Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як утеплити підлогу

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть будь ласка схеми утеплення простору між лагами і землею. Фундамент по технології ТІССЕ.

 

З повагою Олександр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Підкажіть будь ласка схеми утеплення простору між лагами і землею. Фундамент по технології ТІССЕ.

 

З повагою Олександр

 

Я так понимаю, будет деревянный пол по лагам? Подозреваю, что пирог будет таким же, как здесь:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=20912

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так варіант схожий правда у мене продухи йдуть тільки по зовнішній стрічці фундаменту (тільки зараз зрозумів що треба було дати ще продухи під внутрішню стрічку щоб всі кімнати в будинку по продухам сполучались) хоча я коли заливав то у мене під стрічкою простір між грунтом і стрічкою см 20 (фундамент ТІССЕ)і тумав шо так і залишиться а тут треба утеплюватись. Скажіть я думав такий варіант підсипаю до продух або керамзит або шлак а далі простір до лаіг і підлоги залишається не знаю чим його заповнити. Шлак і керамзит по ідеї трохи відсічуть холод який йде з землі? Робити чорнову підлогу? Будинок буде весь з дерева.

 

P.S. До речі недавно по телевізору показували передачу і розказували як будували колись в селі церку. Будували майстри-євреї і підлогу робили так: чорнова підлога далі встелювали житньою соломою (кажуть її миші не їдять) і засипали грунотом до верхнього рівня лаг а далі клали чистову підлогу. Врезультаті мали теплу підлогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Можу запропонувати утеплення мінеральним утеплювачем "Бетоль"

Ідеальна зовнішня, внутрішня теплоізоляція а також теплоізоляція підлоги і стелі

Переваги матеріал довговічний, екологічно чистий і не горючий

Сайт betol.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Можу запропонувати утеплення мінеральним утеплювачем "Бетоль"

 

Вот если бы еще увидеть, что "оно" собою представляет... какие тех.хар-ки, свойства, цена - ничего из перечисленного на сайте нет :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТЕПЛО-ЗВУКОІЗОЛЯЦІЙНИХ МІНЕРАЛЬНИХ ПАНЕЛЕЙ БЕТОЛЬ®

- середня густина в сухому стані (ρ0)– 200 кг/ м3

- міцність на стискання (Rсер) – не менше 5 кг/см2

- коефіцієнт теплопровідності в сухому стані (λ0) – 0,05 Вт/м °С

- розміри панелей: 600х300х100÷200мм

ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ – НЕ МЕНШЕ 100 РОКІВ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке питаннячко може не надто розумне але звідки під будинком береться волога в землі? Вона що натягується з площі яка не знаходиться безпосередньо під будинком тобто з прилеглої території?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...