Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи варто розпочинати будівництво

sergiy_v

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Є в наявності ділянка біля Львова та 30000$ для початку будівництва.

Електрика проведена до ділянки.

Подобається проект: z500.com.ua/ru/project/zx63

Матеріал для стін: газобетон.

Опалення електричне.

 

В наступні 2 роки збираємось вкласти в будівництво ще 30000$.

 

Будівництво коробки своїми силами. Бригада планується для накриття будинку.

 

Заселитись плануємо за 2-3 роки (можливо спочатку для сезонного проживання).

 

Чи варто починати будівництво з наявною сумою чи краще зібрати більшу суму для старту. Також хотілось би почути критику вибраного проекту, можливо хтось має досвід будівництва подібного проекту.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Є в наявності ділянка біля Львова та 30000$ для початку будівництва.

 

В наступні 2 роки збираємось вкласти в будівництво ще 30000$.

 

Будівництво коробки своїми силами. Бригада планується для накриття будинку.

 

Заселитись плануємо за 2-3 роки (можливо спочатку для сезонного проживання).

 

Дякую.

 

Для старту воно то хватить! Щоб закінчити і заселитися наврят! Ще не забудьте про воду і каналізацію + паркан думаю теж не буде зайвим (а дійсно паркан, а не пародія коштує теж порядно)

 

Ну якщо фундаментні роботи, роботи по кладці ГБ, влаштування перекриття першого поверху, перекриття між поверхами з подальшим утепленням, прокладання всіх необхідних комунікацій в середині Ви і дійсно самі будете робити то можливо хватить... От дивлюся я на вікна в проєкті і думаю що якісні вікна потянуть вже на 3-4 у.е. Ви сказали, що електрика підведена ДО ділянки, одже її ще не має, а треба Вам як мінімум 15квт,зважаючи, що Ви бажаєте електроопалення. (а електроплита 8 квт, я вже мовчу про ще безліч електроприборів) Питання чи дадуть Вам от так просто 15-20 квт, буває що і по 5 і по 10 у.е. за таку послугу платять. Я наприклад за 3 фази і 15 квт заплатив біля 3.5 у.е. (теж Львівська обл) але в мене 85 кв.м опалювати,а Вам по проєкту 2 поверхи і площа більша, тому Вам треба 9-10 квт тільки на опалення. З цього виходить,що боротися Вам потрібно за 20 квт, а це не мало, тим більше БІЛЯ Львова. А на скільки я знаю, квт зараз 1800 грн... от і ра***те. Ще й будова не почалась а скільки тисяч у.е. можна рахувати вже не має... так це ще так, легеньки прикидки, коли дойде до діла, може бути гірше (тех. паспорт будинку, будинковий паспорт, сертифікат про ввід в єксплуатацію можуть потурбувати так само Ваш бюджет)

 

Чесно при наявних 30 у.е. + тільки плануємих 30 я би радив придивитися на одноповерхівку до 100кв.м., тоді є всі шанси за 60 тик за 2 роки зробити внутрянку і заселитися.

Змінено користувачем karmen1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... БІЛЯ Львова. А на скільки я знаю, квт зараз 1800 грн... от і ра***те.

 

ничего не пойму... а почему возле Киева просят 8000 грн за квт? Как бы государство одно, цена на электроэнергию тоже одна по всей Украине. Так откуда же такие цены? :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так ото ж, я и рекомендую топикстартеру уточнить сколько будет стоить услуга приобретения 20 квт света... мож и 5 дадут без проблем и за не дорого, а вот остальное повторюсь может стоить как половина коробки, а то и ее полная стоимость:D я вон воду провести не могу, жилые дома в 70 метров все с водой, а мне грят в водоканале тени мол 110мм трубу 200 метров, от соседней улицы давление маленькое, не дают врезаться в их трубу. Но благо, в проектном запланировали трубу 50мм, за 2 месяца разобраться не могут куда же все таки мне врезаться...:fool:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради. Найперше займусь питанням підключення електроенергії. Після його вирішення планую цього року закласти фундамент але зведення коробки перенести на наступний рік. За цей час бюджет будівництва повинен збільшитись і буде більше можливостей закінчити коробку (стіни+дах+вікна+двері) за наступний рік.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

sergiy_v,

Автор, а Ви впевнені, що у Вас буде змога за два наступних роки дійсно заробити ще 30 тис.уо, враховуючи економічну ситуацію в державі?

Та й взагалі, чи немає у Вас остраху або якихось сумнівів щодо початку будівництва в такі буремні для країни часи?

 

Прислів"я: "Волков бояться, в лес не ходить" звісно девіз нашого форуму, але все ж таки?

 

П.С. Не сприйміть мій пост як залякування. :rolleyes: Самі стоїмо на розпутті - починати чи відкласти будівництво. Тому й цікаво почути Вашу думку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікна - можна купити вживані в нормальному стані, а потім замінити.

Електрика - 15 кВт не треба, хіба що ви плануєте електричне опалення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mikle20, квт багато не буває :) як є змога то краще взяти більше.... ситуація і дійсно не з найлегших в країні, долар скорше за все так і буде в кращому випадку бовтатися біля 9ки... а це здорожчення багатьох товарів будівництво без яких просто не можливо....тому як я вже і казав, тільки одноповерхівку будувати і не більше 100кв.м. тоді до 60 000 у.е. реально все зробити якісно,хоча зараз з ситуацією в країні і валютою хто зна,хто зна чи вистачить навіть 60.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как я понял у человека сумма в долларах, поэтому на многих товарах он наоборот выиграет, если начнет сейчас (плиты. блоки, камень, бетон цена пока не изменилась), а у человека стало вместо 240 000 грн. 264 000 грн.

А если металл подскочил, то он за те же деньги его и купит!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"В наступні 2 роки збираємось вкласти в будівництво ще 30000$."

 

судячи по цій фразі можна подумати що завгодно.... людина говорить в доларах в майбутньому (тобто грошей по суті не має, але говориться в у.е.), отже вона має отримувати чи зарплатню в у.е. чи продати щось в у.е. бо за 2 роки заробити 30000у.е. було б не погано,думаю при таких заробітках не було б таких обмежень на будову як зараз..

 

Та і ще питання в тому чи багато з нас хто має скажем 500 000 грн (на початок будови) пише чи каже що є на будову саме грн! я впевнений, що багато хто навіть маючи гривні пише чи говорить в у.е. все одно... просто уявно ділячи на 8, упс діливши, тепер то він виріс. тому можна припустити що було у топікстартера 240 000 грн і він прикинув, що в у.е. то десь 30 000, якщо не встиг обміняти то програє не мало! Але будем надіятися, що в топікстартера все було і буде в у.е. і що він успішно розпочне свою будову!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради. Найперше займусь питанням підключення електроенергії.

Если решите с электричеством, то остальное реально. Отопление - электроконвекторы. Если получите традиционные 5 кВт, то придется другие варианты отопления рассматривать, подороже и посложнее. Не уверен в необходимости столь больших окон, жить в аквариуме не каждому нравится, все равно занавесите шторами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
ничего не пойму... а почему возле Киева просят 8000 грн за квт? Как бы государство одно, цена на электроэнергию тоже одна по всей Украине. Так откуда же такие цены? :fool:

Американська AES Corporation продала 89,1% акцій енергопостачальної компанії ПАТ "AES Київобленерго" і 84,6% "AES Рівнеобленерго" компанії VS Energy International, підконтрольній російським бізнесменам.

Сума угоди склала 113 млн доларів, повідомляється в звіті, оприлюдненому AES Corporation.

dt.ua/ECONOMICS/rosiyani-kupili-kiyivoblenergo-i-rivneoblenergo-za-113-mln-dolariv.html

питання до власників компанії :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
в кращому випадку бовтатися біля 9ки.
в кращому випадку бовтатися біля 32.... а пройшов лише рік
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Интересно было бы узнать построился человек или нет.

Сейчас сам раздумываю по поводу данного проекта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Интересно было бы узнать построился человек или нет.

Сейчас сам раздумываю по поводу данного проекта.

 

Домик прикольный, но я бы его немного "причесал" по планировке, чтобы было уютнее на 2-м этаже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно было бы узнать построился человек или нет.

Сейчас сам раздумываю по поводу данного проекта.

 

расскажу свой проект. на кармане было в 2011 35 000 уе. куплен участок за 15000. скважина полтава 10 000 грн по курсу 8,свет 8000, сделана коробка 120 квадратов с мансардой, деревянное перекрытие-строителями довборобами)),далее мною: окна,дверь, и кухня-она же была времянкой.. на этом все деньги закончились. после этого вложено еще тысяч 40-45 грн. отопление, перестенки, утепление первого этажа полоки,тк мансарда пока холодная, ГК в зале и черновые полы,+электрика и трубы на воду. все делал своими руками. по моим расчетам. до конца внутрянки первого этажа и утепление снаружи еще тысяч 60 нужно. грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Є в наявності ділянка біля Львова та 30000$ для початку будівництва.

Електрика проведена до ділянки.

Подобається проект: z500.com.ua/ru/project/zx63

Матеріал для стін: газобетон.

Опалення електричне.

 

В наступні 2 роки збираємось вкласти в будівництво ще 30000$.

 

Будівництво коробки своїми силами. Бригада планується для накриття будинку.

 

Заселитись плануємо за 2-3 роки (можливо спочатку для сезонного проживання).

 

Чи варто починати будівництво з наявною сумою чи краще зібрати більшу суму для старту. Також хотілось би почути критику вибраного проекту, можливо хтось має досвід будівництва подібного проекту.

 

Дякую.

Сейчас намного дешевле купить готовое. Сэкономишь минимум половину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Чи варто починати будівництво з наявною сумою чи краще зібрати більшу суму для старту. Також хотілось би почути критику вибраного проекту, можливо хтось має досвід будівництва подібного проекту.

 

Дякую.

На эти деньги вы построите:

-фундамент;

- стены перекрытия;

- плоскую кровлю;

- ввод комуникаций;

- скважину для воды;

- вентиляция.

Может окна и двери.

 

Добавлено через 7 минут

Зараз будинок дешевше купляти, чим робити "з нуля".

Світло, газ, земля йдуть бонусом.

В каждом доме найду 10 ошибок при строительстве 3 из них серьезные=)! В ЛЮБОЙ на территории киевской области, есть только 1 человек на форуме, который строит на продажу качественно, но там и цены как на строительство=).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...