Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте чим і як утеплити землю під підлогою

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Порадьте схему утеплення. Значить підлога дерев’яна має бути по лагах. Зараз поки шо залитий фундамент. Хочу на землю насипати глини 10 см (типу глиняний замок) а поверх глини засипати пісок см 20-30. на пісок ставити цегляні стовпчики і на них класти лаги для підлоги.

 

Порадьте може є щось краще і ефектиніше за цю схему утеплення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хіба не можна лаги класти на стовпчики змуровані з цегли, вроді так дешевше виходить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Порадьте схему утеплення. Значить підлога дерев’яна має бути по лагах. Зараз поки шо залитий фундамент. Хочу на землю насипати глини 10 см (типу глиняний замок) а поверх глини засипати пісок см 20-30. на пісок ставити цегляні стовпчики і на них класти лаги для підлоги.

 

Порадьте може є щось краще і ефектиніше за цю схему утеплення

 

Найдешевше покласти п/е плівку , поставити стопчики, засипати можна і звичайним грунтом (крім залишків рослин).Якщо є можливість , то кинь пінопласту 5см під доски.

Але попереджаю :то буде може стати домівкою для мишей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто я так розумію шо стовпчики цегляні карще ставити на грунт а не на насипний пісок а уже потім засипати це все діло піском? Якшо використовувати поліетиленову плівку щоб "гідроізолювати" насипний грунт (пісок) від вологи то навіщо тоді люди придумали "глиняний замок" (його вроді ще викоритсують коли відмостку роблять). Не вилізе мені потім якимсь боком викоритсання поліетилену замість глини? І все таки якщо робити з глини то яка товщина має бути і яка глина, процес роботи, якшо хто знає підкажіть будь ласка.

 

P.S. Пінопласт класти не хочу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто я так розумію шо стовпчики цегляні карще ставити на грунт а не на насипний пісок а уже потім засипати це все діло піском? Якшо використовувати поліетиленову плівку щоб "гідроізолювати" насипний грунт (пісок) від вологи то навіщо тоді люди придумали "глиняний замок" (його вроді ще викоритсують коли відмостку роблять). Не вилізе мені потім якимсь боком викоритсання поліетилену замість глини? І все таки якщо робити з глини то яка товщина має бути і яка глина, процес роботи, якшо хто знає підкажіть будь ласка.

 

P.S. Пінопласт класти не хочу.

Придумали глину поскольку не было полиэтилена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...