Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

подшив свесов кровли

superlenka2007

Рекомендовані повідомлення

Если эта планочка крепится дюбелями к стене, то наверное будет видно дюбеля (не красиво)?

 

зачем дюбелями?

кровельными саморезами через соффит к доске

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...

Підніму тему. Майже аналогічна проблема.

 

Збираюся зараз робити підшивку софітами, але немає фасаду. Софітами підшивка не коробочкою, а по стропілах.

 

Планую утеплювання 5-6см мінвати + короєд (через рік)

 

От зараз питання як кріпити софіт і J планку під стіною.

 

Робітники пропонують не ставити J планку по периметру будинку взагалі. Потім просто мінватою і штукатуркою піднятися в упор до софітів. В принципі відсутнсть J планки мене ну смущає. Питання чи не буде якихось технологічно/експлутаційних проблем?

 

Просто я зараз точно не знаю скільки буде утеплення (50-60мм) + нервіність стін можливо зіграє + сам короєд. Тому я боюся що якщо відступлю тіпа 60мм від стіни і закріплю J планку - то потім велика ймовірність що не вгадаю... А Фасад буде аж в наступному році...

 

Як краще зробити?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во во :good:

такой же вопрос мучает уже месяц.... посмотрел на готовых домах, где так сделали, вроде бы ничего... а как оно на самом деле :unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім просто мінватою і штукатуркою піднятися в упор до софітів.

Утеплитель (верхний его край) должен быть:

*как минимум не ниже перекрытия

*в идеале - контур наружного фасадного утепления должен сомкнуться с утеплением чердака/перекрытия

 

Добавлено через 6 минут

От зараз питання як кріпити софіт і J планку під стіною.

выполнить часть утепление под крышей (если есть техническая необходимость) возможно? хотя бы вата с армировкой, без декорной части

 

Добавлено через 1 минуту

Як краще зробити?

Я бы вам советовал всё сразу сделать: и утепление и подшиву.

и леса не надо 2 раза ставить и штаны через голову не придётся одевать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утеплитель (верхний его край) должен быть:

*как минимум не ниже перекрытия

*в идеале - контур наружного фасадного утепления должен сомкнуться с утеплением чердака/перекрытия

 

Вижче не можливо - житлова мансарда!

От воно і планується як в ідеалі, тільки буде розірване софітом 1мм

 

Добавлено через 6 минут

 

выполнить часть утепление под крышей (если есть техническая необходимость) возможно? хотя бы вата с армировкой, без декорной части

 

Так, зараз де це можливо і зроблю

 

Добавлено через 1 минуту

 

Я бы вам советовал всё сразу сделать: и утепление и подшиву.

и леса не надо 2 раза ставить и штаны через голову не придётся одевать

 

Я б теж але реальність вона інша. Але якщо все робити правильно, то треба одночасно і дах і підшивку і тепер фасад, а там де фасад там і вікна.. Тобто треба зразу побудувати усе і ще влітку, бо фасад тіки влітку)))

 

 

Швидко обійшов пару будинків сусідів і з того що побачив

3 з 3 будинків які облицьовані цеглою - підшиті потім з видимою J-планкою. Воно і не дивно - фасад одразу ведеться з будинком

 

2 з 2 будинків які мають фасад короед - J-планки не видно і софіті входять в короед. Адже як правило фасад в таких будинках робиться пізніше ніж дах.

 

На скіки можна було уважно оглянути ці два екземпляри з близька - лінія короед-софіт рівна красива і без жодних проблем. Естетично все красиво виглядає. Ніяких тріщин, розривів теж не видно - тобто софіт, "зажатий" короєдом працює нормально.

 

Як я розумію просто там по факту між софітом і короєдом є щілинка 1мм в якій софіт і гуляє в залежності від температури

 

Тепер головне питання: наскільки суттєві тепловтрати (місток холоду) через 3мм ( 1мм софіт + зверху і знизу по 1 мм щілини)?

 

Схему утеплення звісу викладаю .На фронтонах буде так само, тіки софіт буде не доходити 1см до газобетону 360мм, над софітом зараз закладу мінватуЮ а фасадом під софітом пізніше.

 

п.с: лишати щілину 50мм під фасадну мінвату і ставити J-планку точно не бачу сенсу 90% або стіни завалені або не буде 50мм і куплю 60мм через рік - але 99% що лишивши 50мм по факту підійдемо фасад і не попадемо в залишений отвір. Один з огладених будинків саме мів щілини між J-планкою і фасадом :)

pidshivka.thumb.jpg.974a41b99d2a28bfdf189c98612b0ffe.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то треба одночасно і дах і підшивку

делать подшивку совершенно не обязательно одновременно с кровлей

более того, по уму, делить направления нужно так:

*кровля+водосток

*фасад+подшива

 

Это и логично и удобно и правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делать подшивку совершенно не обязательно одновременно с кровлей

более того, по уму, делить направления нужно так:

*кровля+водосток

*фасад+подшива

 

Это и логично и удобно и правильно.

 

Як раз тре підшивку і дах.

 

Там СДМ мебрана, яка не стійка до ультрафіолету, яку треба підшити до 3-х місяців - інакше втрачається її властивості. Також вітри її тарабанять вона грає і вона зношується. Тому обовязково треба одразу підшивати звіси!

На зиму підшив міцною плівкою звіси, але це на зиму а не на рік.

 

А що щодо останнього варіанту утеплення/софітів як на малюнку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там СДМ мебрана, яка не стійка до ультрафіолету, яку треба підшити до 3-х місяців - інакше втрачається її властивості.

Переотраженный свет никак не навредит мембране (если это не хлам, по качеству) т.к. УФ присутствует только в прямых солнечных лучах. А если плохая мембрана, то и подшивка её не спасёт, поверьте. Из практики.

 

А если всё таки намерены подшить сразу любой ценой, то забейте на J-профиль.

Советую:

1. утеплить стену ватой и армировкой в верхней части

2. подшить без J-профиля

3. после выполнения всего утепления фасада и нанесения финишного слоя, закрыть стык подшивы со стеной планочкой из стали с полимерным покрытием (т.н. крашеной кровельной жести). Там уже, в зависимости от аккуратности выполнения работ и величины щели определитесь с размерами планки и закажите по факту. Как правило, 50*50 - хватает с головой.

pidshivka.jpg.43e6a967395a6b4924fcdb1a1bac2214.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переотраженный свет никак не навредит мембране (если это не хлам, по качеству) т.к. УФ присутствует только в прямых солнечных лучах. А если плохая мембрана, то и подшивка её не спасёт, поверьте. Из практики.

 

Мембрана якісна, але щодо відбитого світла і УФ - була тута темка на форумі - далеко не факт що не впливає - довго тута обговорювалося + інфо з польских форумів. Це не однозначно якщо коротко.

А вітер , який "розтягує/грає" мембрану нікуди не дівся. Хто як хоче, а на рік я не буду так лишати мембрану.

 

А если всё таки намерены подшить сразу любой ценой, то забейте на J-профиль.

Советую:

1. утеплить стену ватой и армировкой в верхней части

2. подшить без J-профиля

3. после выполнения всего утепления фасада и нанесения финишного слоя, закрыть стык подшивы со стеной планочкой из стали с полимерным покрытием (т.н. крашеной кровельной жести). Там уже, в зависимости от аккуратности выполнения работ и величины щели определитесь с размерами планки и закажите по факту. Как правило, 50*50 - хватает с головой.

[ATTACH]506177[/ATTACH]

 

Ну це все що я і так збираюся робити. Тілько додалася фінішна планка. Дякую за наводку, буде як запасний варіант якщо напортачать з примиканням фасаду до софіту - тоді так і закрию + герметік для ізоляції щілин і піддування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...

А подскажите - возможно ли сделать водосточку (крепление на лобовую) без подшивы? Возможно ли потом после фасада завести как-то софиты под лобовую планку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, kovalenko сказал:

А подскажите - возможно ли сделать водосточку (крепление на лобовую) без подшивы? Возможно ли потом после фасада завести как-то софиты под лобовую планку?

ВозможноFEA92DDC-F9BE-4ABD-8E4F-41BC79737D41.thumb.png.b9eb4fb88994d55971c291152125996b.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 05.08.2021 в 19:00, kovalenko сказал:

А подскажите - возможно ли сделать водосточку (крепление на лобовую) без подшивы? Возможно ли потом после фасада завести как-то софиты под лобовую планку?

Не знаю актуально ли ещё. Хотя, думаю, в любом случае не помешает

Пошаговая инструкция)))

AF8A3003-2675-4A0E-9874-B8FB0EAEE862.jpeg

D2305EE3-3E7C-417B-A1CE-85A484285651.jpeg

B4F05CC5-C35C-45C4-B8B4-B1AC9D53A3E7.jpeg

81B6A3EB-FE8F-4036-9FDB-77D759876027.jpeg

Змінено користувачем Скромный прораб
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! Т.е. обрешетку вдоль балок вы не били... 

Какая ширина свеса на фото? J планка крепится на брус закрепленный между балок? Почему на углах не сделали диагональ - вроде как было б симпатишней..?

Тут у меня еще засада блин (в соседней теме писал), заказал лобовую планку 200мм шириной (доска так же 200мм) и не учел, что обрешетка добавит 30мм и сам софит 15мм. 

Так вот теперь думаю -

заказывать новые жестянки (а куда деть 40м этих...);

или пытаться делать без обрешетки (но тут хз, у меня ширина свеса будет 70 см, не будет ли провисания посредине, возможно между балок закрепить бруски 50*30 и к ним крепить, хотя пластик Галеко достаточно жесткий) но при этом лобовая не будет прикрыта сверху на 1,5см..;

или дозаказать полосу шириной 5-6 см и колхозить ее сверху (в принципе за ринвой видно не будет)?

 

Что бы посоветовали?

Змінено користувачем kovalenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, kovalenko сказав:

Что бы посоветовали?

Приблизно так само кріпив софіти , може чимось допоможе , щирина звісу 700мм. Софіт кріпив виключно до лобової дошки з іншого боку просто вставлений в стартову полосу (не бачив сенсу кріпити його ще й там).

IMG_20201102_121238.thumb.jpg.cfbadf5a75789c8f77c332fe87000bf1.jpgIMG_20201102_121250.thumb.jpg.46051dec715bc9245ceec8798daa4c70.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрій, дякую! У вас софіт металевий, правильно? Чи не буде пластиковий софіт при нагріванні та відсутності центрального кріплення крутити?

І що за щілина між планкою та лобовою?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, kovalenko сказав:

Андрій, дякую! У вас софіт металевий, правильно? Чи не буде пластиковий софіт при нагріванні та відсутності центрального кріплення крутити?

 

Так , софіт металевий. На рахунок пластикового не скажу , але на мою думку  не буде , адже він по довжині має робро жорсткості , вставляється один в один , і сонячні промені на нього не попадають.

10 хвилин тому, kovalenko сказав:

І що за щілина між планкою та лобовою?

Якщо я правильно зрозумів питання то між Л-планкою та лобовою вставлений брусок , це виключно для зручності монтажу щоб Л-планка не заважала кріпити софіт. Після монтажу софіта цей брусок прибирається і планка стає на місце заходячи на софіт . Планка кріпиться до софіта на блошки , а до лобоваої через кріплення ринви. Хоча в мене скоріш не Л-планка , а П-планка. Виглядає ось так:

IMG_20191016_110142.thumb.jpg.a931b48b1b5c53b6ae8aee109df93237.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kovalenko сказал:

Спасибо! Т.е. обрешетку вдоль балок вы не били... 

Какая ширина свеса на фото? J планка крепится на брус закрепленный между балок? Почему на углах не сделали диагональ - вроде как было б симпатишней..?

Тут у меня еще засада блин (в соседней теме писал), заказал лобовую планку 200мм шириной (доска так же 200мм) и не учел, что обрешетка добавит 30мм и сам софит 15мм. 

Так вот теперь думаю -

заказывать новые жестянки (а куда деть 40м этих...);

или пытаться делать без обрешетки (но тут хз, у меня ширина свеса будет 70 см, не будет ли провисания посредине, возможно между балок закрепить бруски 50*30 и к ним крепить, хотя пластик Галеко достаточно жесткий) но при этом лобовая не будет прикрыта сверху на 1,5см..;

или дозаказать полосу шириной 5-6 см и колхозить ее сверху (в принципе за ринвой видно не будет)?

 

Что бы посоветовали?

Ширина 70см. Ничего не провисает. Присмотритесь, на фото видно профиль цдешка для гипсокартона и к нему крепится J профиль. Прямые углы захотел заказчик.

По лобовой. Нет обрешётки, нет 30мм. Для софита опустите чуть ниже планку и все. Свес металлочерепицы и жёлоб водостока все перекрывают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Приблизно так само кріпив софіти , може чимось допоможе , щирина звісу 700мм. Софіт кріпив виключно до лобової дошки з іншого боку просто вставлений в стартову полосу (не бачив сенсу кріпити його ще й там).

IMG_20201102_121238.thumb.jpg.cfbadf5a75789c8f77c332fe87000bf1.jpgIMG_20201102_121250.thumb.jpg.46051dec715bc9245ceec8798daa4c70.jpg

Крепим в двух местах

4734BE4A-E705-4DC9-8942-E00810807B6D.jpeg

E2C0F3BC-2D37-44B1-91C4-7CAFBC4DB7D8.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Скромный прораб сказав:

Крепим в двух местах

А чому?. Вірніше не чому , а що буде якщо закріпити так як закріпив я ?

ПС... Це додаткова робота , потрібно буде монтувати додаткову рейку між балками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, andrey_ka сказал:

А чому?. Вірніше не чому , а що буде якщо закріпити так як закріпив я ?

ПС... Це додаткова робота , потрібно буде монтувати додаткову рейку між балками.

Я не знаю, что будет, честно. Есть специалист он так делает. Никаких дополнительных реек между балками нет, все же видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Скромный прораб сказал:

Ширина 70см. Ничего не провисает. Присмотритесь, на фото видно профиль цдешка для гипсокартона и к нему крепится J профиль. Прямые углы захотел заказчик.

По лобовой. Нет обрешётки, нет 30мм. Для софита опустите чуть ниже планку и все. Свес металлочерепицы и жёлоб водостока все перекрывают

Идея с профилем интересная, меньше геммора - за нее спасибо!

Т.е. ничего страшного не произойдет, если лобовая доска останется вверху на 15мм не прикрыта? Желоб действительно у меня закроет данный горизонт, но у меня битумка и низ капельника как раз на уровне верха лобовой доски. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Скромный прораб сказав:

Никаких дополнительных реек между балками нет, все же видно.

Говорячи за рейку я мав на увазі СД-60. що на фото.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, andrey_ka сказал:

Говорячи за рейку я мав на увазі СД-60. що на фото.

У вас подшивка металл? Стартовая тоже металл? У меня на фото пластик…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...