Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю недорого або прийму в дар цуценнят лайки (2шт. хлопчики)

inter

Рекомендовані повідомлення

Куплю недорого або прийму в дар цуценнят лайки (2шт. хлопчики) для мисливства 1,5 - 3 міс. - фото на мило sun@inter-price.com моб. 098 07 01 666 Віталій (актуально до 05.03.10)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не видела еще ни одного охотника, который бы купил себе нормальную собаку за нормальные деньги,,,

 

кстати, а Вы в курсе, что собаке без документов никто разрешения на охоту не выдаст? или документы будут куплены отдельно? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не видела еще ни одного охотника, который бы купил себе нормальную собаку за нормальные деньги,,,

не согласна)

есть нормальные охотники и покупают нормальных собак за нормальные деньги)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не видела еще ни одного охотника, который бы купил себе нормальную собаку за нормальные деньги,,,

 

кстати, а Вы в курсе, что собаке без документов никто разрешения на охоту не выдаст? или документы будут куплены отдельно? ;)

ничегошеньки не понял,

собаке не дадут разрешение на охоту??????

ладно, допустим здесь описка, мне что, для того чтоб пойти на охоту надо иметь какой-то документ на собаку?????

что вы вообще имеете ввиду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ничегошеньки не понял,

собаке не дадут разрешение на охоту??????

ладно, допустим здесь описка, мне что, для того чтоб пойти на охоту надо иметь какой-то документ на собаку?????

что вы вообще имеете ввиду?

 

именно это и имею ввиду, собаке не дадут разрешение, охота с собакой без разрешения на охоту и на собаку - браконьерство

www.ohota-ribalka.com.ua/phpBB2/viewtopic.php?t=1895&sid=ba3f04b544ac273df9fb0b020551d78b

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

круто

а зачем два и почему именно лайки, извиняюсь?

 

На подарок для тестя - він просто полюбив цю породу собак... його лайка вже у дуже дуже поважному віці і стані. Хочу йому "підкинути" молодняк... 2 кобеля лайки, щоб виховував нове покоління "чотирилапих друзів" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На подарок для тестя - він просто полюбив цю породу собак... його лайка вже у дуже дуже поважному віці і стані. Хочу йому "підкинути" молодняк... 2 кобеля лайки, щоб виховував нове покоління "чотирилапих друзів" :)

 

западно-сибирские лайки - не самые дорогие, долларов по 300 можно взять оч приличных кобельков, поищите

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ничегошеньки не понял,

собаке не дадут разрешение на охоту??????

ладно, допустим здесь описка, мне что, для того чтоб пойти на охоту надо иметь какой-то документ на собаку?????

что вы вообще имеете ввиду?

Я свою щену отдал за 200 с хвостиком, правда - не на охоту, в хорошие руки.

CRKFL%20010.jpg

Для охоты вообще лучше суку, они более послушные и не убегают так :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...