Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянки біля Львова

olege-energy

Рекомендовані повідомлення

Зараз перебуваю в пошуках ділянки біля Львова для будівництва. Оскільки намагаюся купити за 10-12 максимум 15 куе то разраховую приблизно в радіусі 10 км від Кільцевої дороги (все що ближче не вкладається в бюджет, все що далі - вже гірше в плані транспорту). В принципі всі напрямки розглядаю, але найбільше цікавить південний напрямок оскільки зараз проживаю на Сихові і робота в дружини там же та й я працюю неподалік.

Розглядаю:

1. Старе село (збоку від траси але є залізничне сполучення з Сиховом і роботою)

2. Водники

3. Шоломия

4. Деревач (замаленьке село, поруч Київська траса)

5. Пустомити (районний центр - гарне сполучення зі Львовом)

6. Мшана (збоку від траси але є залізнична станція)

7. Суховоля (збоку від траси але є залізнична станція)

8. Домажир

9. Кожичі

10. Зашків (вичитав що майбутній автобан "Краковець - Львів" проляже безпосередньо біля села зі всіма відповідними екологічними наслідками)

11. Дорошів

12. Запитів (варіанти хіба в котеджному містечку, поруч київська траса)

13. Вислобоки

14. Ременів

15. Гамаліївка (знаходиться трохи в низині)

16. Старий Яричів

17. Миклашів (збоку від головних доріг але великі площі ділянок)

18. Підгірне

19. Підберізці

Якщо шось можете сказати стосовно інфраструктури чи проблем з цими населеними пунктами - буду радий дізнатися, оскільки не у всіх ше був, та й не одразу все видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропустили Кротошин(можливо свідомо)-земля там бл.1500у.о. за сот і всього 8 км до Сихова,а із списку Ременів(земля в Гетьманському 18тис.у.о.) ,Запитів(Сонячна поляна 2000 за сот і 1км до цивілізації по грунтовій дорозі),Пустомити більш-менш розвинута інф.стр. Правда Запитів і Ременів 30км до Сихова.Сам шукаю землю обїздив більшу половину вашого списку...пишіть про ваші успіхи цікаво буде послідкувати
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні - Кротошин не то шоб пропустив - просто на очі не попадали ціни прийнятні - а були трохи дешевше ніж в Зубрі, самі розумієте які :)

Вчора наприклад їздив в Пустомити бо ціна підійшла, жодна ділянка не була нормальна.

Біля двох високовольтна лінія 220 кВ метрів за 50, і маклер починає мені розказувати що це нормально і он в сусідів будинок стоїть і живуть. Я працюю в сфері енергетики - тому одразу відкинув ці варіанти (здоровя ця лінія точно не додасть), правда комунікації зразу на ділянці приходять і до озер близько, але ... Інші ділянки типу в оренді поки на них шось не збудоване відповідно якась муть виходить з купівлею. Треба в неті почитати шо то за механізм продажу такий, та й комунікацій жодних на місці нема - треба все тягнути і іноді далековато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок високовольтних ліній в нас на Сихові можна купити такі ділянки за досить привабливою ціною чомусь ніхто не біжить їх забирати...здоровя дорожче! Нарахунок земля в оренді взавтра взнаю що це,знаю єдине люди побудували будинок а земля і далі в оренді-висновок напрошується сам.В Кротошині земельні ділянки в кінці села, біля ставів ,продавались по 2000 зараз можна по 1500 знайти.В Пустомити значить вже не поїду)))).У вівторок мають показати кошторис будівництва в Раменеві(котедж) будинок бл.100м.кв.якщо цікаво то виложу інформацію.Хочу в Чижки на недобудову зїздити подивитись ну і заодно на землю там-кажуть непоганий варіант і ціни невеликі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам будуюсь в Підгірному.

Чув що на продаж є ділянки 11-12 соток по 20 000 $.

Саме краще їхати і дивитись на місці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я шукаю ділянку, наразі був у Ременеві (Гетьманське) вражає. Фундамент гідроізольований але газоблоки 2 ряди в землі!!! практично на всіх будинках, без верхнього армопоясу і вже навіть в одному є тріщина і це при тому що ще немає перекриття... Правда в самому гетьманському немає вже вільних ділянок (є 2 але вони вимагають зразу підписувати договір на будівництво а в мене наразі тільки на ділянку і я не хочу підписуватись наразі на конкретні терміни).

на 1км ближче, у Вислобоках вони почали продавати теж ділянки правда наразі вони не мають всіх дозволів і ніде інфи не виставлять...

Направду гарне місце, 2000 за сотку, ...

Правда є один момент який мені дуже не подобається, - в притул стоїть старий коровник і на карті намічених планів на місці коровника немає. Кажуть що його знесуть, але на правду важко таку штуку знесті. А враховуючи що воно добре збереглося, ... Та ще по дорозі обмовилися що його викупила якась іноземна фірма і буде там робити плитку облицювальну, а пізніше перевели мову що там буде садок і фітнес центр (в останньому не бачу ніякої потреби...). Якщо хтось щось знає про майбутьню долю цих коровників буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуюсь до питання - як з інфраструктурою в Підгірному (також цікавить як в сусідньому селі Підберізцях)?

Проїжджав також біля котеджного містечка в Ременові (безпосередньо був і в їхньому містечку в Запитові), все гарно виглядає - але всі будинки чомусь дуже близько один до одного, таке враження шо всі ділянки по 6-8 соток і все впритик розташоване - на подвіря біля будинку нічого не залишається, дуже тісновато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як на рахунок школи ?содочку? комунікацій?

 

Школа у Винниках, садочок там же, комунікації як де.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуюсь до питання - як з інфраструктурою в Підгірному (також цікавить як в сусідньому селі Підберізцях)?

Проїжджав також біля котеджного містечка в Ременові (безпосередньо був і в їхньому містечку в Запитові), все гарно виглядає - але всі будинки чомусь дуже близько один до одного, таке враження шо всі ділянки по 6-8 соток і все впритик розташоване - на подвіря біля будинку нічого не залишається, дуже тісновато.

 

В Підберізцях одні участки були у воді (їздив дивитись ранньою весною) інші участки були на склоні гори і комунікацій не було ніяких (до газу і світла десь метрів по 300-400).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте багато людей зараз шукаю такі ділянки під будівництво під Львовом?! Може знайти 10-20 людей і разом викупити певну площу.І тоді ми маємо 1.Ділянки таких площ дешевші 2.Комунікації провести зновуж таки що один проводить а що 10(врізка в чужу трубу газу наприклад розкидується на всіх,чи якщо далеко комунікації на 10 людей розкинути і це вже не космічна ціна). Немає привязки типу комунікації на дорозі 3.Маємо район новобудов без корівників свинарників і т д 4.Зробити дорогу простіше і дешевше 5.При будівництві вчимося на помилках сусіда :D 6.Буд матеріали якщо будуються декілька одночасно дешевше 7.Узгодження у всіх інстанціях простіше так як разом нас багато ) 8.Маємо таке собі маленьке котеджне містечко але на 30% ,якщо не більше ,економим порівняно з тою ж "Трембітою" Що думаєте на рахунок цього???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте багато людей зараз шукаю такі ділянки під будівництво під Львовом?! Може знайти 10-20 людей і разом викупити певну площу.І тоді ми маємо 1.Ділянки таких площ дешевші 2.Комунікації провести зновуж таки що один проводить а що 10(врізка в чужу трубу газу наприклад розкидується на всіх,чи якщо далеко комунікації на 10 людей розкинути і це вже не космічна ціна). Немає привязки типу комунікації на дорозі 3.Маємо район новобудов без корівників свинарників і т д 4.Зробити дорогу простіше і дешевше 5.При будівництві вчимося на помилках сусіда :D 6.Буд матеріали якщо будуються декілька одночасно дешевше 7.Узгодження у всіх інстанціях простіше так як разом нас багато ) 8.Маємо таке собі маленьке котеджне містечко але на 30% ,якщо не більше ,економим порівняно з тою ж "Трембітою" Що думаєте на рахунок цього???

 

На мою думку утопія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте багато людей зараз шукаю такі ділянки під будівництво під Львовом?! Може знайти 10-20 людей і разом викупити певну площу.І тоді ми маємо 1.Ділянки таких площ дешевші 2.Комунікації провести зновуж таки що один проводить а що 10(врізка в чужу трубу газу наприклад розкидується на всіх,чи якщо далеко комунікації на 10 людей розкинути і це вже не космічна ціна). Немає привязки типу комунікації на дорозі 3.Маємо район новобудов без корівників свинарників і т д 4.Зробити дорогу простіше і дешевше 5.При будівництві вчимося на помилках сусіда :D 6.Буд матеріали якщо будуються декілька одночасно дешевше 7.Узгодження у всіх інстанціях простіше так як разом нас багато ) 8.Маємо таке собі маленьке котеджне містечко але на 30% ,якщо не більше ,економим порівняно з тою ж "Трембітою" Що думаєте на рахунок цього???

Ідея правильна, але на практиці це не реально. За тижнів два почнуть один одного підозрювати у "не цільовому" використанні "общака", і стане в кожного на декілька ворогів більше... Не ображайтесь але ми живемо в Україні ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ідея правильна, але на практиці це не реально. За тижнів два почнуть один одного підозрювати у "не цільовому" використанні "общака", і стане в кожного на декілька ворогів більше... Не ображайтесь але ми живемо в Україні ;)

Добрий день.

До того ще і у Західній Україні :D. По темі - давно займаюсь тим питанням, але дещо в інакшому руслі - більше відпочинкова зона, але не далеко від Львова. Саме найкращі місця знайшов у Перемишлянському районі - гологірщина - дуже красиво, але на цьому все - інфраструктури майже немає. Дуже гарне місце - Поляна, по стрийський трассі 27км, поворот на Красів - 3-4км - але поряд миколаївський цемент - 12км від труб, не завжди, але по розі вітрів на 30 відсотків зівпадає - але місце супер. Поки що шукаю не дуже інтенсивно - маю надію, що за пів року-рік ціни знов підуть вниз - з початку 2009 року спочатку в інтенсивному режимі, але коли зрозумів, що ціни падають і падають перейшов в режим спостерегача, але при умові, що запропонують вигідну умову - відразу прийму до увагии.

З повагою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні дивились ділянки у Малехові. Ціни приємні (11, 16, 18 К/10сот), куточок під лісом. Просто казка... Пішли дальше дивитись, 12 сот + фундамент із блоків на 1/3 ділнки :fool: за 35к але думаю 5 ще б вторгувався... Мінуси - Сміттєзвалище на відстані метрів 800 те що у с. Грибовичі.

Багато будинків і дуже красивих/масивних збудовано вже є. Які думки стосовно такого райончику?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні дивились ділянки у Малехові. Ціни приємні (11, 16, 18 К/10сот), куточок під лісом. Просто казка... Пішли дальше дивитись, 12 сот + фундамент із блоків на 1/3 ділнки :fool: за 35к але думаю 5 ще б вторгувався... Мінуси - Сміттєзвалище на відстані метрів 800 те що у с. Грибовичі.

Багато будинків і дуже красивих/масивних збудовано вже є. Які думки стосовно такого райончику?

Добрий день.

Вода потравлена в радіусі мінімум 5км. В Дублянах проби води погані, це в районі сільхозакадемії.

З повагою.

ПСі. Для себе той район взагалі закрив назавжди, навіть якщо би дарували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також помічав дешеві варіанти в Малехові - але сміттєзвалище викликає серйозні питання в мене, тому наразі цей район не розглядаю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок Пустомит - знайшов в інтернеті і проконсультувався на рахунок купівлі ділянки з фундаментом на землі в оренді. Остаточно дійшов висновку що не варто звязуватися - купа нюансів (наскільки зрозумів - продається як незавершене будівництво (фундамент) і ділянка можливо переходить мені в оренду замість попереднього власника, але якщо міська рада буде проти то буде потрібно з нею тягатися по судах (а вона явно буде не в захваті раз роздає ділянки в оренду щоб не перепродували їх) на шо в мене нема ні грошей, ні бажання, ні часу). Та й не відомо який там фундамент (можливо зроблений аби як, щоб продати лише).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок Пустомит - знайшов в інтернеті і проконсультувався на рахунок купівлі ділянки з фундаментом на землі в оренді. Остаточно дійшов висновку що не варто звязуватися - купа нюансів (наскільки зрозумів - продається як незавершене будівництво (фундамент) і ділянка можливо переходить мені в оренду замість попереднього власника, але якщо міська рада буде проти то буде потрібно з нею тягатися по судах (а вона явно буде не в захваті раз роздає ділянки в оренду щоб не перепродували їх) на шо в мене нема ні грошей, ні бажання, ні часу). Та й не відомо який там фундамент (можливо зроблений аби як, щоб продати лише).

Добрий день.

Про оренду земельної ділянки - завтра комусь щось не сподобається і починаються проблеми.

Про фундамент - скільки дивився "продаю ділянку з фундаментом" все "фонарь" - фактично люди на свій розум щось зробили і називають це "фундамент". Ні розрахунку, ні документації нічого не має. Єдине застосування - фундамент з блоків можно розібрати і викорисати в подальшій будові, а якщо моноліт - навряд підійде - це з власного досвіду.

З повагою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну там низ моноліт, верх з блоків (теоретично можно розібрати і скласти блоки по своєму), і навіть був за їхніми словами проект з дозволами, але оренда, оренда ...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Зараз перебуваю в пошуках ділянки біля Львова для будівництва. Оскільки намагаюся купити за 10-12 максимум 15 куе то разраховую приблизно в радіусі 10 км від Кільцевої дороги (все що ближче не вкладається в бюджет, все що далі - вже гірше в плані транспорту). В принципі всі напрямки розглядаю, але найбільше цікавить південний напрямок оскільки зараз проживаю на Сихові і робота в дружини там же та й я працюю неподалік.

Розглядаю:

1. Старе село (збоку від траси але є залізничне сполучення з Сиховом і роботою)

2. Водники

3. Шоломия

4. Деревач (замаленьке село, поруч Київська траса)

5. Пустомити (районний центр - гарне сполучення зі Львовом)

6. Мшана (збоку від траси але є залізнична станція)

7. Суховоля (збоку від траси але є залізнична станція)

8. Домажир

9. Кожичі

10. Зашків (вичитав що майбутній автобан "Краковець - Львів" проляже безпосередньо біля села зі всіма відповідними екологічними наслідками)

11. Дорошів

12. Запитів (варіанти хіба в котеджному містечку, поруч київська траса)

13. Вислобоки

14. Ременів

15. Гамаліївка (знаходиться трохи в низині)

16. Старий Яричів

17. Миклашів (збоку від головних доріг але великі площі ділянок)

18. Підгірне

19. Підберізці

Якщо шось можете сказати стосовно інфраструктури чи проблем з цими населеними пунктами - буду радий дізнатися, оскільки не у всіх ше був, та й не одразу все видно.

Я маю класний варіант + не дорого! Якщо розглядається варіант с. Будьків (Ст Село) - є і марш. таксі і поїзд і не тільки. Ділянка або 10 або 20 сот. в межах населеного пункту та з документами, держ акт буде виписуватись на нового власника (це також бонус) Крім того не гірше ніж в будь-яких гологорах до лісу - 40-50м! (а ліс молодий і чіпати його не будуть ще років 50-60) Райське місце. В цьому селі сотка коштує близько 1000 -1200 вічно зелених умовних одиниць, проте враховуючи "больові відчуття від клювання в палець" ціна складе 750 у. йо А що стосується комунікацій то вони вже там. Одним словом рекламувати мона довго якщо цікаво пишіть кину привязку на GPS подивитесь або через гугл або так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розглядав я нещодавно декілька ділянок в Старому Селі, нічого дуже толкового як за ціною так за характеристиками майже нема, пару ділянок зі здоровим уклоном і не близько до комунікацій, а коштують як нормальні. Саме село доволі хороше - але для мене його основний недолік це ДОРОГА. Обидві дороги до села дуже вбиті, я їхав по тій кращій, що починається біля Водник - на початку асфальт з ямами, а метрів за 300 лише гравій і ями і так 2км. Відповідно в сусіднє село Будьків так само важко дістатися.

З плюсів - водопостачання в селі безкоштовне і є дві зупинки залізниці. При наявності б гарної дороги - село б мало суттєвий потенціал в забудові, бо місця тут горбисті і дуже красиві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є хороша ділянка в селі Деревач. До комунікацій близько. Ділянка прямокутна (15 арів). Довкола хороші сусіди :). Ціна договірна, без посередників. Якщо когось цікавить телефонуйте - 0685101010.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перегляд ділянок мною продовжується. Натрапив в "Вашому магазині" на широкий вибір ділянок у Підберізцях, всі по 10 соток й цінами від 12 до 15 тис уе. Як виявилося по обдзвону оголошень - це всі ділянки на місці колишньої розформованої військової частини maps.google.com/maps/myplaces?ctz=-180&ie=UTF8&ll=49.816181,24.21627&spn=0.011422,0.027874&t=h&z=16&lci=com.panoramio.all

Вирішив з одним продавцем зїздити глянути. Ділянки знаходяться на горбочку і загалом місце і краєвиди гарні, навіть високі будинки зі Львова видно

a2841aa71613.jpg

Але ні дороги толкової ше нема, ні навіть розбиття толкового по ділянкам, ще ніхто нічого не почав робити на своїх наділах

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

(і не відомо коли почнуть робити - бо по розмові з власником я зрозумів шо ділянки куплені кумом, братом, сватом або для перепродажу або "жеби було" на майбутнє). З комунікацій стоїть підімкнений трансформатор, але ні проводів ні стовпів немає до ділянок. Також під боком стоїть вишка мобільного звязку, що також не додає переваг

8736765b3e95.jpg

Загалом ділянки з далекою перпективою дуже непогані, але оскільки я би будувався вже - мені не підходять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...