Строим Дом

Партнер раздела: https://entheos.com.ua
Перезагрузить страницу

Поліпропілен чи не поліпропілен допоможіть

Старый 18.02.2009, 12:46   #1
val1
Начинающий форумчанин

Вы сказали Спасибо: 14
Поблагодарили 24 раз(а) в 9 сообщениях
Question Поліпропілен чи не поліпропілен допоможіть

Використав пошук по даній темі але ще є сумніви.
Питання ????? - новобудова один поверх, котел опалення Ваілант 24кВТ, радіатори KEMRI (це вже є закуплено).Спочатку планувалося робити тепла підлога-коридор кухня ванна (металопластикова труба).Опалення робити поліпропіленовими трубами, водопостачання також поліпропіленові труби.Куплено паяльник для поліпропілену (укр.виробництва).Піся форумів і спілкування з організаціями і власниками,що пройшли цей шлях виникли сумніви на рахунок поліпропіленових труб на опалення???ПОрадьте все таки що робити, поки ще не пізно?Якшо ППР то який краще на водопостачання і на опалення - поки шо знайшов Турецький. Якшо МП то який??Питання мучить вже два місяці.Початок робіт буде десь влітку??Допоможіть тільки обгрунтовано і до фахівців не посилати - бо кожен хвалить те шо має і те що йому вигідно.
val1 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2009, 14:09   #2
murava
Консультант форума

Вы сказали Спасибо: 1,771
Поблагодарили 28,596 раз(а) в 7,938 сообщениях
Отправить сообщение для murava с помощью ICQ

Друзяко, оскільки паяльник Ви вже купили, то ППР Вам в руки (бо інакше доведеться купувати чи арендувати ще і кліщі на прес) От лише не турецький (хоча він і не поганий часом буває). Моя особиста думка - нічого поганого при нормальному матеріалі і прямих руках в ппр трубах немає.
Хто з чим вміє працювати - той то й хвалить.
Всі питання - в приват, бо ризикую розпочати священні релігійні війни на тему "що лучше"

Яке у Вас місто дислокації?
murava вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2009, 16:53   #3
val1
Начинающий форумчанин

Цитата:
Сообщение от murava Посмотреть сообщение
Яке у Вас місто дислокації?
місце дислокації м.Луцьк це Волинь
Старый 18.02.2009, 21:21   #4
sany
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для sany с помощью AIM

Воспользуйтесь поиском, определитесь с типоп отопления и сами сделайте выбор.
sany вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.02.2009, 07:35   #5
val1
Начинающий форумчанин

Цитата:
Сообщение от sany Посмотреть сообщение
определитесь с типоп отопления
Поисков вже скористався і не тільки на цьому форумі , про це я писав ,а що значить з типом опалення - по моєму з типом то якраз вже давно все ясно - підкреслюю- газове опалення - двухконтурний котел Ваілант,стальні радіатори КЕRMI, Які тут можуть бути варіанти?ПРосто хочу все таки почути шось більш конктретне по свому питаннюПовторюю кожен вихваляє те чим працює і те чим лекше і вигідніше- я хочу почути незалежну думку .
Старый 19.02.2009, 09:31   #6
murava
Консультант форума

Вы сказали Спасибо: 1,771
Поблагодарили 28,596 раз(а) в 7,938 сообщениях
Отправить сообщение для murava с помощью ICQ

А немає незалежної думки! Тільки суб"єктивні
Давайте так - по якому критерію будемо оцінювати "кращість" ? Що у Вас є вирішальним в виборі? Що "більш конкретне" Ви хотіли почути ? Давайте конктеризуйте питання, бо правильне питання - половіна відповіді... На тему "ппр проти металопластика" не одна сотня наукових статей написана, доречі...
Кожен з варіантів має як плюси так і мінуси, а перелічувати їх тут - це опус на дві сторінки. Думаєте, комусь отак просто захочеться взяти Вам і написати "твір на вільну тему", підвівши резюме отих статей?
murava вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.02.2009, 10:03   #7
сева1
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

Цитата:
Сообщение от val1 Посмотреть сообщение
Поисков вже скористався і не тільки на цьому форумі , про це я писав ,а що значить з типом опалення - по моєму з типом то якраз вже давно все ясно - підкреслюю- газове опалення - двухконтурний котел Ваілант,стальні радіатори КЕRMI, Які тут можуть бути варіанти?ПРосто хочу все таки почути шось більш конктретне по свому питаннюПовторюю кожен вихваляє те чим працює і те чим лекше і вигідніше- я хочу почути незалежну думку .
Себе полностью сделал отопление и водопровод трубой Pilsa, брату сделал Ekoplastik, вся труба стабилизированная, так что на выбор.
сева1 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 20.02.2009, 07:35   #8
val1
Начинающий форумчанин

Цитата:
Давайте так - по якому критерію будемо оцінювати "кращість" ? Що у Вас є вирішальним в виборі? Що "більш конкретне" Ви хотіли почути ?
Кращість оцінюю по критерію довговічності і безпроблемності, адже труби хочу заховати в стіни (під гіпсокартон) і не хотілось би через рік чи скільки там його зривати.Конкретизую:є паяльник по поліпропілену, думав робити поліпропіленом все але тепер засумнівався - думаю тільки водопостачання ППР робити - не даремно ж паяльнік купувався...От я і на роздоріжжі.Почути хочу по практиці хто ж чого робив і які були прблеми.Тільки чесно. Дякую за відповіді.
Старый 20.02.2009, 09:09   #9
Andrew1975
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 1,409
Поблагодарили 199 раз(а) в 91 сообщениях

Долго сам мучался выбором. Пересмотрел все возможные варианты для самостоятельного монтажа. Выбирал между полипропиленом, PVC NIBCO (те которые склеивают как модельки в детстве ), металлопластик и еще какие-то были французские у которых все соединения на сальниках.

