Строим Дом

Партнер раздела: UDK
Перезагрузить страницу

Баварська штукатурка (розпис фасаду)

Старый 17.05.2011, 13:41   #1
trintintin
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 239
Поблагодарили 37 раз(а) в 18 сообщениях
По умолчанию Баварська штукатурка (розпис фасаду)

Після побаченого www.archdesignfoto.com/mitten...ikov-foto.html під враженням. В інеті нічого не знайшов. Хто що порадить по складу-матеріалам і можливо техніці нанесення?
Сподіваюсь на невелику ціну матеріалів і "бабусіни" методи приготування (все ж таки цим розписам років і років). Є бажання розфарбувати вікна.
Хтось робив (бачив) аналогічне в Україні?
trintintin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.05.2011, 00:06   #2
Cornett
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 219 раз(а) в 156 сообщениях

Дуже гарно! Хоч і пахне, від деяких розписів, таким неприхованим міщанством. Але все одно, - подобається роспис на фасадах.
В Києві багато будинків з сучасними розписами. Ті що я бачив, - то просто малюнки (хоч їх зовсім непросто зробить).
Я невеликий спеціаліст з малювання. Але ті малюнки з Баварії, скоріш за все, зроблені як фрески - роспись по вологій штукатурці.

У мене є така ідея. Розмалювать комусь будинок, за якоюсь тематикою. Спецалістів по фрескам я не знаю. А от зі звичайними митцями-малярами знайомий.
Колись умовив одного замовника на невеличкий роспис фасада.
Частину малюнків цього будинка - дит.садка, я розмістив в альбомі "Дизайн" на цьому форумі, на своїй сторінці.
Там виконано все фасадними фарбами.
Але, мені, особисто, подобається. Хоч робота, як і матеріал - не з дешевих.
Cornett вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы

Текущее время: 04:21. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании