Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ревізійне вікно-як часто користуєтеся?

viktor02

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Поділіться,будь ласка,досвідом користування ревізійним вікном ,наскільки воно необхідне.Збираюся гільзувати димохідний канал.Продавці камінів реалізують нержавіючу трубу вже з ревізією.Але наскільки практична необхідність самої ревізії? Мій знайомий який вже 12 років користується каміном каже що за весь період заглядав в ревізію тільки декілька разів,вентканал чистий.А з іншої сторони,як чистити при потребі гільзований вентанал без ревізії? Наперед дякую за практичні відповіді.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Поділіться,будь ласка,досвідом користування ревізійним вікном ,наскільки воно необхідне.Збираюся гільзувати димохідний канал.Продавці камінів реалізують нержавіючу трубу вже з ревізією.Але наскільки практична необхідність самої ревізії? Мій знайомий який вже 12 років користується каміном каже що за весь період заглядав в ревізію тільки декілька разів,вентканал чистий.А з іншої сторони,як чистити при потребі гільзований вентанал без ревізії? Наперед дякую за практичні відповіді.

 

 

за 3 года - ни разу, но уже пора.

ревизия думаю все же нужна, даже если туда смотреть раз в 10 лет. хотя по хорошему - хотя бы раз в год.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В одному з салонів-магазинів по продажу топок бачив,що при відсутності ревізії канал легко чиститься через саму топку,при цьому тимчасово демонтується зуб.Чим не вихід?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Поділіться,будь ласка,досвідом користування ревізійним вікном ,наскільки воно необхідне.Збираюся гільзувати димохідний канал.Продавці камінів реалізують нержавіючу трубу вже з ревізією.Але наскільки практична необхідність самої ревізії? Мій знайомий який вже 12 років користується каміном каже що за весь період заглядав в ревізію тільки декілька разів,вентканал чистий.А з іншої сторони,як чистити при потребі гільзований вентанал без ревізії? Наперед дякую за практичні відповіді.

 

У нас "вольная" трактовка ДБН, если читать норму 2.5-67.2013 пункт 6.8.12.

 

Минусы насадного дымохода:

1. Большая вероятность попадания конденсата и креозота в топку камина (черные подтеки на футеровке и едко-кислый запах при открывании дверцы камина)

2. Нет возможности быстро посмотреть состояние дымохода (забит, попадание листьев или птиц после летнего периода; количество сажи для решения о чистке)

3. прочистка только через камин (снятие дефлектора и невозможность этой процедуры, если есть шибер)

 

Отдельностоящий ("коренной") дымоход лишен этих проблем. Ревизия в нижней части. Даже при попадании воды в дымоход (летний ливень) вода стечет в ревизию и топка не превратится в аквариум.

 

Для тех, кто собирается чистить дымоход сам, я рекомендую ставить и второй ревизионный лючок на участке дымохода через холодный чердак. Позволяет чистить дымоход как снизу, так и сверху, без взгромождения на крышу дома.

1188659477_kammeo_ua.JPG.3ed6e261b40fb1671f9db0be70003494.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В одному з салонів-магазинів по продажу топок бачив,що при відсутності ревізії канал легко чиститься через саму топку,при цьому тимчасово демонтується зуб.Чим не вихід?

Я так чищу свою нордпейс ni-22. Прикріпляю нєкоє подобие йоршика до вудилища, і ретельно його втираю в димохід, поступово розпрямляючи. Процедуру повторюю і зі сторони даху, це дається важче, бо в мене флюгер, котрий намертво присмолився до гільзи.

Конденсату за шість років не було. Палю сухими дровами, комин добре утеплений.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...