Чтобы долго не расписывать скажу что для меня по всем параметрам выиграл полипропилен. Удобство монтажа непревзойденное, цена фитингов копеечная, труба сама по себе толстая (сложно повредить при монтаже), удлинение и расширение при нагревании удовлетворительное, а при использовании стабильной трубы практически вообще нет.
Все в доме делалось и сейчас продолжается делаться этой трубой. В январе на одном участке водоснабжения труба замерзла, недосмотрел утепление, спокойно в оттепель разморозилась и служит дальше. Это мой опыт. Уже 3 года, полет нормальный.
Andrew1975 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 20.02.2009, 09:22   #10
XamGelo
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 42
Поблагодарили 153 раз(а) в 80 сообщениях
Отправить сообщение для XamGelo с помощью ICQ

Цитата:
А немає незалежної думки! Тільки суб"єктивні
Давайте так - по якому критерію будемо оцінювати "кращість" ? Що у Вас є вирішальним в виборі? Що "більш конкретне" Ви хотіли почути ? Давайте конктеризуйте питання, бо правильне питання - половіна відповіді... На тему "ппр проти металопластика" не одна сотня наукових статей написана, доречі...
Кожен з варіантів має як плюси так і мінуси, а перелічувати їх тут - це опус на дві сторінки. Думаєте, комусь отак просто захочеться взяти Вам і написати "твір на вільну тему", підвівши резюме отих статей?
+1
Если выберете ППР - наберите дешевых фиттингов разных для тренировки, уголков, тройников и потренируйтесь паять сложные фигуры
Удобна в работе труба с армировкой всередине, не требует зачистки. У нее и внутренний слой из полиэтилена, что лучше
XamGelo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.02.2009, 13:35   #11
ViktorBucha
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 378
Поблагодарили 527 раз(а) в 384 сообщениях

Цитата:
Сообщение от val1 Посмотреть сообщение
Кращість оцінюю по критерію довговічності і безпроблемності, адже труби хочу заховати в стіни (під гіпсокартон) і не хотілось би через рік чи скільки там його зривати.Конкретизую:є паяльник по поліпропілену, думав робити поліпропіленом все але тепер засумнівався - думаю тільки водопостачання ППР робити - не даремно ж паяльнік купувався...От я і на роздоріжжі.Почути хочу по практиці хто ж чого робив і які були прблеми.Тільки чесно. Дякую за відповіді.
а навіщо його зривати? років 5 тому мій батько зекономив на трубах штабі і купив турецький ППР, який навісив на тримачі (мало набив їх,але) до цих пір висить і провисає. Монтував його він сам уперше в житті взявши до рук паяльника. Ну неестетично попровисало, але ж нічого не потекло до цих пір.
Я собі робив (не сам) опалення теж на ППР Екопластик, але труби клав на підлозі (щоб не штробити стіни) і штабі використовував тільки у котельній.
Так що не вагайтеся, "і все буде добре, у кожного з нас" (с) Вакарчук.
ViktorBucha вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.02.2009, 14:35   #12
HumanKM
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 343
Поблагодарили 1,544 раз(а) в 751 сообщениях
Отправить сообщение для HumanKM с помощью AIM

Все зроблено трубою ДАК (поліпропілен). Штабірована труба не використовувалася, так як на момент покупки труб ще не знали про її існування. Труби сховані в основному під деревяною підлогою між лагами. Користуюся 3-4 роки, покищо проблем не виникало. Паяв з батьком, паяльник тримали вперше в житті.
HumanKM вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.02.2009, 16:37   #13
Сергей 31
Консультант форума

Вы сказали Спасибо: 4,961
Поблагодарили 11,590 раз(а) в 6,428 сообщениях

П.П. это нормльная труба. Если она работает в предусмотренных для нее условиях. Любые отклонения влияют на срок службы этой трубы.
Читайте: (ссылка устарела)
(ссылка устарела)
Сергей 31 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.02.2009, 16:59   #14
b2fshen
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 92
Поблагодарили 201 раз(а) в 116 сообщениях

Цитата:
Сообщение от XamGelo Посмотреть сообщение
+1

Удобна в работе труба с армировкой всередине, не требует зачистки. У нее и внутренний слой из полиэтилена, что лучше
+1 про трубу с армировкой волокном. Отрезал и спаял!
b2fshen вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.02.2009, 17:13   #15
Сергей 31
Консультант форума

Вы сказали Спасибо: 4,961
Поблагодарили 11,590 раз(а) в 6,428 сообщениях

XamGelo хитрый, он такой трубы всего два метра в систему всунул.
Сергей 31 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы

Текущее время: 05:45. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании