Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вартість будівництва в ЄС. Так, для порівняння.

Віктор

Рекомендовані повідомлення

Оскільки ми займаємось експортом, то постійно "моніторю" європейські, переважно польські та французькі форуми, подібні даному. І ось вирішив нарешті поділитися цікавою інформацією про вартість будівництва у Франції, переклавши повністю, без купюр, пост звідси: www.forumconstruire.com/construire/topic-99307.php

Як Ви думаєте, чи скоро такі ціни будуть в Україні?

До шановного модератора: якщо я почав тему не у тій рубриці, будьте ласкаві, переставте куди вважаєте за потрібне.

До шановного панства: якщо тема ціноутворення у західних сусідів цікава, підтримайте заохотливими коментами, я продовжу переклади.

Веселих Свят!

Отже, переклад посту з франц. форуму:

"26/02/2010 à 21h49 тема: Скільки Вам коштує будівництво дерев'яного каркасного будинку? ТЕКСТ: Вибачте, що звертаюся до вас з нескромним питанням, але я настільки у відчаї, оскільки хочемо будувати дерев'яний каркасний будинок і нам щойно відмовили два будівельники з приводу недостатньо високого бюджету.

Ми хочемо будинок "під ключ" 130-140 м2 маючи на це 225 000 ЄВРО.

А за ці гроші можливо мали б будинок 100-110 м2.

А скільки Вам обійшовся Ваш будинок?"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Віктор :D

Смешной ты. Если б мы столько зарабатывали столько сколько они, то и расценки у вас такие же были.

Хотя, в нашей нац.валюте получается столько же сколько и у них в их. Так что всё нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя, в нашей нац.валюте получается столько же сколько и у них в их.

а это показатель чего? и что значит нормально?

в россии валюта в 30 раз дешевле, продолжим обсуждение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... І ось вирішив нарешті поділитися цікавою інформацією про вартість будівництва у Франції, переклавши повністю, без купюр, пост звідси: www.forumconstruire.com/construire/topic-99307.php

Як Ви думаєте, чи скоро такі ціни будуть в Україні?

 

Не скоро. Точнее : никогда. Я ответил на Ваш вопрос ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А значение слова "Под ключ" у нас и у них одинаковые?

 

В стоимость дома во франции разве не входят мебель, занавески, бытовая техника, ковры, постельное, вазоны с цветами и т.д.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой шеф немец построил себе дом в центре Любэка. Основательный, экологичный, кирпичный дом. Цена дома 110 кв метров (у них считается только полезный мертаж за минусом коридоров, лестниц, санузлов и кажется даже кухни) вместе со стоимостью земли, включая все коммуникации (земля под частное строительство у них продается с коммуникациями на участке) состаила 245 000 евро под ключ, включая полностью оборудованную кухню.

Это самый центр большого для Германии города , более 200 тыщ человек на побережье Балтийского моря. Из всей суммы почти половину составила стоимость земли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а это показатель чего? и что значит нормально?

в россии валюта в 30 раз дешевле, продолжим обсуждение?

Мы в Украине живем. Если завтра ко мне прийдет мой бригадир и скажет, что с этого дня они кладут плитку по 50у.е., или ТП по 40у.е и т.д., я им скажу - большое спасибо, и куча народа лишится зароботка, т.к. за такие деньги я и сам всё сделаю.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виктор очень интересно, большое спасибо. Интересно их отношение к строительству под стать нашему?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У двох словах про їх ставлення до будівництва з нашим не порівняєш. Найперше, про що вони цікавляться при замовленні робіт - чи має бригада "десятирічну гарантію". Видає її страхова компанія ліцензованим будівельникам за визначену плату. Таким чином у випадку юридичної ліквідації забудовника при виникненні будь-яких збитків від неякісного будівництва ці збитки покриваються страховиком. Також дуже серйозне ставлення до решти юридичних аспектів будівництва, та й регламентовано все до останнього цв'яха та всі стосунки між замовником/виконавцем розписані, як по нотах.

Наприклад, проживання робітників. Мій постійний покупець просто добавляє до рахунка 50-70 Євро у день на кожного робітника на проживання/харчування. На моє питання: "А якщо клієнт відмовиться платити?" відповідь проста: "Хай селять у себе вдома і харчують самі".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не скоро. Точнее : никогда. Я ответил на Ваш вопрос ?

 

Не уверен... Вполне вероятно, что мы их уже обогнали...

Если в понятие "под ключ", действительно, входят все коммуникации и "занавесочки", то...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також дуже серйозне ставлення до решти юридичних аспектів будівництва, та й регламентовано все до останнього цв'яха та всі стосунки між замовником/виконавцем розписані, як по нотах.

 

А можно вопрос, что входит в 225 000 евро, "А за ці гроші можливо мали б будинок 100-110 м2."?

 

Трава у дома входит или не выходит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповім на Ваше питання перекладом одного з наступних повідомлень згаданого французького форуму: "я у подібній ситуації. Мій бюджет 210 000 ? (без ділянки, підготовчих робіт по ділянці, зовнішніх комункацій, податків, фарбувально-оздоблювальних робіт, котла, кухні і т.д.) для будівництва каркасного або пасивного будинку площею 140 m² з гаражем на одну-дві машини.

На даний момент це мені видається нездійсненним.

Перші троє фірм-будівельників з деревини були ціною понад 1500 Євро за м2 за базовий комплект /опалення деревом, волети не електричні, тобто їх зовсім не буде, санвузол стандартний, столярка вхідна алюмінієва, мінвата, гіпс і т.д./

От і сумніваємося..."

Від себе добавлю, як приклад, окремі позиції з рахунків, які мені виставляють французькі місцеві будівельники: монтаж будинку брусового /56м3 бруса/ з ізоляцією даху мінватою та покриттям натуральною черепицею, тільки робота, без вартості матеріалів, розвантаження також не включено - 33 тисячі ЄВРО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найперше, про що вони цікавляться при замовленні робіт - чи має бригада "десятирічну гарантію". Видає її страхова компанія ліцензованим будівельникам за визначену плату. Таким чином у випадку юридичної ліквідації забудовника при виникненні будь-яких збитків від неякісного будівництва ці збитки покриваються страховиком.

 

Жаль, что у нас это не возможно. Лишняя статья расходов, на которую ни кто не пойдет. А 10-ть лет гарантии это круто.

1500 Эвро за м кв, ну нас этим не возьмешь, у нас за квадрат квартиры стока берут.

Шутка :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перші троє фірм-будівельників з деревини були ціною понад 1500 Євро за м2 за базовий комплект /опалення деревом, волети не електричні, тобто їх зовсім не буде, санвузол стандартний, столярка вхідна алюмінієва, мінвата, гіпс і т.д./

От і сумніваємося..."

Від себе добавлю, як приклад, окремі позиції з рахунків, які мені виставляють французькі місцеві будівельники: монтаж будинку брусового /56м3 бруса/ з ізоляцією даху мінватою та покриттям натуральною черепицею, тільки робота, без вартості матеріалів, розвантаження також не включено - 33 тисячі ЄВРО.

 

А почему Вы хотите именно новый дом и платить за розгрузку 33т? Найдите себе добротный кирпичный 60-70годов, пригласите польско/литовскую фирму сделать вн. ремонт. Сегмент такой недвижимости достаточно большой в ЕС.

 

По строительству в пригородах украинских милионников - где-то в среднем около 1т у.е. за м2 включая землю и коммуникации.

Средняя площадь дома где-то 200-250м2 включая цокольный этаж или гараж.

В кризис площадь немного уменьшилась...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я будую клієнтам. У Франції криза не настільки відчутно вдарила, ніж в Україні, будівництво йде, особливо модні дерев'яні каркасні будинки, які ми експортуємо з 2003 року. Іпотеку нехай і не так швидко, але дають... У лютому-березні +35% приріст початку новобудов до аналогічного періоду 2009 року.

Іще слово про клєнтів, без образ шановних відвідувачів і старожилів даного форуму. Маючи багаторічний досвід спілкування з українськими і західними клієнтами, плюс далеко не на користь наших. У нас по людині видно - заробив він гроші на будівництво чи поцупив. Якщо пихатий, "несе" себе, хамить, все на світі знає і не слухає жодних зауважень - то сто процентів злодій, або зятьок чийсь і гроші задарма дісталися. Західні клієнти інші, торгуються до цента, але немає зверхнього ставлення. У мене зараз клієнти, неподалік Куршевеля, - "білі комірці" однієї з крупних ТНК з офісом у Швейцарії, хто був у Цюріху чи Женеві бачив, як круто ці "білі комірці" виглядають у недешевих кав'ярнях та ресторанах удень. А от ввечері вони /молода сім'я/ переодягаються і працюють на будові. А як інакше, якщо м2 вагонки модринової, прибитої на фасаді коштує 45-60 Євро в залежності від ширини? Я продав їм вагонку по 15 Євро, скільки складе економія?

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жаль, что у нас это не возможно. Лишняя статья расходов, на которую ни кто не пойдет. А 10-ть лет гарантии это круто.

1500 Эвро за м кв, ну нас этим не возьмешь, у нас за квадрат квартиры стока берут.

Шутка :)

 

У нас теж є лишня стаття витрат - ми платимо за одну роботу двічі. Може й не кожного разу але досить часто. І це навіть не залежить будує бригада чи фірма, бере дорого чи дешево.

Відповідальні люди трапляються і в бригадах і в фірмах, однак погоду роблять не вони.

Навіть маючи бездоганно оформлений договір захистити свої права у нас обходиться дорожче ніж переробити за власний кошт. Що і створює ґрунт для розмноження безвідповідальних підрядників.

 

Маючи таку страхову систему як у Франції вже через пару років всі недобросовісні підрядники були б у чорному списку страховиків, і немаючи страховки мусили б знижувати ціни - і тоді замовникам було б зрозуміло - низька ціна == високий ризик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они все строят там в кредит.

Банк требует страховку по максимуму.

Страховая требует максимльной гарантии от подрядчка.

 

Здоровый и полноценный рынок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я будую клієнтам... модні дерев'яні каркасні будинки, які ми експортуємо з 2003 року...

 

Вікторе, а можна подивитися на результат Вашої праці. Я маю на увазі, чи є в Вас сайт з пропозиціями каркасних будинків?

Чи Ви працюєте виключно на іноземний ринок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми теж працюємо з Францією. І ціни прийнятні для постачальника, і попит лише на ЯКІСНУ! продукцію. Походити по цьому форуму - дуже мало хто звертає увагу на якість. Лише хтось озвучує нижчу ціну - і наші люди вже беруть! І пофіг, що відходи від 10%, пофіг, що заморочки з роботою і необхідні додаткові роботи для доведення продукту до кондиції, що чекати півроку - зате дешевше!
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для користувача "Первый домик": наш сайт www.solidbud.com там вся інформація про нашу українську та експортну діяльність.

Стосовно внутрішньоукраїнського ціноутворення... Ну НЕ МОЖЕ бути будинок дешевим, і якісним водночас, не повірю нізащо! Сміх крізь сльози викликають чванливі пости багатьох користувачів, котрі нахваляються наввипередки один перед одним, хто ДЕШЕВШЕ збудувався. Вибачте, шановні, але гаїтяни теж задешево свої будинки зводили, а тепер, тим хто вижив, весь світ по копійчині на нове житло скидається.

Не люблю порівнянь, але змушений навести: потрапив якось два роки тому ненароком на форум власників китайських автівок. Виявляється, вдалішої покупки, ніж "Чері" ти "Джилі" бути не може, а всі, хто купує німецькі чи японські авто "лохи" і переплачують за "понти". Я аж засумував, адже заплатив 230 тис. грн. що по курсу 4,6 у 2008 році склало не мало не багато 50 тис вічнозелених доларів саме за японське авто. І з 10 автівок на моїх фірмах лише 3 "Лади", решта 2-3 річні німці та японці і жодного китайця, за що ж я переплатив? А переплатив за результати краш-тестів, згідно яких у випадку ДТП з китайця мене МНСники болгарками вирізати будуть, а з японця я вийду сам і сміятися буду. Але це так, ліричний відступ.

Щойно по СКАЙПу балакав з покупцями з півдня Франції, наступного тижня відправляємо їм вантажівку з каркасним будинком. Питаю, чи впали у них ціни через кризу. Виявляється, зовсім ні - як брали по 500-700 ЄВРО за м2 каркасу, накритого черепицею + вікна + зовнішня вагонка, без фундаменту, утеплення, комункацій і т.д. так і беруть. Живуть же люди!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну НЕ МОЖЕ бути будинок дешевим, і якісним водночас, не повірю нізащо! Сміх крізь сльози викликають чванливі пости багатьох користувачів, котрі нахваляються наввипередки один перед одним, хто ДЕШЕВШЕ збудувався.
Ну я ось недорого будуюся. Може бути дешево і якісно, але треба чітко контролювати процес. Хоча, контроль не завадить і при супер дорогому будівництві.

До речі, один мій знайомий часто казав

Ну НЕ МОЖЕ бути ковбаса дешевою і якісною водночас, не повірю нізащо!
І купував виключно дорогу ковбасу, в два-три рази дорожче звичайної. Йому потім по знайомству показали, з чого робиться та ковбаса. Дивно, але обидві ковбаси робилися майже з одного і того ж. І лайна різного клали і в дешеву, і в дорогу ковбасу.

Так що теза про те, що тільки дороге може бути якісним - брєд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ёб-с ...! Как всё прогнозируемо ! :D Даже скучно.

 

Ведь как красиво начиналось ! "По умному". :D Типа : "для умных и продвинутых". 8-)

 

... І ось вирішив нарешті поділитися цікавою інформацією про вартість будівництва у Франції ...

 

Ну, блеск ! :D Что сказать ... Этак вскользь, ненароком упоминаются Куршавель, Женева, Цюрих ... Вы уже вспоминаете модные темы чтобы поговорить с интересным собеседником ?... ;) ... Облом ! :(

 

Всё закончилось банально :

 

... наш сайт www.solidbud.com там вся інформація про нашу українську та експортну діяльність.

Стосовно внутрішньоукраїнського ціноутворення... Ну НЕ МОЖЕ бути будинок дешевим, і якісним водночас, не повірю нізащо! Сміх крізь сльози викликають чванливі пости багатьох користувачів, котрі нахваляються наввипередки один перед одним, хто ДЕШЕВШЕ збудувався ...

 

Обычная тупая реклама ! :evil: :evil: :evil:

И опять "старые песни о главном" : "хорошее не может стоить дёшево", "дэшева рыба - погана юшка", "скупой платит дважды" и т.д и т.п.

 

... Что малограмотный вуйко, который двух слов связать не может; что продвинутый спец, разговаривающий по французски : мозги одни и те же. :(

Змінено користувачем Ломастер
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И опять "старые песни о главном" : "хорошее не может стоить дёшево", "дэшева рыба - погана юшка", "скупой платит дважды" и т.д и т.п.

Стопудово.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже Ломайстер, ну навіщо мені "дешева реклама"? Я, при потребі, і дорогу можу замовити. Були свята, був вільний час і натхнення, дай, думаю, поділюся з людьми інформацією як "там" живуть і будуються, можливо, комусь у пригоді стане. Якщо Вас так образила адреса мого сайту у відповідь на запит такого ж як Ви і я користувача даного форуму, то нехай модератор її зітре, я від цього нічого не втрачу. А що, по-вашому я мав відповісти на прохання людини повідомити хто ми і чим займаємось?

Не вважайте за чванливість, але мені належать, крім виробничої та будівельної компанії також сількогосподарське підприємство /немаленьке/ та санаторно-оздоровчий комплекс на 300 осіб на трасі Київ-Чоп. Щодня вирішую десятки виробничих питань, з них більша половина пов'язана з будівництвом та реконструкцією. Часто відвідую закордонні будівельні виставки та симпозіуми. Так що у свої 34 роки я маю деякі знання, якими бажав поділитися на сторінках даного шанованого форуму, а у відповідь отримав хамство і звинувачення у дешевих фальсифікаціях.

Боляче дивитися, як форум з корисного ресурсу обміну інформацією перетворюється на такий собі "клуб за інтересами любителів коньяку, вазонів, собачок і т.д." та "куточок ображених забудовників", котрі жаліються один-одному як їх "кинули" жадні западенці. Особи, здебільшого, як у нашій гламурній шоу-тусовці Каті Осадчої, одні і ті ж. А коли з'явилася свіжа думка, то її потрібно швидше "затюкати". Будь по-вашому, якщо потреби у свіжій думці немає, то прошу шановного модератора вилучити створену мною тему. Добраніч.

Змінено користувачем Віктор
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Буду вдячний,якщо викладете, хоча б частково,перелік форумів,якими користуєтесь.

Не буду ж я вас просити знайти і перевести щоразу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...