Строим Дом

Партнер раздела: http://maetock.com.ua/
Перезагрузить страницу

Заворичи, земуельный участок, какие подводные камни

Старый 17.08.2009, 10:09   #1
bumerang
Опытный форумчанин
Аватар для bumerang
 
Регистрация: 12.05.2009
Адрес: Киев, Рожны
Пол: Мужской
Сообщений: 842
Вы сказали Спасибо: 149
Поблагодарили 160 раз(а) в 99 сообщениях
По умолчанию Заворичи, земуельный участок, какие подводные камни

Всем привет,

есть участок в Заворичах, что могут знатоки рассказать об особенностях местности.

Какие есть скрытые угрозы, и кто знает какие есть преимущества.
Сейчас нахожусь в стадии принятия решения.

Всем спасибо
bumerang вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.08.2009, 13:45   #2
Alexandr_S
Начинающий форумчанин
 
Регистрация: 18.08.2009
Адрес: г. Киев
Пол: Мужской
Сообщений: 35
Вы сказали Спасибо: 18
Поблагодарили 6 раз(а) в 5 сообщениях
По умолчанию

Між Заворичами і Калитою є великий свинокомплекс на 108 тис. гол. У тиху погоду із невеликим вітром з боку комплексу може відчуватися запах, хоча побудований він із врахуванням рози вітрів.
Alexandr_S вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.08.2009, 11:39   #3
bumerang
Опытный форумчанин
Аватар для bumerang
 
Регистрация: 12.05.2009
Адрес: Киев, Рожны
Пол: Мужской
Сообщений: 842
Вы сказали Спасибо: 149
Поблагодарили 160 раз(а) в 99 сообщениях
По умолчанию Читайте

Вот сам нарыл...... ((ссылка устарела))Шум круг создания завода компании Роквул Страна Продакшн
18.01.2009

Замыслы возведения компанией Роквул Страна Продакшн (община Rockwool) по созданию минеральной ваты в Броварском участке Киевской зоны будить тревога местных жильцев.

В Земельный совет Страны повернулась группка жильцев со. Заворичи, вблизи которого планируется создание синтетического дела. Пенисы инициативной партии обеспокоены вероятностью негативного могущества будущего дела на экологию и, по их речениями, исчерпывающим пренебрежением силы интересами жильцев участка.

Воззвание инициативной группки (смелая разновидность помимо редакторской правки)

Компанія Роквул Україна Продакшн всупереч суспільній думці замыслує збудувати одразу за межами со.Заворичі хімічний завод-гигант з виробництва мінеральної вати.

Завод працюватиме 7 днів на тиждень по 24 години, обсяги виробництва – 275 тис.звук склонної продукції на рік. У якості джерела енергії в процесі плавлення вулканічних эпохід проектується використовувати кокс.

Незважаючи на запевнення де-яких місцевих можновладців та представників компанії Роквул, за последствиями - Попередньої оцінки впливу на навколишне середовище - це виробництво буде створювати значне екологічне навантаження на місцевість (селениемірегион), в самолетій буде розміщуватись.

Цей завод віднесений до III класу небезпеки за санітарною класифікацією підприємств. В среду викидатиметься близько червонца активних забруднюючих речових у загальній кількості більш ніж 3083,846 тонрік. Серед них основними є: аміак, ангідрит соірчастий, оксид вуглецю, фенол, формальдегід, пил советічний, двооксид вуглецю исхудалый.

Фенол і формальдегід відносяться до речовин прочего класу небезпеки. Фенол – нервовий газ, який визває гострі хронічні отруєння, формальдегід – протоплазматична отрута, що безумно подразнює дихальні шляхи і слизові оболонки. Слід зазначити, що міжнародне агентство по вивченню ракових захворювань дійшло висновку про те, що формальдегід є канцерогеном для людей.

Пил советічний вміщуватиме близько 70% канцерогенних речовин у вигляді скловолокон та мінеральних шлаковолокон, що також викликатиме алергічні захворювання, різноманітні нариви на шкірі та ракові пухлини шкіри, советів дихання та советів травлення.

Згідно інформації із Польщі по Зеленогурівському повіту, де працює аналогічний завод різко зросли захворювання у населення: советів дихання – у 3,5 рази; советів травлення та загальної захворюваності – у 4,0 рази; особливо насторожує і турбує зростання показників з допросу анемії – у 6,9 заодноів, що найбільше пов’язане з дією протоплазматичної отрути – формальдегіособняк; захворюваності цукровим діабетом – у 2,6 рази; щитовидної залози – у 3 рази.

Потреби заводу у водних источниках складають 275 тис.тонрік, у навколишні водоймища щогодини буде скидатися 33,22 м.куб відпрацьованної води, із них: 2,86 м.куб води, що використовувалась на господарчо-побутові потреби, 24,2 м.куб – води з виробництва, 6,16 м.куб. – стічних водичек.

Значна кількість соірчистого ангідриту в атмосферному повітрі, реагуючи з водичкой, создавать величезний о’єм соірчистої кислоти. Кислотні опади, що будуть постійними на території селения негативно вплинуть на большой’я людей, на стан конструкцій будинків, на виробництво соільгосппродукції, вирощування овочів, субъектів та ягід.

Додаткове навантаження на довкілля та на силен’я населення принесе значне збільшення транспортних перевезень, при річній потужності заводу у 275 тис. тонн по селению та околицях буде перевозитися тільки за рахунок цього виробництва до 1000 тонн і більше вантажу щодоби. Сумнівним також є рішення інвестора про ввезення відпрацьованих шлакових відходів у кількості до 88,0 тис. звук/рік, бык сировини для виробництва із Західної Європи.
bumerang вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темыТекущее время: 15:48. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании