Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куди йти для встановлення ТП по Вишгородському р-ну?

mayevski

Рекомендовані повідомлення

Хочу поставити ТП (поруч лінія на 50 КВ) для себе. Лінія відноситься до Вишгородського р-ну. Підкажіть будь ласка, точно куди з цим йти. В Обленерго, це зрозуміло, а от де в Вишгороді місцевий відділок того обленерго?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу поставити ТП (поруч лінія на 50 КВ) для себе. Лінія відноситься до Вишгородського р-ну. Підкажіть будь ласка, точно куди з цим йти. В Обленерго, це зрозуміло, а от де в Вишгороді місцевий відділок того обленерго?

 

Объяснять долго, но любой трезвый житель Вышгорода ткнёт Вам пальцем в нужную сторону. :-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть вони всі п'яні, бо ми, маючи адресу, ледь знайшли :).

 

Якщо комусь знадобиться, це Кургузова 12. Як в'їзжати в Вишгород зі сторони Києва, перший поворот наліво з основної дороги і до кінця. Зліва, де гаражі, буде двоповерхова будівля без вивіски, але з огорожею і воротами. Це воно.

 

З'ясувалось, що нам треба в Київ. ТУ видають в Київенерго, на Новокостянтинівській 1.

 

Може комусь ще знадобиться...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Как успехив установки КТП? Смету на установку Вам уже дали?

 

А ніяк. Лінія -- 110КВ, є кабель 10КВ в 300-ах метрах від нас. Загальна вартість з докиданням кабеля до ділянки і КТП - ~$45K за КТП на 63 КВА. От сижу міркую, чи генератор ставити, чи соняшні елементи :). 45К жаба давить вкладати зараз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поміркував, порадився і вирішив ставити соняшні панелі і робити заміри на встановлення вітряка. Так сукупно і наберу потрібну потужність ... Панелі з вітряком будуть ті ж 45К, але не треба буде платити потім комусь за електроенергію (а це ще невідомо скільки).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поміркував, порадився і вирішив ставити соняшні панелі і робити заміри на встановлення вітряка. Так сукупно і наберу потрібну потужність ... Панелі з вітряком будуть ті ж 45К, але не треба буде платити потім комусь за електроенергію (а це ще невідомо скільки).

 

Держите вкурсе своих событий...

Судя по всему тоже придется идти таким путем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поміркував, порадився і вирішив ставити соняшні панелі і робити заміри на встановлення вітряка. Так сукупно і наберу потрібну потужність ... Панелі з вітряком будуть ті ж 45К, але не треба буде платити потім комусь за електроенергію (а це ще невідомо скільки).

 

Десять раз подумайте прежде чем окончательно принять такое решение, иначе можете оказаться в ситуации, когда деньги будут вложены, а в результате мощности будет недостаточно, или недостаточно средств для эксплуатации системы

 

Говорю об этом ,вспоминая свой печальный опыт середины 90-х, когда только появились первые мобилки. Я решил быть умней и хитрей всех - зачем платить огромные деньги каждый месяц, лучше заплатить их один раз, и заказал себе радиоудлинитель в максимальной комплектации, которая должна была покрывать весь киев. Не вдаваясь в ньюансы, скажу, что через год у меня стащили антену, а все остальное я продал старьевщику за символические деньги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про це вже було подумано при проектуванні будинку. Потужність фотоелектричними елементами нарощується до скільки треба (аби гроші були), вартість експлуатації - 0 (через 10-15 років міняються акумулятори, через 20 - панелі, а власне обслуговування там немає). Дорого - так, дорого (і то - дивлячись, як рахувати). 30 центів за 1 КВт/год. Але (а) незалежність від постачальників енергії, особливо взимку чи у випадку стихійних лих, (б) нормальної альтернативи немає. А ненормальна - можна нічого не робити і брати в кооперативі (де живлення розраховане 3,5 КВт на ділянку, а побудовані 3-поверхові будинки) скільки дадуть, з усіма негативними наслідками.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
А ніяк. Лінія -- 110КВ, є кабель 10КВ в 300-ах метрах від нас. Загальна вартість з докиданням кабеля до ділянки і КТП - ~$45K за КТП на 63 КВА. От сижу міркую, чи генератор ставити, чи соняшні елементи :). 45К жаба давить вкладати зараз.

 

 

А где Вы именно находитесь в Вышгородском районе? Может соседи - тогда объединимся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где Вы именно находитесь в Вышгородском районе? Может соседи - тогда объединимся

 

Ми в Києві, на межі з Вишгородом. Лінія, до якої хотіли під'єднатися, наче в районі вже ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что-то вам цену загнули на КТП 63 квт многовато. я вот саму КТП купил перед новым годом за 14 тыс грн. Мне метров 100 тянуть линию, думаю в 10 куе вложится. А Вам нарисовали совсем не слабо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что-то вам цену загнули на КТП 63 квт многовато. я вот саму КТП купил перед новым годом за 14 тыс грн. Мне метров 100 тянуть линию, думаю в 10 куе вложится. А Вам нарисовали совсем не слабо.

 

Ми рахували з 5-ма конторами.

 

Кабель:

100 м * 2 (два кабелі треба класти) * ($20 (120-ий кабель, ціна за 1 метр) + $12 (за прокладку)) = $6400. За 400 метрів, відповідно, $25600 ;).

 

Оплата за підключення:

63КВт * 1000 грн / 5.05 = $12600.

 

КТП не рахуємо (невідомо скільки коштує, але 14К гривень - це малореальна ціна).

 

Далі, ставити КТП 63КВА не має сенсу, - треба вже 100 ставити, щоб було що ділити з сусідами (бо все одно на шию сядуть - мають можливість). А це $20К за підключення замість $12K.

 

Плюс проект плюс узгодження в різних інстанціях - ще $3-5К. От так воно і виходить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...