Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЧС - шифер от ООО "ТОГО"

Joe

Рекомендовані повідомлення

Шифер крашеный производства Ивано-Франковского шиферного завода. Поскольку о том, чьё производство я знаю только со слов киевского дилера - фирмы "ТОГО", то однозначно занести в ЧС указанный завод не могу, а вдруг дилер подторговывает каким-то самопалом под видом продукции известного производителя.

 

Итак:

1. Шифер явно не высшего сорта - гнется под собственным весом, строители боялись носить и класть. Чтобы не полагаться на чужое, хоть и профессиональное мнение, специально ходил в магазин посмотреть обычный некрашеный шифер высшего сорта. По толщине больше, ощущения при подъеме - монолит, совершенно не гнется. Об этом я писал сразу по горячим следам, но для ЧС посчитал недостаточно. Хотя при такой цене - 49 грн на конец предыдущего года (обычный шифер высшего сорта стоил 26-29) - использование второстортного сырья, мягко говоря, жлобство.

2. А вот этот момент, который вы можете видеть на фото меня уже добил.

С самого начала было 2 белых пятна, но с каждой неделей все больше и больше. Попробовал потереть - просто так не смоешь, нужна жесткая щетка. И это грунтованный и 2 раза крашеный шифер? Собственно какая там технология используется мне все равно - для такого, далеко уже не бюджетного шифера лазить по всей крыше со щеткой это явный брак. С чем и поздравляю ТОГО.

shifer1.jpg.4fcc24c01a82d2784e57258255df9c14.jpg

shifer2.jpg.943211bdabfa2dd676bd1f929e5f7c3f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

У Того брали коричневый крашеный российский шифер в конце 2007, он действительно тоньше серого, более хрупкий. В лужах, после дождя видно оттенок цвета крыши.

А в прошлом году, когда хотели добрать не гараж оказалось что у них только красный и из-за каких-то налогов из россии не возят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обычный шифер это азбоцементный

а этот, крашеный совсем другая технология....

Поэтому обыч шифер толще и крепче

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Шифер крашеный производства Ивано-Франковского шиферного завода. Поскольку о том, чьё производство я знаю только со слов киевского дилера - фирмы "ТОГО", то однозначно занести в ЧС указанный завод не могу, а вдруг дилер подторговывает каким-то самопалом под видом продукции известного производителя.

 

Посмотрите на последнем гребне листа должен быть штамп завода!

Что-то типа "Франковскцемент"... смотрел пару дней назад у "ТОГО" безазбестовый крашенный шифер. Вобщем внешний вид очень понравился... но если он ТАК выглядит при эксплуатации :( (Как долго он у вас уже на крыше?)

Очень не хотелось бы приобрести такой "качественной" покраски материал.

Кстати со слов менеджера гарантия на покрытие - 12 лет... говорит готовы принимать рекламации...

Отакэ, до сегодня был почти уверен в том, что с материалом на кровлю определился...

560484734_189.thumb.jpg.cadbba29350d31c276c3cc65e9349830.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Шифер крашеный производства Ивано-Франковского шиферного завода. Поскольку о том, чьё производство я знаю только со слов киевского дилера - фирмы "ТОГО", то однозначно занести в ЧС указанный завод не могу, а вдруг дилер подторговывает каким-то самопалом под видом продукции известного производителя.

 

Итак:

1. Шифер явно не высшего сорта - гнется под собственным весом, строители боялись носить и класть. Чтобы не полагаться на чужое, хоть и профессиональное мнение, специально ходил в магазин посмотреть обычный некрашеный шифер высшего сорта. По толщине больше, ощущения при подъеме - монолит, совершенно не гнется. Об этом я писал сразу по горячим следам, но для ЧС посчитал недостаточно. Хотя при такой цене - 49 грн на конец предыдущего года (обычный шифер высшего сорта стоил 26-29) - использование второстортного сырья, мягко говоря, жлобство.

2. А вот этот момент, который вы можете видеть на фото меня уже добил.

С самого начала было 2 белых пятна, но с каждой неделей все больше и больше. Попробовал потереть - просто так не смоешь, нужна жесткая щетка. И это грунтованный и 2 раза крашеный шифер? Собственно какая там технология используется мне все равно - для такого, далеко уже не бюджетного шифера лазить по всей крыше со щеткой это явный брак. С чем и поздравляю ТОГО.

