Строим Дом

Партнер раздела: DreamDim
Перезагрузить страницу

Приватизація землі за межами участку

Старый 15.08.2011, 14:31   #1
salnykov
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Приватизація землі за межами участку

Доброго дня, шановні.

Маю таке питання, може хтось колись зіткався.

При розпайовці ділянок було закладено ширину дороги + прилягаючої смуги в 16 м. Нещодавно був у сільській раді і з"ясувалось, що план села, який будуть подавати на затвердження у земельну комісію (може не так називається, але чомусь пам"ятаю саме таку назву), передбачає ширину дороги + прилягаючої смуги вже у 8 м, тобто на 8 м меншу.

Мені показали план, який подається на голосування і там відстань між межею моєї ділянки і лінією дороги - 4 м. Крім лінії дороги ще промальована (іншим кольором) межа масива під забудову, яка теж знаходиться від моєї межі на відстані 4 м.

Отож власне запитання:

-чи теоретично є можливим говорити про якісь перспективи приєднання цієї смуги шириною в 4 метри до моєї ділянки? Якщо так, то хто може прийняти таке рішення (голова сільради чи хтось інший) і про що власне розмовляти? Приватизацію цього клаптя?

-якщо цей клапоть не приватизовувати, то від якої лінії я мушу відштовхуватись обчислюючи відстані до будівель по ДБН: межі своєї ділянки чи від того, що позначено межею масива під забудову на плані в сільраді.

Буду вельми вдячний за всі поради.
salnykov вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.08.2011, 00:02   #2
apxitektop
Moderator

Вы сказали Спасибо: 1,864
Поблагодарили 5,770 раз(а) в 2,967 сообщениях
Smile

Цитата:
Сообщение от salnykov Посмотреть сообщение
Доброго дня, шановні...

Отож власне запитання:
-чи теоретично є можливим говорити про якісь перспективи приєднання цієї смуги шириною в 4 метри до моєї ділянки? Якщо так, то хто може прийняти таке рішення (голова сільради чи хтось інший) і про що власне розмовляти? Приватизацію цього клаптя?
-якщо цей клапоть не приватизовувати, то від якої лінії я мушу відштовхуватись обчислюючи відстані до будівель по ДБН: межі своєї ділянки чи від того, що позначено межею масива під забудову на плані в сільраді.

Буду вельми вдячний за всі поради.
1. Теоретично можна приватизувати, але не 100% - потрібно бачити план і знати яке там призначення. Якщо це в межах села, то Вам доголови сільради.
2. Ви маєте відштовхуватися від власних меж, сусідських будівель, ліній електропередач, газопроводів тощо. А ще гляньте Правила забудови місцеві.
apxitektop вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы

Текущее время: 12:52. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании