Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перевірка кваліфікації - як реагуєте якщо перевіряють вас?

bogdan_uzh

Рекомендовані повідомлення

Допустим ви монтажник/зварщик/муляр/сантехнік і т.д. - значить приходите ви до замовника - а він задає вам пару хитрих запитань по професії - яка була б реакція на таке неподобство?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допустим ви монтажник/зварщик/муляр/сантехнік і т.д. - значить приходите ви до замовника - а він задає вам пару хитрих запитань по професії - яка була б реакція на таке неподобство?

Нормально, в основном так и происходит. Правда про себя смешно становится, люди по (професії ) задают одинаковые вопросы.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допустим ви монтажник/зварщик/муляр/сантехнік і т.д. - значить приходите ви до замовника - а він задає вам пару хитрих запитань по професії - яка була б реакція на таке неподобство?

 

А Ви переживаєте, що відповіді не знайдете чи як?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@bogdan_uzh, дав би розгорнуті відповіді, чим би підтвердив рівень знань і аргументував високу ціну послуг. Як би побачив, що має інтерес і співпраця можлива - сказав би те, про що замовник не знає і упустив з виду.

Аналогічно з протилежного боку на живому прикладі: планую опалення не таке як у всіх, є багато питань без відповіді (я на інше вчився). Приходить домушник, що півжиття робить опалення. Показую об'єкт, описую хотілки і впираємось у проблемне місце в якому я хз що і як краще зробити. Ото й йому питання:

- як би Ви розрулили ось у цьому місці?

- Зробимо як Ви хочете.

- Ем, я ніяк не хочу, бо не уявляю як треба. Хочу почути від Вас.

- Зробимо так, що все буде добре.

 

Зрозуміло, гарного дня... Другий, величезний досвід, багато обговорюємо, наче все добре, при погодженні деталей його думка розбігається з розрахунками. Пояснюю чому і де мене турбує. А відповідь:

- Я в інституті не вчився і вротіпав твої цифри, я і так знаю як зробити добре.

 

Ем... Так, так, звичайно, гарного дня.

Далі третій - теплотехнік з фірми:

- я інженер а не телепат. Так як хочеш робити не можна і ми не будемо. Хочеш робити і ціну - замовляй проект.

- Скільки коштує проект?

- ***

- Ось *** і мої розрахунки, перевірте виправте і робимо на їх основі.

 

До всіх звертався через знайомих, в кого робили кандидати.

1) нагородив чудес, що переробляли два рази і в інтернет фотки викладали :) Зато дешево.

2) затягнув здачу об'єкта на пару місяців, вийшло +30% прогнозовано, купа лишнього і не потрібного не оптимізованого але працює добре.

3) поправив, пояснив, зробили. Був косяк не з їх вини, оперативно вирішили.

Система проста як доска але грамотно зроблена усе оптимально і надійно, Працює як швейцарський годинник. В будинку на 3 поверхи з 1,5км труб в ТП справляється штатний насос котла. В результаті система з дорогих матеріалів, з дорогою роботою але низькою сумою завдяки прорахункам і простоті. І вже не треба резервування батареями, змішувальних вузлів і таке інше. :)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я завжди задаю питання всім потенційним виконавцям.

І дивлюсь реакцію. Якщо якась неадекватна, мол "що він собі дозволяє", то зразу допобачення. Значно краще, якщо виконавець не знаючи відповідь скаже якийсь конструктив , щось наподобі "я з цим ще не працював", "ми так не працюєм тому що так то і так"

 

Точно так само нормально ставлюся коли мені вже мої клієнти теж задають якісь запитання (хоча профайл вони з роботами завжди бачать, но все одно задають).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви переживаєте, що відповіді не знайдете чи як?))

не, я просто замітив що у більшості людей це викликає якусь злість чи що коли тіпа такого класного спеціаліста починають перевіряти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я завжди задаю питання всім потенційним виконавцям.

Открою секрет, как выбрать сантехника для работы по дому.

1. На чем приехал, занимаясь регулярно домами авто это инструмент без которого работу не сделать.

2. Инструмент, цифра по его стоимасти должна исчисляться тысячами у.е.

3. Киев и киевская область, на расстоянии + - 5 км. от Вашего дома есть дом который сделал этот сантехник.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неподобство???:shock:

для декого це саме так)))

 

Добавлено через 4 минуты

выбрать сантехника

2. Инструмент, цифра по его стоимасти должна исчисляться тысячами у.е.

от ніколи не думав що у сантехніка аж такий дорогий інструмент...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от ніколи не думав що у сантехніка аж такий дорогий інструмент...

Эти цифры для начинающих, инструмент собирают годами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эти цифры для начинающих, инструмент собирают годами.

 

Человек спрашивает какой такой дорогой инструмент у сантехника. Перфоратор ? ключи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Открою секрет, как выбрать сантехника для работы по дому.

1. На чем приехал, занимаясь регулярно домами авто это инструмент без которого работу не сделать.

2. Инструмент, цифра по его стоимасти должна исчисляться тысячами у.е.

3. Киев и киевская область, на расстоянии + - 5 км. от Вашего дома есть дом который сделал этот сантехник.

 

Не факт. Помнится тема об известном электрике. Там с авто, инструментом, предыдущими объектами было хорошо. И заказчик был в теме электрики и как-то все не очень хорошо получилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Человек спрашивает какой такой дорогой инструмент у сантехника. Перфоратор ? ключи?

Перечень получится довольно длинный. Вот, что из инструмента под рукой, что бы на улицу не выходить.

729481986_2021-01-1711_13_37.thumb.jpg.1a1af91224ae9b022be68ac262ca341a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не факт. Помнится тема об известном электрике. Там с авто, инструментом, предыдущими объектами было хорошо. И заказчик был в теме электрики и как-то все не очень хорошо получилось.

У любого даже самого хорошего доктора за спиной всегда есть маленькое кладбище. Так и у сантехника, всегда за спиной есть жопа по работам. Лично у меня на этом форуме есть и белый и черный список.

В этом плане мне нравится подход "мастерка": если для исправления косяка требуются деньги или время, то это просто рабочие моменты.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это старая еврейская мудрость,дословно звучит так-если проблема решается деньгами,то это не проблема,а расходы.

Судя по твоему списку я таки сантехник,соответствую!

 

Добавлено через 5 минут

для декого це саме так)))

 

Добавлено через 4 минуты

 

от ніколи не думав що у сантехніка аж такий дорогий інструмент...

 

По моим наблюдениям именно у сантехников самый дорогой полный набор инструментов из всех строителей.Хотя сейчас абсолютно у всех профи мастеров он исчисляется многими тысячами баксов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судя по твоему списку я таки сантехник,соответствую!

Вася, ты круче. Не ты нас, а мы тебя цитируем.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У любого даже самого хорошего доктора за спиной всегда есть маленькое кладбище. Так и у сантехника, всегда за спиной есть жопа по работам. Лично у меня на этом форуме есть и белый и черный список...

Подобное признание вызывает и уважение и доверие! :good:

Идеальных людей нет так откуда же взяться идеальным исполнителям?

Для заказчика очень важна дальнейшая реакция на промахи или ошибки.

На какой машине приехал сантехник дело третье, хотя и признак успешности, мне гораздо важнее, что в ней?

И когда он оттуда может достать любую необходимую именно сейчас запчасть или приспособу то это намного важнее для меня.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хотя и признак успешности

Или признак повышения цены для выплаты кредита за авто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или признак повышения цены для выплаты кредита за авто.

Сантехник приехал за материалами.

IMG_3677.thumb.JPG.c5f8f193d50e1352ae7e40a338f1c84f.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечень получится довольно длинный. Вот, что из инструмента под рукой, что бы на улицу не выходить.

Респект.

Это вам не китайская отвертка электрика за 3 грн.

 

Добавлено через 1 минуту

Для заказчика очень важна дальнейшая реакция на промахи или ошибки.

не все признают, валят на предыдущих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. Инструмент, цифра по его стоимасти должна исчисляться тысячами у.е.

Сначала приглашаете сантехника\электрика (не суть) на смотрины объекта, беседуете. Как мне узнать что у него с инструментом? Как приедет на работы ? и гнать?-

нет ножниц для резки пластиковых труб - чего заморачиваться! порезал болгаркой:evil: вся мотня всередине трубы, обнаружили когда выгнали "спеца"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как мне узнать что у него с инструментом?

Не, не знаю как. Не приходилось нанимать сантехников.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перша міні оцінка проходить ще на етапі дистанційного спілкування , причому не тільки з виконавцями а й з замовниками- як тільки у людини телефон на одному номері а вайбер , наприклад, на іншому-жди пригод.Наче дріб'язок але напротязі багатьох років працює практично 100%ково.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...