Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Цоколь

Нове покоління

Рекомендовані повідомлення

Ділянка з нахилом. Робити цокольний поверх чи ні? Чи оправдає він себе по матеріальних затратах, функціональності і т.п.?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка з нахилом. Робити цокольний поверх чи ні? Чи оправдає він себе по матеріальних затратах, функціональності і т.п.?

 

Який ухил?

В цілому при значних нахилах краще робити. Діло в тому, що фундамент краще робити в одному рівні. Це значно покращує його роботу. А при ухилі, що забезпечує перепад в районі 1м по висоті в межах плями забудови, виходить що ви вимушені будети робити високий фундамент (чи цоколь — хто як називає) і більшість робіт ви вимушені будете зробити автоматично. Звичайно, що ціна підскочить за рахунок утеплення цоколю, більших земляних робіт, перекриття над підвалом/цоколем та ще одної підлоги по грунту.

Але по функціональності він себе виправдає — ви зможете перенести туди частину технічних приміщень, при бажанні майстерню, погріб, при нормальних під'їздах зможете зробити гараж.

В любому випадку рішення за вами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гидроизоляция цоколя от атмосферных вод, подвала здания , построенного на наклонном участке крайне не затратная штука и решается простейшим дренажем.

 

Чем хорош цокольный этаж ?

Хотя бы тем что на его охлаждение/обогрев будет уходить меньше денег.

Да и не утеплял бы я его снаружи.

Теплая мягкая отмостка + теплая штукатурка изнутри.

Последняя позволит поддерживать правильный влажностный микроклимат в помещении цоколя (подвала).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Propeller а який варіант теплої штукатурки ви порадите у підвал? У мене ц/п з вапном, в одній половині підвалу зроблена торік, сухо як пустелі, в іншій зробили кілька місяців тому, запарився чекати поки висохне :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбрать можно отсюда

www.google.com.ua/#hl=ru&source=hp&q=%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%8F+%D1%88%D1%82%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B0&oq=%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%8F+%D1%88%D1%82%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B0&aq=0&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=1762l12634l0l19860l28l27l4l9l9l1l459l4652l2-3.6.4l13l0&fp=8b11835b05784813&biw=888&bih=628

 

Относительно "какая лучше" не скажу. Послушайте что поют продавцы.

Почему утеплять теплой?

1. Это как никак утеплитель.

2. Она как и известковая и как любая пористая штукатурка гигроскопична. То есть, впитывает влагу из воздуха при определенной его относительной влажности и температуре. Когда влажность опускается процесс идет в обратную сторону. Потом просто стабилизируется.

3. Для подвала эта особенность особенно хороша так как летом в прохладный подвал заходит теплый воздух с улицы и поднимает в подвале относительную влажность воздуха. Влага конденсируется на "холодной" стене подвала и впитывается штукатуркой. При этом слегка понижает её теплоизоляционные свойства. Что способствует охлаждению подвала "холодным" грунтом.

Зимой все до наоборот.

Получается своего рода естественный кондиционер.

 

Если бы была просто известковая, порекомендовал бы поселить в подвале полсотни китайцев, чтобы надышали углекислым и напотели для влажности. Известь во влажной среде быстрее карбонизируется.

 

Если у вас цементно-известковая, то несколько месяцев - это дофига.

Цемент должен сделать свое дело по-быстрее.

Вы случайно подвал не сушите воздухом с улицы? Сквознячком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сушу. Є душники у цоколі Д150 6 шт і два невеликих глухих вікна. Штукатурка не ц/вапняна, а ц/піщана з вапном. Коли робилось у першій половині то вікон ще не було, був протяг, також сохло довго, але висохло. А ще коли робили другу частину трапилась така біда що лопнула колба і за ніч натекло кілька кубів води у цю половину :(, стяжка з ППС була зроблена торік, під нею пухирчата геомембрана. Воді просто немає де дітись окрім як сохнути. Поставлю пару тепловентиляторів, витяжку, думаю до зими якось висушу. Мене просто цікавила тепла штукатурка, бо опалення у підвалі не маю і не планую. Ось почитав про неї, коротше не вразила, ще в будинок куди не йшло, а в підвал... І так піде 8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну цементно-известковая без песка не бывает.

Сушить лучше не температурой (тем более сушите сверху), а количеством воздуха. Поэтому больше уделите внимания производительности поддувала.

У что может впечатлить в теплой штукатурке ?

Как альтернатива пенопластовому или ватному утеплению фасадов может и не дотягивает.

А для утепления стен, где холодная зона (грунт +5...+10) очень даже есть смысл.

Хотя вашу проблему она не решит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...