Строим Дом

Перезагрузить страницу

Будуємо літню хатку або "Дурень думкою багатіє"...

Старый 09.08.2011, 23:33   #1
Petr0vi4
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Будуємо літню хатку або "Дурень думкою багатіє"...

Довго думав чи створювати тему... і от вона...
Все почалося з того, що на земельній ділянці є старенький вагончик. Почав цей вагончик потроху розсипатися, підлога провалюватись, стеля протікати і т.д.
І як в тій казочці, надумав дід(мій батько) побудувати з нього хатинку... Привіз фундаментні блоки, поставив на них вагончик і замовив дерево для віранди, підлоги, даху.
Я відразу сказав, що ідея нікудишня з цим вагончиком, але мене ніхто не слухає...
Коли привіз дерево сусіди всі хором сказали, що не треба переводити гарне дерево на гнилий вагончик, а треба будувати дерев'яний будиночок, сусідів послухали ...

Вирішили будувати дерев'яний будиночок, каркас з бруса, стіни ОСБі панелі...
Знявши вагончик з блоків маємо такий ось "фундамент".

Тепер найголовніше, чи геть дурна ідея зробити поверх цих блоків армпояс і будувати...?
Який фундамент має бути я знаю, але коштів на нього немає, а батько рветься в бій поки у відпустці... тай дерево вже чекає...

Буду вдячний за поради як вийти з цієї ситуації.
З проектів придивився
(ссылка устарела) та
www.extradom.pl/projekt-domu-....aspx?lustro=0
Petr0vi4 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.08.2011, 09:20   #2
seyvalter
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 1,448
Поблагодарили 910 раз(а) в 571 сообщениях
Отправить сообщение для seyvalter с помощью AIM

Думаю без проблем, дерев"яні будинки досить легкі, крім того у них В ПРИНЦИПІ не можуть потріскатися стіни. На Поліссі половина хатин взагалі мають по каменюці під кутками і стоять віками. Робиш армований моноліт сантиметрів 30-40 висотою і вперед! ИМХО
seyvalter вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.08.2011, 14:19   #3
apxitektop.s
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 46
Поблагодарили 343 раз(а) в 258 сообщениях

що впало в око одразу - як видно на фото ваші ФБС блоки стоять навпаки, але звісно не в тому трабл, бо вони не армуються, на фото видно, що кілька блоків - тріснули - повздовжньому напрямку, я б не грався з такими псевдо фундаментами які тільки нашкодять вам, бо хто його зна які у вас там грунти, чи буде їх пучення чи ні.
Вам в кілька разів дешевше зробити 4 стовпчатих - окремо стоячих фундаменти, зверх - дерев'яні балки, а далі ваш каркас.
На мій погляд те шо ви робите зараз як в поговірці вийде
- "із Га..на - гам....на куля" =)
Якщо грунти пучинисті, то й монолітний пояс вам не допоможе, а всю халупу поведе, бо ваші фундаменти не заглиблені нижче глибини промерзання грунтів, а кинуті на родючий грунт - чорнозем =), в такому випадку, щоб зберегти кошти - вам треба перевернути ФБС - правильно, а не так, як зробили ви, й замінити грунти на 90 см в місцях фундаментів - щебенево пісчаною сумішшю
apxitektop.s вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.08.2011, 14:49   #4
Petr0vi4
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

Дякую за відповіді.

На тих фото не видно, ділянка знаходиться біля двух озер, і на глибині 1м-1,2м вже проступає вода. На глибині десь 0,7м йде глей а десь з 0,8-0,9м починається щось схоже на пісок (копається важко).

Так заглибитись на 90см, думаю, було б ідеально...прорахую цей варіант.
Petr0vi4 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы

Текущее время: 02:50. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании