Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика, фурнітура, гаражні ворота

prudenko1

Рекомендовані повідомлення

Потрібні гаражні секційні ворота - 3000 шириною, 2350 висотою. Рекомендували Алютех. З автоматикою. Без монтажу. Колір RAL 7016. В кількості 2шт. Можливо в Алютеха є акційні варіанти в схожих розмірах, так як гараж будується весною, можливо корегувати розмір воріт.

Наступне - автоматика для відкатних воріт, та фурнітура для них. Ширина заїзду 4м, вага до 200кг.

Ціна - якість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая у Вас высота перемычки? У Хёрманн есть акционные ворота высотой 2500 мм + 120 мм. перемычка для монтажа ворот и автоматики = 2620 мм. от пола до потолка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая у Вас высота перемычки? У Хёрманн есть акционные ворота высотой 2500 мм + 120 мм. перемычка для монтажа ворот и автоматики = 2620 мм. от пола до потолка.

Висоту можу зробити будь-яку))

Планував ворота 2350 + 250-300. Можу зробити і вище. Будівництво розпочинається відразу по весні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висоту можу зробити будь-яку))

Планував ворота 2350 + 250-300. Можу зробити і вище. Будівництво розпочинається відразу по весні

 

Стандартная ширина у Хёрманн 3000 мм., высота 2250 и 2500 мм. В зависимости от материала, из которого будут выложены стены ширина проема в свету под ворота 3000 мм. может быть разной. Проем из ракушняка, любого кирпича (кроме чернового) нужно делать меньше 3000 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стандартная ширина у Хёрманн 3000 мм., высота 2250 и 2500 мм. В зависимости от материала, из которого будут выложены стены ширина проема в свету под ворота 3000 мм. может быть разной. Проем из ракушняка, любого кирпича (кроме чернового) нужно делать меньше 3000 мм.

 

Стіни будуть з силікатного кирпича. Ширина - 2750-3000мм, Висота 2250мм для мене більш прийнятна ніж 2500мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіни будуть з силікатного кирпича. Ширина - 2750-3000мм, Висота 2250мм для мене більш прийнятна ніж 2500мм

 

Тогда проем в свету 3000х2250 мм., перемычка над воротами минимум 120 мм.

Предложение отправлю личным сообщением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...