Строим Дом

Перезагрузить страницу

Облицювання відкритого барбекю річковим каменем. Як зробити якісно?

Старый 14.03.2017, 23:21   #1
bratysko
Начинающий форумчанин

Вы сказали Спасибо: 48
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию Облицювання відкритого барбекю річковим каменем. Як зробити якісно?

Вітання всім, хто завітав у дану тему.
Трохи історії ))) Рівно рік тому вимурував відкрите барбекю. Облицьовувати вирішив річковим плоским каменем (в нас називають "галька"). Клав камінь на клей см-11 та ЦП суміш (нижня частина). Для кольору швів додавав сажу.
Користувались барбекю пару раз потрошки :"": , бо топка ще не викладена повністю шамотом. Загалом перегріву не було.
Так от. Ще взимку почали поодинокі каміння випадати - я десь був до цього і готовий, бо той річковий камінь, він такий))) Але, за зиму відскочило десь 30шт + є такі які вже "на підході".
От власне і думаю, чим це все господарство підлатати. Хтось казав про термостійкий клей (думаю тут швидше мороз робить погоду), жаростійку затирку для швів. Інші рекомендують покривати лаком, щоб камінь не так тягнув вологу....
А що порекомендуєте Ви, як усунути дану проблемку?
Миниатюры
IMG_20160324_150449.jpg  
bratysko вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 07:47   #2
genas45
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 182
Поблагодарили 613 раз(а) в 298 сообщениях

Цитата:
Сообщение от bratysko Посмотреть сообщение
Вітання всім, хто завітав у дану тему.
Трохи історії ))) Рівно рік тому вимурував відкрите барбекю. Облицьовувати вирішив річковим плоским каменем (в нас називають "галька"). Клав камінь на клей см-11 та ЦП суміш (нижня частина). Для кольору швів додавав сажу.
Користувались барбекю пару раз потрошки :"": , бо топка ще не викладена повністю шамотом. Загалом перегріву не було.
Так от. Ще взимку почали поодинокі каміння випадати - я десь був до цього і готовий, бо той річковий камінь, він такий))) Але, за зиму відскочило десь 30шт + є такі які вже "на підході".
От власне і думаю, чим це все господарство підлатати. Хтось казав про термостійкий клей (думаю тут швидше мороз робить погоду), жаростійку затирку для швів. Інші рекомендують покривати лаком, щоб камінь не так тягнув вологу....
А що порекомендуєте Ви, як усунути дану проблемку?
От влаги все Ваши беды. Мороз и влага свое дело делают. Сделайте накрытие и уйдете от такой головной боли
genas45 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 20:50   #3
bratysko
Начинающий форумчанин

Вы сказали Спасибо: 48
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях

Ще на етапі "проектування" дійшли висновку, коли тулити барбекю під спільний дах, то виходила дуже громіздка конструкція, якій зовсім не пасувало бути в межах двору. Якось незатишно виходило, тому зробив відкрите барбекю поряд з альтанкою.
Миниатюры
IMG_20170315_150109.jpg  
bratysko вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы

Текущее время: 03:27. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании