Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

за одним компом несколько пользователей

budivnyk

Рекомендовані повідомлення

что решает? Вы хоть врубаетесь о чем идет речь? :fool:

Лучше купите жене еще одну шубу! :)

 

Друже, йдеться про аналіз $_SERVER["REMOTE_ADDR"] в скрипті phpvbb3, на якому працює більшість цього форуму. Що не є абсолютним критерієм , але для 99% - таки є загальним критерієм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже, йдеться про аналіз $_SERVER["REMOTE_ADDR"] в скрипті phpvbb3, на якому працює більшість цього форуму. Що не є абсолютним критерієм , але для 99% - таки є загальним критерієм.

так я об чем? В этом элементе есть данные по IP-шке, а не о пользователе. В офисе, например, построена сетка, на надцать пользователей - это все они теперь один единый "враг народа"?

 

Когда есть факт лже-ников, как писал Модер Др.Юра, когда один у одного покупает, хвалит, и советует - это одно, но когда лайкнул на понравившийся ответ - это другое.

 

Правила Форума: Действия Админов и Модеров - не обсуждаются.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я об чем? В этом элементе есть данные по IP-шке, а не о пользователе. В офисе, например, построена сетка, на надцать пользователей - это все они теперь один единый "враг народа"?

 

Когда есть факт лже-ников, как писал Модер Др.Юра, когда один у одного покупает, хвалит, и советует - это одно, но когда лайкнул на понравившийся ответ - это другое.

 

Правила Форума: Действия Админов и Модеров - не обсуждаются.

 

 

 

... та не за лайки (дякую) мова йде.

 

ось наприклад Firetuf продав кілометр дроту. реєструється користувач з ніком наприклад "ииииии" і пише супер вдячні повідомлення що такого якісного дроту ще в житті не бачив і т.д.. починається діалог сам з собою що буде ще щось замовляти.., а виявляється що цей нік сам Firetuf зарєстрував для своєї розкрутки ну і т.д....

 

тоді такого клона забаним назавжди а нік Firetuf отрмає або попередження або тимчасовий бан для вивчення правил форуму.

 

ну десь так.

 

Firetuf вибачаюсь що Ваш нік подав як прикад :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... та не за лайки (дякую) мова йде.

 

так а я что не так написал или с чем не согласился?

Когда есть факт лже-ников, как писал Модер Др.Юра, когда один у одного покупает, хвалит, и советует - это одно,

я целиком и полностью поддерживаю наказание за такие штучки. (точка)

 

або хвалення і подяки один одному теж в бан....

а вот здесь есть много вопросов. Почему жена/мужу, или пользователи одного офиса, читай IP-адреса, не могут выражать свое мнение?

 

Что касается меня лично

Firetuf вибачаюсь що Ваш нік подав як прикад

 

а чего мне обижаться? Если почитаете мои посты, то кроме как в разделе "Реклама", в теме, кстати за мои же деньги, обсуждение моих личных продаж, не веду. А так, по большому счету, веду дискуссии по техническим вопросам (не без грешка, естественно, "не Боги ведь горшки лепят" (с).

 

В ообще-то, в данном вопросе, считаю, немаловажным есть фактор субъективности и избирательности, с чем я и не согласен. Это мое имхо,... а изначально в эту тему зашел потому, что некоторые форумчане не понимают "физики процесса", как например идентификация пользователя по IP-шке, а не по компьютеру или браузеру. Как-то так.

Если вдруг, окажется, что моя писанина - это флуд/оффтоп/спам, удаляйте в топку, Ваше право.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я об чем? В этом элементе есть данные по IP-шке, а не о пользователе. В офисе, например, построена сетка, на надцать пользователей - это все они теперь один единый "враг народа"?

 

Друже, я ще досі не бачив офісів, де в браузерах одні й ті ж самі стрічки в заголовках get запитів :)

 

Добавлено через 6 минут

так я об чем? В этом элементе есть данные по IP-шке, а не о пользователе. В офисе, например, построена сетка, на надцать пользователей - это все они теперь один единый "враг народа"?

 

Когда есть факт лже-ников, как писал Модер Др.Юра, когда один у одного покупает, хвалит, и советует - это одно, но когда лайкнул на понравившийся ответ - это другое.

 

Правила Форума: Действия Админов и Модеров - не обсуждаются.

 

 

Друже я вмію та робив "дискусію" так, що відстежити важко.

Але навіщо отакі зусилля на той дебаг?

Ось я не розумію.

Зроби собі сайт, підіймай, на ОЛХ виставляй, чи на йотюб знімай по темі. Ось де є цікавість і великі дискуссії...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за день видаляється велика кількість реклами, кільканадцять клонів і.т.д. то вже не говорячи про інші порушення правил форумачанинами які тут не перший день зареєстрвані. :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за день видаляється велика кількість реклами, кільканадцять клонів і.т.д. то вже не говорячи про інші порушення правил форумачанинами які тут не перший день зареєстрвані. :(

 

Ліпше ту рекламу дозволити в одному місті. Ніж її блокувати. Бо зусилля йдуть даремно. З двох боків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ліпше ту рекламу дозволити в одному місті. Ніж її блокувати. Бо зусилля йдуть даремно. З двох боків.

 

так для реклами й є розділ реклама, але є розумово відсталі які цього не розуміють і тулять свою рекламу де попало :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так для реклами й є розділ реклама, але є розумово відсталі які цього не розуміють і тулять свою рекламу де попало :evil:

 

Розумово відсталі то велика проблема. Як на мене свій сайт вирішує проблеми такого роду. Але розкрутити - важко. Терпець же хце негайного результату :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...