Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Улыбнуло

AR

Рекомендовані повідомлення

Объехали несколько приграничных сел с местными авторитетами-контрабандистами. Те до сих пор благодарны за свои первые миллионы, встречают лучше чем родных, угадывают желания, 33 удовольствия и тд. Хотя сигареты к ним уже 5 лет не идут с нашего города.

 

Еще как идут. Из последнего kumar.dn.ua/news/v_kurakhovo_nakryli_kanal_kontrabandy_krupnykh_partij_sigaret_iz_dnr/2019-10-18-9881 До этого у нас взяли микроавтобус забитый ваши не везут, а там вышли на съемный дом до потолка забитый коробами. Но это по мелочи, крупных то не тронут

 

1479737869_sigaretid-66857103.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это ж какими рукожопами нужно быть?

И это не кто-то там сам себе сделал,как умел,а реальные "мастера" так сдавали работу.

 

[/img]

 

470eb3bfc0e7.png' alt='470eb3bfc0e7.png'

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первую и третью еще понять можно. Вторую фотку - нет! КАК? КАК ТАК? Да еще и за деньги, поди?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А это из разряда "всем все пох..". О чем думал электрик , когда делал розетки на таком уровне ? Может , конечно , так сказал заказчик , но самому подумать , и объяснить возможные сложности впадло . А чё ? Я делаю свою работу как сказали , а все остальное пох .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А это из разряда "всем все пох..". О чем думал электрик , когда делал розетки на таком уровне ? Может , конечно , так сказал заказчик , но самому подумать , и объяснить возможные сложности впадло . А чё ? Я делаю свою работу как сказали , а все остальное пох .

 

электрик не знал порога пола. может, делал ,когда земли пол метра не хватало) вариантов много

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

электрик не знал порога пола. может, делал ,когда земли пол метра не хватало) вариантов много

Или старые советские розетки стояли именно в этих местах и электрика не перебивалась по новому,а осталась там же.Тут не в электрике дело,а в виртуозной установке плинтусов.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Йде зелена мавпа по лісу, а тут назустріч їй біжить лисиця. Вся мокра, задихалась.

-Ти куди летиш, -питає мавпа

-Та бл..ть, новий податок в лісі ввели, на шерсть.

Мавпа як дремене. Доганяє її лисиця, та й каже.

-Ти чого, в тебе гола срака

А мавпа їй, -з голосраких і начнуть

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава думка. З поправкою на брєд.

Совпадєніє? .... :flag2:

73314028_2135341696775657_574893492967309312_n.jpg?_nc_cat=104&efg=eyJpIjoibCJ9&_nc_oc=AQk_ZCyhtXLQfJs8YBG5rdjZF3J2iKO2U4bRTRtfl0Vf6T7mt0eZyLs_Vp9PwqmCkZI&_nc_ht=scontent.fiev11-1.fna&oh=4d72874f7e1c794de396cd115f2a4616&oe=5E1CC9DB

 

 

На днях презентація Гольф 8. 2019 рік. Трошки затягнули з презентацією і я розумію тепер чому. Потім її призначили на лютий 2020 року, але зрештою зрозуміли що нарід не втерпить так довго чекати і таки призначили на 24 жовтня 2019 року. Але я не про цю презентацію, я про попередні презентації моделей Гольфа.

Модель 7-го покоління була презентована у... 2012 році а продаватися у нас почала трохи згодом у 2013 -у році. І в кінці 2013-го почали виносити Овоча. Співпадіння? Можливо, але рухаємось далі.

Модель 6-го покоління Гольфа, було представлено у 2008-у році та було глибоким рестайлінгом 5-го покоління і тому революції не вібулося, але відбувся масштабний кризис, який в результаті привів до влади опонентів помаранчевих. Ох як цікаво!

Модель 5-го покоління Гольфа було представлено у 2003 році... так, вірно - перед Помаранчевою революцією 2004 року. Ну можливо це ацьке співпадіння?, але йдемо ще далі!

Модель 4-го покоління була представлена 1997 році, коли країна вступила у новий період росту після кризи початку 90-х а також перед невеличким ахтунгом 1998 року, якзо не помиляюся.

Модель 3-го покоління була представлена в 1991 році, тут і писати нічого - розпад Союзу, незалежність України і тп.

Модель 2-го покоління була представлена у 1983 році... Потім була Перебудова, революції не було.

Модель 1-го покоління та взагалі модель Гольфа, вперше була презентована світу 1974 році... Що там відбувалося у ті роки я не знаю, мене ще не було, але трохи згодом я з'явився. Революції не відбулося, але тоді штати якраз ввели нову торгову політику, що в результаті привело до санкцій та краху СРСР.

Ось що цікаво ще.

Зміна 1-го покоління на 2-е у 1983-у році була не дуже така сильна, але вона була та фактично продовжила ідеї 1-го.

3-є покоління з'явилося у 1991 році і було проривом після 2-го. Так сталося і в житті, розвал Союзу, незалежність України...

4-е покоління в 1997 році було також проривом, але було логічним продовження 3-го у кращий бік, тому і співпало з ростом економіки у нас.

До розробки 5-го покоління приступили зовсім нові розробники та дизайнери та змінили 4-е покоління фактично повністю. Йшов 2003 рік, наближалася Помаранчева революція.

6-е покоління 2008 року було глибоким ресталінгом 5-го, тому революції особливої не відбулося, але відбулася криза, світова. До речі, тоді і про гольф говорили що у них криза і просто трошки переробили 5-у модель.

Модель 7-го покоління було проривом. Дуже великим. Новий дизайн, нова платформа, нова електрика, системи контролю, безпека. Презентували його у 2012 році. Далі у нас був Майдан...

Зараз має бути презентована нова модель Гольфа - 8-е покоління. У цьому поколінні закладена та ж платформа що й у 7-му поколінні, але сильно модифікована та уніфікована. Будуть представлені флагманські електронні системи, новий підхід до філософії управлінням авто, при цьому дизайн досить максимально буде схожий на попереднє 7-е покоління. Тому, набріться терпіння. Все буде чотко. Все зміниться у кращий бік. Думаю що після цього всього має відбутися переосмислення всього ахтунгу що відбувається навколо... Брєд? Так брєд. Але що тоді реальність, у якій ми живемо сьогодні? Якщо комусь не вподоби ця писанина, може послухати хор Верьовкіна та ще раз почитати новину про нового радника секретаря РНБО... Імхо. ПС: 9-е покоління Гольфа, буде презентовано десь у 2026 році. В мене вдома зараз три моделі Гольфів, 5-е, 6-е та 7-е. Я володів за своє життя всіма поколіннями Гольфів крім 1-го, але знав його та їздив на ньому, бо такого Гольфа мав мій товариш. Я можу порівняти різницю між ними в реальності. При цьому мій 7-й Гольф в максимальній комплектації з усіма можливими на сьогодні системами контролю. Якщо порівняти з 5-м поколінням, то це просто мега прорив. Тому, маючи такий приклад, та трохи інформації про 8-е покоління, яке тільки буде презентовано на днях, я можу поки що собі тільки уявити, що буде в 9-у поколінні 2026 року... Так і в житті. Не живіть сьогоднішніми проблемами, спробуйте заглянути трохи далі... Все буде ОК!

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как-то пришел за мною папка в садик забирать, а я привязан простынью к кровати :D Мамке не сразу рассказал, побоялся криминала )

Тяжелое совковое детство...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серйозне джерело інформації, мабуть. Для початку "журналістам" не завадило б погуглити, як Водафон правильно пишеться... :D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серйозне джерело інформації, мабуть. Для початку "журналістам" не завадило б погуглити, як Водафон правильно пишеться... :D

 

На амку есть такое, только не пойму почему в Улыбнуло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... только не пойму почему в Улыбнуло.

Ваше высшее образование "конфликтует" с образованием 73% населения...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...