Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відкотні ворота з верхньою направляючою

whoops

Рекомендовані повідомлення

Дісталась мені ділянка землі з вузькою передньою частиною та нахилами в дві сторони. Після будівництва будинку, коли діло дійшло до встановлення відкотних воріт то виявилось що зробити це не так вже й просто. Але ми не шукаємо простих шляхів :)

 

Отже маємо зараз тимчасові ворота з сіткою довжиною 5 метрів. Потрібно замінити їх на відкотні. Єдине місце куди б можна їх відкочувати це направо (див. фото). Маємо трохи нахил. Дійшли до висновку що можна б було використати рів і зробити щоб ворота їздили не в середині а ззовні. Далі поміряли довжину сітки і виявилось що трохи не вписуємось в межі ділянки навіть якщо робити ворота довжиною 4.5 метра (це мінімальна довжина яка буде комфортна). Появилась думка що якщо ми не можемо продовжити рів за межі ділянки то було б добре перевернути ворота щоб їх хвіст/противага була в верху, а не внизу. Додаю фото та схеми. Чи має такий варіант право на життя? Буду вдячний за поради.

 

PS: деякі пояснення до 2ї схеми: пунктиром - дороги, синім - межі ділянки, стрілки вказують напрямок підьому

photo.thumb.jpg.8b79b3a1a4a2f080918c16d44d563595.jpg

1.thumb.png.e49d9cab56ee4052dcab47b4003481a7.png

2.thumb.png.c45637981610230696e46839654588ad.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приходить на думку 2 варіанти кріплення направляючої до каркасу воріт: збоку і зверху за допомогою привареної пластини.

3.png.9021d94ffafab5d5b0f7d67a947251d6.png

4.thumb.png.d22a72ae808329ea81197ef38991332f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вже бачив так зроблені ворота.

їздять.

надійно закріпіть каретки, будуть бігати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь. Не підскажете як краще закріпити направляючу збоку чи зверху? Наскільки важливо зберігати центр мас?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Консоль кріпите прорізом вверх. Тобто звичайні відкатні ворота просто перевертаєте догори дригом.

Роликові каретки через кронштейни міцно кріпите до стіни.

Знизу пластину з підтримуючими роликами.

Також раджу придумати знизу пару підтримуючих роликів, які будуть коліщатком бігти по нижньому торцю каркасу.

Ворота мають бути неважкими

 

Добавлено через 2 минуты

Ну і приготуйтеся регулярно вимітати сміття.

 

Або ж роликові каретки кріпите до верхнього краю каркасу, а консоль до стіни. У такому варіанті треба брати консоль з розрахунку отвір*2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і приготуйтеся регулярно вимітати сміття.

 

Там ще й сніг і лід буде. Думаю що це може бути проблемою особливо зимою. А якщо закріпити направляючу прорізом вниз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То я ж написав другий варіант.

Ролики на ворота, направляючу до стіни.

У ролгранду є рішення для таких воріт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...