 

Згідно ДСТУ БВ.2.7-53-96 який регламентує виробництво листів азбестоцементних хвильових і в тому числі фарбованих, не буває вищого першого тощо гатунків (сортів). Цей же стандарт регламентує і показники якості. Згідно нього, якість фарбування визначається наступним чином: з відстані 10 м не повинно бути видно плям, потьоків, нерівномірностей фарбування і зміни кольору. Ваш випадок є явним браком.

Також варто зазначити, що згідно цього ДСТУ не встановлюється терміни гарантії на данний виріб, тому користуємося Законом про захист прав споживачів, який встановлює для таких випадків гарантійний термін - один рік.

Але виробник - ВАТ "Івано-Франківськцемент" встановлює гарантію на фарбовані листи азбестоцементні хвилясті терміном 5 років, а на листи волокнистоцементні хвилясті 10 років. ТОВ "ТОГО" як офіційний представник ВАТ "Івано-Франківськцемент" ніяким чином не відмовляється і не обмежує цієї гарантії. В Законі про захист прав споживачів чітко виписана рекламаційна технологія.

Ваш випадок є чисто гарантійним. Кожний лист шиферу промаркований і на ньому є клеймо виробника (згідно ДСТУ), тому навіть не потрібно документів, що Ви його брали саме у нас. Від Вас потрібна тільки заява. Як і що йому будуть робити, то вже Вас не повинно цікавити, Ви повинні мати якісний і красивий дах.

 

І все-таки декілька слів про гатунок шиферу. Як було сказано ДСТУ передбачає тільки один гатунок. Але ніхто не забороняє виробникам розробляти ТУ, що вони і роблять. Шифер не підлягає обов'язковій сертифікації, тому сертифікат відповідності жоден завод в Україні Вам не дасть, але кожна партія товару супроводжується паспортом якості.

Досить непоганий контроль якості "на око". Просто підійдіть до пачки шиферу і подивіться на геометрію, як обрізані кромки, як лист лежить на листі, які зазори в пачці між листами. Але вигин листа на сонці не є показником якості і тим паче гатунку (сорта) шиферу. Шифер на 90% складається з цементу, і який би лист Ви не взяли поклавши його на сонце і поливши водою він вигнеться в невелику дугу - це властивість матеріалу, а не брак. Будівельні норми, які діють в Україні враховують цю властивість, і тому, наприклад, кріпляться листи цвяхами або шурупани не до кінця і обов'язково з резиновою прокладкою.

З приводу будівельників, які боялися поломати шифер. Так фарбований шифер вимагає більш делікатного відношення, але не через міцність, а через фарбування. Заборонено лист тягнути по листу, щоб він не подряпався, а міцність фарбованого листа буде більша ніж сірого, тому що, по технології сірий лист повинен тверднути 28 днів, а лист під фарбування в два рази більше. Інша справа, якщо Ви знайшли шифер який довгий термін лежить в магазині. Так, такий лист вже добре витриманий. Тому шифер, що фарбований, що сірий, якщо він ломається в руках - то це натяк на брак. Але коли є рекламація по механічним характеристикам, то листи обов'язково перевіряють в лабораторії, і якщо механічні показники будуть в нормі, то за послуги лабораторії будете сплачувати Ви. Щоб з цим не возитися, є дуже простий і надійний метод контролю "на місці" - взяти лист за один край і трусонути його. Якщо лист розколовся - робіть висновки самі, якщо ні - на 90% можете бути впевнені в надійності.

Змінено користувачем Togo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

считаем к примеру шифера надо сто листов., (49-26)*100=2300 грн.

ровно столько мне примерно стоила шиферная краска и грунт на 2 слоя грунта и 2 слоя краски.

за полтора года ничегоне полущилось и нет намека на изменеие цвета.

Правда крышники матюкались лазая по крыше с 2-4 метровыми щетками и окрашивая его.

 

кстати , вопрос на фотках краска слезла какя понимаю, тогда могу сказать - как шифер не крась если он постоял на воздухе на открытой палете то его уже крась- не крась всеравно краска облезет.

я пробовал покрасить лист через пол года, эффект крапинки присутствует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Приезжала бригада из Ивано-Франковска. Перекрасили весь шифер. Выглядит отлично. Надеюсь, что следующий раз красить придется нескоро :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

×
×
  • Створити...