Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу проект не большого рационального одноетажника.

julia_hause

Рекомендовані повідомлення

www.archeton.com.ua/proekt-doma_1282_obshcheye-opisaniye

 

как Вам такой вариант?

Я работала когда то в этой компании, знаю из личного опыта общения с клиентами, что проекты надежные. В постройке все легко. В планировку можно внести изменения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.archeton.com.ua/proekt-doma_1282_obshcheye-opisaniye

 

как Вам такой вариант?

Я работала когда то в этой компании, знаю из личного опыта общения с клиентами, что проекты надежные. В постройке все легко. В планировку можно внести изменения.

 

 

Вибачте, але декілька зауважень по цьому проекту:

-прохідний санвузел має бути збільшеним, бо 4м2 то занадто мало для цього приміщення

 

- всі житлові кімнати незвично малі для наших реалій, та навіть порушують норму у 10м2 на ліжко, та 14м2 - на два.

 

- еркер, камін, та вхідний вигриз на ганку - то все зайве дороге ускладнення для маленького будинка, замовник що економить кожен квадратний метр, від цього відмовиться 100%. Навіщо архітектор їх тулить в будиночок 80м2 то для мене загадка.

 

-внутрішні стіни з ГБ то дуже погано для звукоізоляції

- невистачає допоміжних приміщень, таких як комори для кухні, просто комори чи шафи для інструменту інвентарю, мотлоху.

-довгий коридор можна скоротити за рахунок каміну.

-ГБ то чудова технологія для невеличких будинків, але чому на розрізі намальована лента? Здається плита буде більш доречною в таких розмірах. Добре - спишемо це на ескіз.

 

 

На скільки я пам'ятаю, ТС буде робити копії, тобто конвеєрно використовувати один і той самий проект декілька разів, тож йому треба домовлятись з правовласниками цього проекту, чи не буде це дорого для нього у випадку з великими компаніями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тут знаете, наверно не соглашусь с Вами. Если у человека маленький участок земли, и он хочет,но не может позволить себе больший дом, то приходится корректировать свои приоритеты по размерам в доме. конечно в ванной комнате размером 4кв.м. не поставить и душевую и ванную и унитаз,умывальник да еще и биде,нет, но самое основное (ванная,унитаз и умывальник вполне поместятся). Все эти эркеры и камины - это индивидуально, при строительстве их всегда можно убрать. А вот, что касается, размеров спальных комнат,каких то там норм...я Вас прошу, кто у нас в стране соблюдает нормы?И дело даже не в них, я 12 лет прожила в квартире, и моя спальная комната была 6-7 кв.м., и ничего знаете, поместилось туда все...и кровать,и шкаф и рабочий стол и даже туалетный(косметический)столик) так что о 10 кв.м.,мол это не по норме, тут даже и речи идти не может. Мы в Украине живем) а сам проект,что я выложила, очень хороший,практичный и миловидный. когда я еще работала в компании "архетон", его заказывали при мне дважды.вот я его и запомнила)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Все эти эркеры и камины - это индивидуально, при строительстве их всегда можно убрать. А вот, что касается, размеров спальных комнат,каких то там норм...я Вас прошу, кто у нас в стране соблюдает нормы?И дело даже не в них, я 12 лет прожила в квартире, и моя спальная комната была 6-7 кв.м., и ничего знаете, поместилось туда все...и кровать,и шкаф и рабочий стол и даже туалетный(косметический)столик) так что о 10 кв.м.,мол это не по норме, тут даже и речи идти не может. Мы в Украине живем)...

 

Тут йде мова про великі протиріччя які виникають, коли автори у бюджетному проекті насичено тулять задорогі другорядні рішення. Це щось накшталт оздобити салон жигулів дорогим лакованим деревом та позолотою. Виходить еркер у мазанці. Саме у мазанках була така невеличка площа кімнат, розміри.

 

Цим грішать багато авторів проектів, саме вони раз-у-раз тулять каміни, еркери, балкони, вітражі, мансардні вікна (це се є тут) у бюджетні рішення. Багаті скандинави до такого вінегрету не доходять, тому у них є смак. Більш того у людей нема стільки попиту на такі забаганки, скільки є пропозицій від польських та українських проектантів. В данному випадку камін подовжив собою вузький коридор з 4,5метрів аж до 7. Це коли в нього ширина усього 1,2м (або ще меньше, бо норми там не витримані ніде, а мірялка показує десь 1,1 м. Уявляєте собі коридор 1,1 на 7 метрів? Це жах мешканців і сором проектанта. Коли мені вчергове кажуть що можна ці опції не робити, я питаю а деж основний варіант який є оптимальним і без додаткових опцій?

 

Щодо норм. Крім вже зазначеного мною моменту дуже малих габаритів та не розумного насиження елітними рішеннями, норми хоч якось регулюють місцеві орієнтири на розміри внутрішнього простору. Вони взагалі приблизно відображають мінімум який забезпечує комфортне находження середині. Це все прораховано було. Не просто від балди взяли ці цифри. Нижче мінімума ви все більше наближаєтесь до азіатського "стандарту", коли цілий аул на сотень осіб вміщується в одному купе вагону. Так буває і в Запорожець 17 людей втиснути вдалося. Але тоді це не є типовий проект. Доречі еркери та каміни це теж не типові рішення, особливо для України.

 

Я не проти кімнат у 7м2, це тенденція не від доброго життя. І зараз є багато будинків мають такі розміри, але це вторичне житло, яке вже колись було збудоване. Мазанки ще стоять по країні. Отут у нас нове будівництво, і технології дозволяють вибрати конструктивний крок не 4-4,5 метрів, де хати трималися на одному сволоці, а десь 4,5-6м без суттєвих капіталовкладень. У цьому проекті вибрана сучасна проста та надійна технологія стрічкового фундаменту - це купа бетону. Поясніть будь ласка, для чого на дорогий фундамент ставити дешеві конструктивні рішення по стінам та перекриттям?

 

Доречі отой еркер приходить на середню стіну, яка закінчилася трубою каміну. Там таке безглуздя з балок та лежнів кроквяної системи вийде, що це все ще раз нагадує про "продуманність" цього "типового" проекту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...