Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грибники Ау! Или когда и где собирать грибы в лесу.

Shadow Lord

Рекомендовані повідомлення

Під вечір матнувся і я на тихе полювання, правда після дощу таке болото що попробуй ще доїхать до грибів:). Там де завжди в цей час збирав білі пусто, так маслюків на сковорідку набрав.

IMG_20200530_195047458.thumb.jpg.c32965d0a9bbe889d8d59519479eb7e0.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sicario, нє ну чьо? За поребриком заборонили відстріл бродячих собак.

У нас уже скоро чи уже вже? Чим не боротьба за природу?

А от, що до збору грибів хтось з форумчан домахався - таки здивувало. Прикро здивувало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sicario, нє ну чьо? За поребриком заборонили відстріл бродячих собак.

У нас уже скоро чи уже вже? Чим не боротьба за природу?

А от, що до збору грибів хтось з форумчан домахався - таки здивувало. Прикро здивувало.

 

То ж відстрілювати треба не собак, а тих хто своїх не стерилізує, а потім "завозить" в село/ліс тощо, залаглом викидає коротше кажучи. (І ще обов'язково тих, хто дозволяє своїм собакам бігати де заманеться і кидатися на котів/птахів/людей, а потім казати - та вона ж не кусається, або робити вигляд, що то не їх собака)

 

А про гриби, на скільки зрозумів, йшла більше мова - щоб їх не збирати мішками, як у нас роблять із рибою наприклад (та й з усим).

А якщо ви пройшлись тихенько собі по лісі, без шашликів/машин/мотоциклів/розкидання сміття і т.п. і зібрали невеличкий кошик для себе... то чому б і ні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ж відстрілювати треба не собак, а тих хто своїх не стерилізує, а потім "завозить" в село/ліс тощо, залаглом викидає коротше кажучи. (І ще обов'язково тих, хто дозволяє своїм собакам бігати де заманеться і кидатися на котів/птахів/людей, а потім казати - та вона ж не кусається, або робити вигляд, що то не їх собака)

 

А про гриби, на скільки зрозумів, йшла більше мова - щоб їх не збирати мішками, як у нас роблять із рибою наприклад (та й з усим).

А якщо ви пройшлись тихенько собі по лісі, без шашликів/машин/мотоциклів/розкидання сміття і т.п. і зібрали невеличкий кошик для себе... то чому б і ні.

 

что ж вы к собакам так не гуманны?) стерилизовать?

а если бабушка с пенсией 2000 грн насобирает за сезон 5 мешков и еще к ежемесячной чудо-пенсии добавится 500 - это тоже знищення природы или как?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если бабушка с пенсией 2000 грн насобирает за сезон 5 мешков и еще к ежемесячной чудо-пенсии добавится 500 - это тоже знищення природы или как?)

 

Саме так. І без різниці, чи то бабушка назбирала 5 мішків грибів, чи дєдушка 5 сіток риби натягав. Давайте кожна бабушка піде в ліс і натягає по 5 мішків грибів, а чого б і ні? Можна і дров нарубати, бо у бабушки пенсія 2000 грн, за що вона дрова купить??

Але то в нормальних країнах - там бабушки з дєдушками побудували собі таку країну, де їм не потрібно гриби збирати чи рибу браконьєрити на пенсії. І їх діти і внуки не бояться на вулицю вийти, бо їх там не вб'є гопарь-наркоман, не попадуть в перестрілку перевізників і не згвалтує поліцейський. Ну а в Україні - що набудували, разом з мишебратьями, в тому і живуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. І без різниці, чи то бабушка назбирала 5 мішків грибів, чи дєдушка 5 сіток риби натягав. Давайте кожна бабушка піде в ліс і натягає по 5 мішків грибів, а чого б і ні? Можна і дров нарубати, бо у бабушки пенсія 2000 грн, за що вона дрова купить??

Але то в нормальних країнах - там бабушки з дєдушками побудували собі таку країну, де їм не потрібно гриби збирати чи рибу браконьєрити на пенсії. І їх діти і внуки не бояться на вулицю вийти, бо їх там не вб'є гопарь-наркоман, не попадуть в перестрілку перевізників і не згвалтує поліцейський. Ну а в Україні - що набудували, разом з мишебратьями, в тому і живуть.

 

ну и хер тогда с теми грибами и годными мышами))

лишь бы бабушка выжила. и к чему налепили последний абзац. хотите поговорить,как у нас все хреново? стена плача в другом раделе. тут собираются грибники поговорить, где что собирается

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну и хер тогда с теми грибами и годными мышами))

лишь бы бабушка выжила. и к чему налепили последний абзац. хотите поговорить,как у нас все хреново

Та "хер" з нею з тою бабушкою.

А як у нас добре, я і так знаю, це Ви там щось почали про пенсію 2000 з бабушками, а я просто продовжив.

Ок, повертаємось до грибів.

 

Питання до грибників - хтось пробував виростити саме лісові гриби у себе на ділянці? Були якісь успіхи і чи взаглі вартує воно того?

Змінено користувачем sicario
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що ви тут собачитеся?!

Яка краса навколо!

Вийшла просто прогулятися лісом...

...і "принесла в подолі"... светра :-)

Сусіди знайшли поляків і білих!

20200531_181916.thumb.jpg.dfd0c0bbbda9ae8fe374859547ec0a95.jpg

20200531_181942.thumb.jpg.8f7f971a1349753d199011f444a53804.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

attachment.php?attachmentid=579203&stc=1&thumb=1&d=1502535208

Пару часиков тихой охоты с утра.\

 

 

 

Круто. Прямо з корінням, з міцелієм. Пофіг що після подібного варварства там вже ніщо не виросте багато років. Зате в кошику купа)) і похвалитись на форумі є чим:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

attachment.php?attachmentid=579203&stc=1&thumb=1&d=1502535208

 

Круто. Прямо з корінням, з міцелієм. Пофіг що після подібного варварства там вже ніщо не виросте багато років. Зате в кошику купа)) і похвалитись на форумі є чим:pozor:

 

Советский школьник детектед)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

attachment.php?attachmentid=579203&stc=1&thumb=1&d=1502535208

 

Круто. Прямо з корінням, з міцелієм. Пофіг що після подібного варварства там вже ніщо не виросте багато років. Зате в кошику купа)) і похвалитись на форумі є чим:pozor:

Я так розумію, Ви дуже занепокоєні кількістю та якістю збирання грибів! Не там копаєте друже, мене більше турбує масове нищення лісів бо для дітей лишится лише пні!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мене більше турбує масове нищення лісів бо для дітей лишится лише пні!

а не підкажете часом, хто ж це такий ці ліси нищить? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а не підкажете часом, хто ж це такий ці ліси нищить? :lol:

Масова бездумна вирубка, під видом хворого лісу під пилу іде все підряд ну і народ допомогає ось свіжий випадок у нас www.poglyad.tv/na-borodyanshhyni-vnochi-na-gazeli-perevozyly-derevynu-bez-dokumentiv/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Масова бездумна вирубка, під видом хворого лісу під пилу іде все підряд ну і народ допомогає ось свіжий випадок у нас www.poglyad.tv/na-borodyanshhyni-vnochi-na-gazeli-perevozyly-derevynu-bez-dokumentiv/

 

да и на западной в каждого 5-го еще циркулярка самопальная стоит:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все місто у вихідні в маленький лісок виїжджало. А у нашому селі навіть відкрили підприємство по обробці грибів та ягід. Диких. І все це добро за бугор. Капіталісти своє ж не збирають. А покуштувати хочеться.

 

Так може саме тому

Перше враження від закордонної поїздки - сотні зайців на полях, косулі десятками, білочки майже на кожному дереві в населених пунктах, і риби повно в потічках.

Це як з лісом. Там граютьмя в екологію й не рубають. Зате в аборигенів по всьому світу скуповують його.

 

Добавлено через 8 минут

Та "хер" з нею з тою бабушкою.

А як у нас добре, я і так знаю, це Ви там щось почали про пенсію 2000 з бабушками, а я просто продовжив.

Ок, повертаємось до грибів.

 

Питання до грибників - хтось пробував виростити саме лісові гриби у себе на ділянці? Були якісь успіхи і чи взаглі вартує воно того?

 

Я білого трюфеля засипав листям. Але думаю ніц з того не вийде. Там треба жолуді й щоб вони через поросятко пройшли.

Якщо печериці цієї весни засіяв й вже пара є. То з лісовими треба дещо складніші умови. Хіба що ті гриби які в травах ростуть. Тоді умови в саду будуть наближені до ареалу їхнього існування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а есть проверенные конторы по мицелию?

не хочется 100 грн в жопу выкинуть. тк у него срок годности не большой.

надо шампиньоны

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а есть проверенные конторы по мицелию?

не хочется 100 грн в жопу выкинуть. тк у него срок годности не большой.

надо шампиньоны

дружина десь в неті брала.

Але можна пару старих печериць з поля принести й повісити на гілочки щоб насіялись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дружина десь в неті брала.

Але можна пару старих печериць з поля принести й повісити на гілочки щоб насіялись

 

он именно их я не собирал. поэтому не рискну ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...