Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю цемент машинными нормами, дешево! :-)

KAZAH

Рекомендовані повідомлення

Интересует цемент марки ПШ500-д0 (бездобавочный) Здалбунов (Волин-цемент) либо Балцем Балаклея. С доставкой и без. 8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует цемент марки ПШ500-д0 (бездобавочный) Здалбунов (Волин-цемент) либо Балцем Балаклея. С доставкой и без. 8-)

 

Могу предложить "Балцем" ПЦ I-500-Н по хорошей цене

Звоните (067) 691-28-77 или пишите ofy (собака) ukr.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
"Балцем" ПЦ I-500-Н тара БИГ БЕГ 1тона 850Вартість доставки залежить від тонажу і відстані. (044) 520-93-03 Юра
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует цемент марки ПШ500-д0 (бездобавочный) Здалбунов (Волин-цемент) либо Балцем Балаклея. С доставкой и без. 8-)

А разве есть здолбуновский Д0??? Вроде только Д20 делают, я другого у них и не видел... То, что продали в Киеве как Д0 - в реальности 20, у меня на заливке сразу видно - белые точечки непрокрашенные... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да є Здолбунывський Д0, раніше, коли працюва з Здолбуновом, то брали тільки Д0 без проблем, просто Д20 в закупівлі дешевше до 80грн на тоні......
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да є Здолбунывський Д0, раніше, коли працюва з Здолбуновом, то брали тільки Д0 без проблем, просто Д20 в закупівлі дешевше до 80грн на тоні......

Тогда и я хочу :)

У кого можно взять попробовать? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда и я хочу :)

У кого можно взять попробовать? :rolleyes:

 

Это смотря куда ближе ехать - есть вариант на Калиновке(Васильковский р-н) грузится Здолбуновским Д0 - самовывоз навалом по 870грн ... в Киеве 890-900 ...вообще я и сам ищу варианты по дешевле;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...