напечатано и сразу понятно куда крутить. Видимо в каких-то моделях этого не было.

 

видимо, у меня нету.

 

 

С другой стороны меня эстетически это не пугает. Сажа на шамоте живет своей жизнью. То ее больше то меньше) Камин же живой.

меня это не то что-бы пугало, просто вспоминаю с улыбкой истории менеджера из серии "вам не нужно бояться светлого шамота, он самоочищается"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також слід пам'ятати, що пічний німецький шамот є природнім високоякісним продуктом і має допуск +-1% по розміру через технологічну неможливість контролювати випікання 100% натуральної глини. +-1% - це 200мм +-2мм, тобто розмір може гуляти на 4мм від партії до партії. Компанія намагається уникати видимих для користувача проблем, але якийсь допуск все ж передбачається.

У виробників керамічної плитки так само є проблема з розмірами виробів, але у них є рактифікована плитка - на станку шлифують торці і отримують всі плитки в одному розмірі. Там партіїї великі. При не великих партіях топок шліфування шамоту взагалі не повинно бути проблемою. Це просто одна з ідей як можна зробити плити в один розмір, якщо требо.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У виробників керамічної плитки так само є проблема з розмірами виробів, але у них є рактифікована плитка - на станку шлифують торці і отримують всі плитки в одному розмірі. Там партіїї великі. При не великих партіях топок шліфування шамоту взагалі не повинно бути проблемою. Це просто одна з ідей як можна зробити плити в один розмір, якщо требо.:beer:

 

Насправді просто замовляйте "+", там де ребристий шамот з гребнем-пазом, шамот сам себе перекриває.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите где можно увидеть каталог или прайс?

gavrylivsons.com.ua/

Там і опис, і онлайн каталог, і прайс. Шамот в прайс не входить, але через дилерів його можна замовити, оскільки дилери є сервісантами. Мапа дилерів там є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

gavrylivsons.com.ua/

Там і опис, і онлайн каталог, і прайс. Шамот в прайс не входить, але через дилерів його можна замовити, оскільки дилери є сервісантами. Мапа дилерів там є.

На що саме даєте п"ять років?

Ціну на водяні - я не побачив, чи її немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На що саме даєте п"ять років?

На корпус.

 

Ціну на водяні - я не побачив, чи її немає?

Зараз є тільки на B-серію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на заміну С серії прийшла серія В, яка була гіршою аніж С.

Але аналізуючи зміни, які відбуваються з продуктами Гаврилових появились сумніви... ітого, що насторожує:

Топка ТМ мала високий димозбірник, 3 вентиляційні отвори і 2 дефлектори (відсічки вогню), а топка + має всього 1 дефлектор, менший димозбірник і 2 вентиляційні отвори.

 

Згоден з Sheridan , що ви зробили упереджені висновки ,

А ще присутнє також упереджене ставлення, -практично всі тези хибні,

Серія В не приходила на зміну С, вона не гірша серії С а простіша по функціоналу-ваше твердження Хибне

Про 1 дефлектор замість 2- Sheridan написав -ваше твердження Хибне

про менший димозбірник -даю порівняльне креслення, у серії ТМ він менше- ваше твердження Хибне

Два розсікателя диму, замість трьох більш рівномірно розподілюють теплове навантаження на колектор, а також дають можливість обслуговувати димохід безпосередньо через топку. На мою думку -це плюс., а не мінус.

Для людини, яка зробила досить змістовний аналіз, вказала на технічні відмінності серій , прочитавши 36 сторінок форуму, робити таку кількість хибних твержень???

також ви не вказали що :

-на зміну футеруванню з жаростійкого бетону використуєтся пічний шамот 30-40 мм компанії Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co (всі показники цього шамоту по жаростійкості,теплоємкості стабільності показників та інш, кращі за бетон, а собівартість вища, але Gavryliv & Sons в цьому компоненті вибрали якість) доречі це наповнення топок преміум класу

-з"явились топки з гільотиною, та в рази розширівся модельний ряд

-замінена система регулятора подачі повітря

-з"явилась опція подвійне скло

-з"явилась навесна акумуляція

-практично унікальна пропозиція теплонакопичувальних коробів з Schamotek

-певна уніфікація обусловлена технологічним процесом (Sheridan написав).

Прискипливість це гарна риса, але вона повинна бути Обєктивною

1297298734_.jpg.bce51f09ac220c2182a5273913db3afb.jpg

Змінено користувачем kaminmontag
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інколи кахельні реалізації не гірші сучасних мінімалізмів. Навіть якщо топка така величезна, як 90х75H:

attachment.php?attachmentid=713575&stc=1&d=1614699748

attachment.php?attachmentid=713574&stc=1&d=1614699739

attachment.php?attachmentid=713573&stc=1&d=1614699726

attachment.php?attachmentid=713572&stc=1&d=1614699708

1622020614_0-02-05-0bfabf761816df87c1b25c5e4ba57f63516706b39ab5cf037b4f98e1054d2164_7139a41(Small).jpg.520df7c7c627f8fd3715fbf830e3e683.jpg

1134190669_0-02-05-3ac762495cc8bdb16623e766aba84614479cfab8f86877c6bfb6cf5708e67a80_387be913(Small).jpg.8e73d9cbf4330e38777a855753b8f6d4.jpg

558788669_0-02-05-17be848cd07a85d6d509ea9d9c10b498e19f805785b93797ec74a992e5f54e7a_c4e0dbe9(Small).jpg.76e7c93eed0cafa216d569f4f67c2900.jpg

1395761391_0-02-05-3967fe0cc0597bad69dd3d66103c6c35ae9b3b8eff176b61b4ef108cd5eb6c47_1012926e(Small).jpg.4a7664fd777afb193f14765374dc7095.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Sheridan , хочу задать вопрос о печах. На сайте несколько дней назад увидел вертикальную печь 40*40 в шамотной облицовке. Она на сейчас есть в pdf прайсе. Кроме картинки и краткого чертежа, никакой дополнительной информации нет. На сегодня - и на сайте отсутствует информация, есть только печные печи. Можете как то поподробнее раскрыть вопрос? Если эта штука похожа на каминофен (а я не вижу, чем она может отличаться), то мне было бы интересно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Sheridan , хочу задать вопрос о печах. На сайте несколько дней назад увидел вертикальную печь 40*40 в шамотной облицовке. Она на сейчас есть в pdf прайсе. Кроме картинки и краткого чертежа, никакой дополнительной информации нет. На сегодня - и на сайте отсутствует информация, есть только печные печи. Можете как то поподробнее раскрыть вопрос? Если эта штука похожа на каминофен (а я не вижу, чем она может отличаться), то мне было бы интересно.

 

Доброго вечора,

Для перегляду інформації по печах прошу перейти за посиланням.

Ці печі складаються на місці і у випадку сумісності з дизайном подальшої обробки не потребують:

safe_image.php?d=AQHD_bw3PLgLMzwk&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2FMAd5HDEqMBE%2Fmaxresdefault.jpg&cfs=1&ext=jpg&_nc_cb=1&_nc_hash=AQEcrbvgvzNGV29t

 

Доступні для замовлення три моделі печей: пряма, кутова і тристороння.

attachment.php?attachmentid=713789&stc=1&d=1614962265

 

Збирається така конструкція на місці у замовника з готових елементів. По суті це є компактна топка з готовим модульним акумуляційним облицюванням.

40x80_with_cubs_zborka_photoshop-129x300.png

 

StoveM.PNG.c7cd2bd7d6413604c2fd305df6901617.PNG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! именно это я видел, а потом как то потерял эту страницу (или на какой то другой сайт зашел). Но информации все равно мне мало :-)

 

1) в описании говорится о подключении внешней подачи воздуха, в чертежах - нет никакого на это указания

 

2) хотелось бы понять теплоотдачу от камина во времени. Опять таки в чертеже указано, что излучение через стекло - 60%. Нет ли тут ошибки? У меня есть предположение, что в начале растопки 30% тепла идет через стекло, а остальные 70% - накапливаются в облицовке. Сколько она может запасти киловатт? затем идет излучение через стекло и отдача от облицовки. если я верно посчитал, отдача с облицовки будет до 2 кВт. через стекло 30% = 2 квТ. а еще 2 квт - продолжает запасаться в облицовке (то есть ее температура растет?) ?

 

3) видео - хотелось бы чуть-чуть длинее, чем 3 секунды.

 

4) диаметр дымохода - 175 мм??!!

 

5) ну и попутно. попытался просчитать запасаемое тепло, ищу характеристики шамотека (облицовка же с него?). И вижу

 

gavrylivsons.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/shamotech.10.05.18.pdf

 

Теплоємність 0-300°С - 0,75

 

Извините, но 0.75 - это в каких величинах?

 

P.S. Вот такое видео нашел

 

А вот и ваше родное видео с работой топки. все таки 10 минут лучше 3 секунд :-)

Змінено користувачем shneider_vova
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) в описании говорится о подключении внешней подачи воздуха, в чертежах - нет никакого на это указания

Вірно, додадуть. Вхід на подачу повітря знизу практично коаксіально виходу (+-2см).

 

 

2) хотелось бы понять теплоотдачу от камина во времени. Опять таки в чертеже указано, что излучение через стекло - 60%. Нет ли тут ошибки? У меня есть предположение, что в начале растопки 30% тепла идет через стекло, а остальные 70% - накапливаются в облицовке. Сколько она может запасти киловатт? затем идет излучение через стекло и отдача от облицовки. если я верно посчитал, отдача с облицовки будет до 2 кВт. через стекло 30% = 2 квТ. а еще 2 квт - продолжает запасаться в облицовке (то есть ее температура растет?) ?

 

Подані данні вірні тільки для кутової. Там справді віддача на скло складає 60%, що нормально для топки з топочною камрою 300х300х800 і дверцятами 400х400х800. У розгорнутому вигляді це були б дверцята практично 800х800мм. Ця піч прогрівається довго, не є (і не може бути такої конструкції) акумулюючою піччю в повному розумінні цього слова. Це камін-офен з додатковою функцією запасання тепла в облицюванні. В своєму форматі і естетичному функціоналі вона унікальна.

Пряма піч має значно кращі показники, але на сайті чомусь вони не вказані. Наступного тижня це поправлять.

 

3) видео - хотелось бы чуть-чуть длинее, чем 3 секунды.

 

На жаль, я тоді не мав часу викласти усю медіа.

 

4) диаметр дымохода - 175 мм??!!

Це чистий ромір під 180мм трубу. Це вірні дані.

 

5) ну и попутно. попытался просчитать запасаемое тепло, ищу характеристики шамотека (облицовка же с него?). И вижу

gavrylivsons.com.ua/wp-conten...h.10.05.18.pdf

Теплоємність 0-300°С - 0,75

Извините, но 0.75 - это в каких величинах?

 

0,75 кДж/кг*К

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вірно, додадуть. Вхід на подачу повітря знизу практично коаксіально виходу (+-2см).

диаметр подачи 125 мм, как обычно?

 

по просмотренному видео я сделал вывод, что подать воздух можно только вертикально. то есть печь надо ставить сверху на подачу воздуха. у меня она не предусмотрена пока, думал прорезать стену и вести вдоль пола. для этого нужно будет, насколько понимаю, сделать немного другую металлическую базу (с отверстием с одной стороны) и панель шамотную с отверстием (отверстие реально самостоятельно прорезать или покрошится?). Возможен заказ такого индивидуального изделия (заказ планируется в лучшем случае на осень, а может, и на тот год)?

 

Добавлено через 2 минуты

Це камінофен з додатковою функцією запасання тепла в облицюванні.

меня это устраивает.

уточню немного по помещению, может, подкорректируете мои ожидания.

 

размеры зала - 4.8*8, печь будет в углу, расстояние от стекла до человека на диване - скажем, 3.5 метра. Теплопотери дома нормальные для современного дома (в районе 50-60 Вт/м2 в холодную пятидневку). Есть ПВУ.

 

Добавлено через 2 минуты

Це чистий ромір під 180мм трубу. Це вірні дані.

уточняю - диаметр дымохода нужен 180 мм (не указано на сайте и в чертежах)?

у ваших конкурентов (которых я до этого смотрел) на печи в такой заявленной мощности - диаметр дымохода 150

 

Добавлено через 2 минуты

Вхід на подачу повітря знизу практично коаксіально виходу

 

насколько возможна эксплуатация печи без подвода воздуха с улица, а при заборе из помещения? вроде 25 м3/час немного, моя ПВУ работает обычно с объемом 200-250м3/час. Не проблема ее включить в режиме приоритета подачи, но боюсь за безопасность. Все таки забор воздуха из помещения, как мне кажется, может быть не дуракоустойчивым решением, и в каком то экстремальном варианте дать выброс дыма в комнату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

диаметр подачи 125 мм, как обычно?

Так, 125мм.

 

 

Возможен заказ такого индивидуального изделия (заказ планируется в лучшем случае на осень, а может, и на тот год)?

Не знаю, треба малювати ваше бажання і надсилати на завод чи сюди.

 

 

размеры зала - 4.8*8, печь будет в углу, расстояние от стекла до человека на диване - скажем, 3.5 метра. Теплопотери дома нормальные для современного дома (в районе 50-60 Вт/м2 в холодную пятидневку). Есть ПВУ.

Підійде пряма чи кутова. Кутова більше тепла дає через скло, але зате й естетика від неї найвища.

 

уточняю - диаметр дымохода нужен 180 мм (не указано на сайте и в чертежах)?

Так, 180мм.

 

 

у ваших конкурентов (которых я до этого смотрел) на печи в такой заявленной мощности - диаметр дымохода 150

Я не знаю про що ви. З таким розміром скла і в акумулюючому бетоні я не знайшов.

 

 

насколько возможна эксплуатация печи без подвода воздуха с улица, а при заборе из помещения? вроде 25 м3/час немного, моя ПВУ работает обычно с объемом 200-250м3/час. Не проблема ее включить в режиме приоритета подачи, но боюсь за безопасность. Все таки забор воздуха из помещения, как мне кажется, может быть не дуракоустойчивым решением, и в каком то экстремальном варианте дать выброс дыма в комнату.

Я про таке не чув. Роблять щоб роз'єднати системи руху повітря. Безпека тут не грає жодної роялі, бо камін душиться на розпалюванні, коли димохід холодний. Але тоді в приміщення йде смердючий дим, який не так небезпечний для здоров'я, як неприємний. Якщо система ПВУ працюватиме на подачу, то нічого страшного від відбору повітря з приміщення не буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю про що ви. З таким розміром скла і в акумулюючому бетоні я не знайшов.

безусловно, прямых аналогов у вас нет. Я смотрел (прямо скажу) Ромотоповские каминофены в каменой облицовке (не хочу делать им рекламу в Вашей теме, так что не ставлю ссылок). По цене это похожий с Вами диапазон 2-3 куе. И мощность заявленная 5-7 кВт (диаметр дымохода 150 мм). Вес теплоемкой облицовки существенно меньше, так что тут Вы безоговорочно выигрываете. Но я считал, что для схожей мощности должен быть и схожий диаметр дымохода. Спорить с вами не могу и не буду - раз посчитали, что нужно 180, пусть так и будет :good:

 

Я про таке не чув. Роблять щоб роз'єднати системи руху повітря. Безпека тут не грає жодної роялі, бо камін душиться на розпалюванні, коли димохід холодний. Але тоді в приміщення йде смердючий дим, який не так небезпечний для здоров'я, як неприємний. Якщо система ПВУ працюватиме на подачу, то нічого страшного від відбору повітря з приміщення не буде.

 

Извините, еще раз переспрошу - использование такой печи без подвода воздуха извне дома возможна и прямо допускается изготовителем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз є тільки на B-серію.

 

Підскажіть будь ласка, чи є варіанти невеликих кутових топок з водяним модулем? Кімната 45х3м добре утеплена, будинок 120. боюсь що будуть звичайні кутові моделі перегрівати, крім того в мене є великий теплоаккум водяний на 0.8 куба, і опалення теплими водяними підлогами. Можливо, якусь модель запропонуєте?

 

І ще питання, якщо взяти В серію з водянкою, можна замовити як доп опцію додаткове футерування стінок? Чи є в цьому сенс?

 

Також питання по монтажу. Заклав у фундаменті підвід повітря з вулиці 150мм, я так розумію то забагато, треба буде ставити перехідник на 125? На скільки при монтажу можна зміщувати топку відносно виходу повітря вліво вправо?

 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь ласка, чи є варіанти невеликих кутових топок з водяним модулем? Кімната 45х3м добре утеплена, будинок 120. боюсь що будуть звичайні кутові моделі перегрівати, крім того в мене є великий теплоаккум водяний на 0.8 куба, і опалення теплими водяними підлогами. Можливо, якусь модель запропонуєте?

Я так розумію малось на увазі 4,5м * 3м. Якщо так, то кутова буде перегрівати кімнату. Взагалі на такій маленькій квадратурі треба ставити щось невеличке. Забезпечити потужність для обігріву 120м.кв. каміном не вийде. Якщо навіть взяти 20% тепловтрат через скло, то ви отримаєте вимогу 120м.кв.*20%, тобто 24м.кв. по площі камінної зали. Для такої зали підійшла б 70х52. У вашому ж випадку треба ставити щось формату 60х42.

 

 

 

І ще питання, якщо взяти В серію з водянкою, можна замовити як доп опцію додаткове футерування стінок? Чи є в цьому сенс?

Так, у цьому є сенс. Але при цьому потужність водяного контуру і топки в цілому впаде.

 

Також питання по монтажу. Заклав у фундаменті підвід повітря з вулиці 150мм, я так розумію то забагато, треба буде ставити перехідник на 125? На скільки при монтажу можна зміщувати топку відносно виходу повітря вліво вправо?

 

Враховуючи розміри кімнати, можете переставляти топку хоч по усьому периметру. Чи немає можливості якось розширити межі камінної кімнати?

 

 

безусловно, прямых аналогов у вас нет. Я смотрел (прямо скажу) Ромотоповские каминофены в каменой облицовке (не хочу делать им рекламу в Вашей теме, так что не ставлю ссылок). По цене это похожий с Вами диапазон 2-3 куе. И мощность заявленная 5-7 кВт (диаметр дымохода 150 мм). Вес теплоемкой облицовки существенно меньше, так что тут Вы безоговорочно выигрываете. Но я считал, что для схожей мощности должен быть и схожий диаметр дымохода. Спорить с вами не могу и не буду - раз посчитали, что нужно 180, пусть так и будет

Величезне скло не залишає шансу. Але в майбутньому компанія випускатиме такі ж печі у форматі 37х52 та 37х52х37, де достатньо буде 150мм димоходу.

 

 

Извините, еще раз переспрошу - использование такой печи без подвода воздуха извне дома возможна и прямо допускается изготовителем?

Усіма виробниками. Важливо витримати баланс тисків, а звідки візьметься повітря - байдуже.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, у цьому є сенс. Але при цьому потужність водяного контуру і топки в цілому впаде.

 

падіння потужності не страшно, навіть на краще. головне, щоб ефективніть горіння покращилась (або хоч не погіршилась).

питання тільки, споживання дров також зменшиться відповідно до зменшення потужності, за рахунок більшої ефективності горіння?

 

Добавлено через 7 минут

Враховуючи розміри кімнати, можете переставляти топку хоч по усьому периметру. Чи немає можливості якось розширити межі камінної кімнати?

 

я мав на увазі, при монтажу є ж якись діапазон висоти розміщення топки над підлогою. і можна ж мабуть гофрою (яка закриється облицюванням) трохи змістити топку відносно виходу повітря (яке вже не пересунеш). от мене і цікавить на скільки реально зміщувати топку в сторону відносно входу повітря. займаююсь дизайном вітальні, топка це головний елемент кімнати, і виходить, він привязаний до виводу повітря в певних межах. хотілось би примірно розуміти ці межі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

споживання дров також зменшиться відповідно до зменшення потужності, за рахунок більшої ефективності горіння?

Так, зменшиться, топка працюватиме від меншого мінімального завантаження, краще виходитиме на робочий режим.

 

 

 

Перепрошую, мав на увазі об'єм приміщення, 45 квм площі та 3 м висота

Тоді багато чого піходить, особливо пряма 76х62WM. Кутова 74х37х44WM водяна зараз доступна до замовлення, але я б радив замовляти тільки з роздільним склом. Водянки мають вищий ризик конденсату, конденсат швидко нищить шнурок, а кутові топки дуже чутливі до жорсткості шнурка.

 

Добавлено через 1 минуту

я мав на увазі, при монтажу є ж якись діапазон висоти розміщення топки над підлогою. і можна ж мабуть гофрою (яка закриється облицюванням) трохи змістити топку відносно виходу повітря (яке вже не пересунеш). от мене і цікавить на скільки реально зміщувати топку в сторону відносно входу повітря.

Це від дизайну залежить, тобто фактично скільки ви зможете приховати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

багато чого піходить, особливо пряма 76х62WM. Кутова 74х37х44WM водяна зараз доступна до замовлення, але я б радив замовляти тільки з роздільним склом

 

дякую за поради! 26квт не забагато буде для 45 квадратних метрів гостьової кімнатив добре утепленому будинку? ну ок, ще 10 квадратних метрів коридору + 5 квм прихожа. загалом близько 60 кв.м

 

умовно половина піде на водянку, це 13 квт - для теплоаккумулятора супер, але інша половина на скло+корпус це теж 13 квт, при розрахункових тепловтратах всього будинку (120кв.м) 5-6 кВт/год (при -20 без врахування вентиляції), чи не буде лоба перегрівати, якщо захочеться підтримувати горіння 3-4 години?

 

і якщо вже можна брати такі потужні топки на таку площу, то я б і 95x52WMH або 76x62WMH розглянув .. аби УШП не тріснула від 400 кг ваги :rolleyes:

 

 

замовляти тільки з роздільним склом

роздільне скло - це можлива опція до кутової топки? чи так називається подвійне пряме скло?

 

і наостанок питання - топки із гільйотинами дають змогу трохи зекономити на облицюванні? чи не дуже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за поради! 26квт не забагато буде для 45 квадратних метрів гостьової кімнатив добре утепленому будинку? ну ок, ще 10 квадратних метрів коридору + 5 квм прихожа. загалом близько 60 кв.м

26 загальних

дякую за поради! 26квт не забагато буде для 45 квадратних метрів гостьової кімнатив добре утепленому будинку? ну ок, ще 10 квадратних метрів коридору + 5 квм прихожа. загалом близько 60 кв.м

 

Я думав 120м.кв.

 

чи не буде лоба перегрівати, якщо захочеться підтримувати горіння 3-4 години?

Я знаю, що такі випадк є. Є люди, дуже вимогливі до комфорту і їм зайві кілька градусів по дельті вже спують усе задоволення від каміна. Добре утеплені будинки взагалі можуть передбачати ось таку водяну піч:

attachment.php?attachmentid=714568&stc=1&d=1615993962

attachment.php?attachmentid=714569&stc=1&d=1615993969

attachment.php?attachmentid=714570&stc=1&d=1615993980

Скло маленьке, топка глибока, німецький 6см шамот, поставлений на пічну суміш. Пів тонни заліза і каменю.

 

Реально ж це водяна піч, а не камін, таке мало хто ставить, тому найкраще обмежуватись 70х52WM чи 76х62WM.

 

- роздільне скло - це можлива опція до кутової топки? чи так називається подвійне пряме скло?

 

Кутова топка може мати цільно гнуте скло літерою Г, а може вормуватись з двох прямих частин. От ці дві прямі частини є роздільним склом (вище у темі є більше фотографій):

attachment.php?attachmentid=714571&stc=1&d=1615994490

 

- і наостанок питання - топки із гільйотинами дають змогу трохи зекономити на облицюванні? чи не дуже.

 

Напевне не дуже:)

1535745061_IMG_5685(Medium).thumb.JPG.e19be63dff284dec42affc2fad27d32d.JPG

911884740_IMG_5687(Medium).thumb.JPG.0e0a5ebdb435a69de48f1d27c42a9d2a.JPG

1451847045_IMG_5688(Medium).thumb.JPG.010e00a80e9e9273af1439ff959d8582.JPG

1273985487_20210225_094031(Small).jpg.786469b0c49d361332b0da2a818341cf.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...