Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Dealer обладнання, інструмент та садова техніка

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

ще одна гарно новина, я з тримером. дякую Олексію за гарну знижку, консультацію і взагалі за гарну розмову:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Олексію за допомогу у придбанні газонокосарки ( Makita ELM3320). Гарна ціна, оперативні відповіді, класна техніка, офіційна гарантія-що ще треба для радості :) Чоловік вчора зробив перший покос та оцінив :good:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Олексію за допомогу у придбанні газонокосарки ( Makita ELM3320). Гарна ціна, оперативні відповіді, класна техніка, офіційна гарантія-що ще треба для радості :) Чоловік вчора зробив перший покос та оцінив :good:

 

Дякую Вам за відгук! Дуже приємно! :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Олексію за інструмент і професійні консультації. Приємно, коли є професіонали, що вирішать будь-яку проблему в своїй темі. Рекомендую звертатись, там вам допоможуть. ЗИ. Лояльність цінової політики перевірена, зауважень нема
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Ну от і я доєднався до покупців Олексія Dealer.

Спілкування, консультацію, ставлення до клієнта та цінову політику оцінив вже.

Маю надію, що так само сподобається і сам товар (газонокосарка) після використання через кілька днів.🙂

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Олексій допомог з газонокосаркою , та підрібнювачем гілок .  Ціни цілком влаштували . Збираю гроши на рейдер ..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Напишу і я свій відгук про цю чудову людину.Років три тому,була необхідність купить фрезер(ціна-якість),так ми і познайомилися з Олексієм!!!про що не пошкодував жодного разу!!!Фрезер працює по сей день(Sparky  X 205CE).Після того увесь інструмент що потрібен,купляю тільки в нього,від електро пилки до динамометричного ключа!!!Все підскаже,порадить!!!навіть піся-10-15 смс у вайбері)))Ну і ціна завжди така приємна,що не купить не можливо!!!Ще раз дякую за генератор HYUNDAI HHY 3050F!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Voovik11 сказал:

Ще раз дякую за генератор HYUNDAI HHY 3050F!!!

И я! Только я взял 3050FE. Тоже через Алексея. В итоге прилично сэкономил, по сравнению с ценой в прайсе. Уже генератор запустил, работает отлично 👍

Змінено користувачем SPClientOM
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Второй раз обращаюсь к Алексею за помощью. Второй раз говорю слова благодарности. Оперативно, качественно, дружелюбно и по хорошим ценам ! Огромное спасибо !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Огромное спасибо, за помощь в приобретении станка. Очень срочно был нужен и Алексей всё устроил. Всем рекомендую. 

IMG_20211218_155346.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Спасибо за помощь в приобретении инструмента STIHL. Очень благодарна. Рекомендую.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.01.2022 в 17:20, Слон сказал:

Спасибо за помощь в приобретении инструмента STIHL. Очень благодарна. Рекомендую.

Наталия, спасибо Вам за отзыв! :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Придбали в Олексія акумуляторну газонокосилку Stihl RMA 235 

Косилку оперативно доставили та Олексій зробив приємну знижку.

Добре мати справу з відповідальним та чесним дилером який дорожить своєю репутацією.

 Рекомендую. 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Втретє звертався до Олексія. На цей раз дружина буде " підводити трав'яний марафет" за допомогою тримера Стіга.

Все оперативно, дружньо і по приємній ціні! Дуже дякую, Олексій!

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Дуже дякую Олексію за допомогу у виборі та придбанні бензопили дя ЗСУ.Це вже не перша покупка, рекомендую Олексія як відповідального продавця та хорошу людину.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Оскільки свій генератор давно уїхав хлопцям на передок, вирішив придбати собі на господарство більш сучасний та потужний інверторний генератор. Місяць різні продавці та фірми годували "завтраками". Дякую форумчанам, направили прямо до Олексія. Пару днів і потрібний генератор вже на Новій пошті, та ще й зі знижкою та безкоштовною доставкою. Дуже вдячний, всім рекомендую!

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Леша, советую отписываться в профильных темах не скромничай)

Я допустим и не знал за эту тему...

Короче в этот раз Леша сам нашел меня, пока в профильной ветке по генам мне рассказывали, что ни чего не найдеш, все дерьмо и дорого! Он дал мне пару вариантов, я ещё пару недель думал но все же решился.

И вот сегодня получил, не Китай и подешевле чем на сайтах, с доставкой. Пока не проверял, но Алексея рекомендую как себя) Наш человек, подход правильный, а я вообще поевередлевый.

З.ы. по самому Гене отзыв дам с опытом эксплуатации чуть позже;)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Беручи до уваги складну ситуацію з енергопостачанням, хочу подякувати @Dealer за консультацію та допомогу у придбанні бензинового електро генератора.

Олексій самостійно написав мені, та запрпонував допомогу, відповів на всі мої питання (повірте, їх було багато), порадив що краще і наразі я тепер з генератором!

IMG_20221123_115612.thumb.jpg.f2461a7504c2942432eb1498076b6302.jpg

Рекомендую Олексія як відповідальну, пунктуальну та доброзичливу людину! Тепер за необхідністю придбання електро/бензо інструменту буду звертатися до Олексія.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приобрел через Алексея несколько инверторных Ген. Ответственный продавец, четкие сроки, - мои рекомендации. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG20221201121327.thumb.jpg.fc3eb0ab177bdd9b0b49d278dcf86d6c.jpgДовелось вдруге звернутись до Олексія, поясню чому. Скептично відносився до невідомого іспанського бренду Genergy, всі знайомі посміхались, мол якась фігня, не те що Hyundai, Forte та інші довоєнні бренди відомі українцям. Але на диво цей генератор відпрацьовує все на 120%! Електростарт шикарний, працює рівно і тихо, легко монтуються колеса, легко грузиться в багажник авто і з нього вигружається однією людиною. Інформативне табло, в комплекті ключ для свічки, лійка для пального, зарядка для 12в акб (теж передбачено). Все дуже добротне і гарне. Ще ні разу не підвів. А тепер саме головне: 3.5 квт номінальної потужності вистачає заживити великий будинок з 5 жителями, працює все і насос на 1квт, і дві морозилки, і холодильник і пральна машина і бойлер 2квт  і фен і телек з роутерами і ворота відкатні і все освітлення. Не вмикаємо лише праску, електроплиту та електрокотел. Якщо потужне не треба живити є економ режим  Цінник більш ніж адекватний, фото генератора додаю. Після цього вирішив заживити офіс в години відключень, але вже не було такого в наявності, купив що було на 1.4 квт теж Genergy. Це ще більший шедевр. На розмір як велика каністра, важить так мало що можна нести однією рукою (що я і роблю). Живить невеликий офіс: все освітленея, сервер, Nas, роутер, і 12 робочих місць (пк, неттопи, ноутбуки), 1 лазерний принтер, лічильну машинку і куча повербанків і бонусом магазин поруч через форточку (світло і пк з купою гаджетів)... Я тепер розумію напевно, що Олексій пропонує тільки якісні речі, буду і надалі звертатись і всім раджу!

ПС цінники на дані девайси реально адекватні, перевіряв по олх та інет магазинам, крім того ще й гарантія дається від Альцест, а цього не роблять зараз 90 проц. продавців!

IMG20221201121334.thumb.jpg.22244f13bbcd9a61ceecebab52ca152a.jpgIMG20221201121348.thumb.jpg.850467449e25feaf131b508da1783b07.jpg

Змінено користувачем kruchenik
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...