Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мед для Сумчан та сусідів.

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

Може кому цікаво із Сумчан, або сусідів.

Викачав мед - 75% липа, 25% білий клевер, збирався в радіусі 1 км від садиби(с.Патріотівка, Лебединського району). Можу продати.

Ціна -50 грн. за 1 літр.

Маю на продаж літрів 30.

Звертатись в приватну скриньку або за телефоном +38050три нуль сім 8411.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

залишилось 10 літрів.

Скоро буде соняшниковий.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Сегодня получила свой крем-мед. Это что-то невероятное! Это даже не мед, это необыкновенно вкусный десерт! Спасибо Игорю! Друзья, кто не пробовал - очень рекомендую: вкусно необыкновенно, полезно, мед собран на территории гидрологического заповедника Ворожбянский, Сумской обл., добрым, светлым человеком влюбленным в свое дело.

Кто хочет попробовать - пишите Игорю, у него еще есть немножко крем-меда для вас!

Пишу положительный отзыв на СД второй раз.

Это просто восторг, а не крем-мед.

Думаю, что даже те, кто не любит мед, крем-мед полюбят с первой ложки!med.thumb.jpg.4b1ec8e0d11353b73edfff5fb871440e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пыльцы случайно нет ?

 

Пилок то є, але строк вживання... Не хочу просто заробляти гроші, хочу з користю для Вас (пользой, російською).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня получила свой крем-мед. Это что-то невероятное! Это даже не мед, это необыкновенно вкусный десерт! Спасибо Игорю! Друзья, кто не пробовал - очень рекомендую: вкусно необыкновенно, полезно, мед собран на территории гидрологического заповедника Ворожбянский, Сумской обл., добрым, светлым человеком влюбленным в свое дело.

Кто хочет попробовать - пишите Игорю, у него еще есть немножко крем-меда для вас!

Пишу положительный отзыв на СД второй раз.

Это просто восторг, а не крем-мед.

Думаю, что даже те, кто не любит мед, крем-мед полюбят с первой ложки![ATTACH]545208[/ATTACH]

 

Я вже тут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пыльцы случайно нет ?

 

Вибачте, тогорічний пилок вже весь продав. На весну ще може бути перга(хлібовина).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...