Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опресовщик... (візьму в оренду)

Yevhen_Z

Рекомендовані повідомлення

Сорі, якщо офтопік...

 

Поставив власноруч радіатори опалення. Позичте в оренду ручний опресовщик перевірити герметичність (за ринковою ціною).

 

Бажано на вихідні (один-два дні). Бажано в Броварському напрямку (може хтось на Юності точку здасть :)).

 

Якщо є якісь пропозицію - в особисту пошту...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сорі, якщо офтопік...

 

Поставив власноруч радіатори опалення. Позичте в оренду ручний опресовщик перевірити герметичність (за ринковою ціною).

 

Бажано на вихідні (один-два дні). Бажано в Броварському напрямку (може хтось на Юності точку здасть :)).

 

Якщо є якісь пропозицію - в особисту пошту...

 

На Юності попитайте в рядах. Мають бути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

prokatnapaliadina22.spravka.ua/products/8.html

 

дякую. :) На це оголошення (яким просякнутий весь інет) я натикнувся у першу чергу. І на крайняк ним скористаюся. Просто хотілося знайти щось ближче. Мені з Броварів з'їздити на Палладіна - 40 км. Тобто 80 км - для того, щоб взяти, і 80 км - для того, щоб повернути. 160 км. При тому, що оренда - 75 грн/доба...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще таке питання.

 

В принципі, опресовочний насос знайшов.

 

Яким тиском варто перевіряти?

 

Батареї MIRADO. Робочий тиск - 15 бар, максимальний - 30 бар, тиск опресовки - 45 бар.

 

Опалення - централізоване, будинок - панелька, дев'ятиповерхівка вісімдесятих років. У мене четвертий поверх.

 

Я припускаю, 10 бар буде достатньо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я припускаю, 10 бар буде достатньо?

 

Так.

Хоча за нормами, тиск випробувань повинен буты 1,5 робочого. А робочий у вас може бути й 10ть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені з Броварів з'їздити на Палладіна

 

Мабудь у Броварах бистріше компрессор можна найти, та перевірити тиском повітря систему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Мабудь у Броварах бистріше компрессор можна найти, та перевірити тиском повітря систему.

 

я вже думав про це. Але компресором легко перевірити лише факт герметичності/негерметичності, Проте якщо десь є дірки, то відшукати їх легше за допомогою води, ніж бігати навколо радіатора з мильним розчином і шукати бульбашки..:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вже думав про це. Але компресором легко перевірити лише факт герметичності/негерметичності, Проте якщо десь є дірки, то відшукати їх легше за допомогою води, ніж бігати навколо радіатора з мильним розчином і шукати бульбашки..:)

Точнее, компрессором можно проверить на прочность, но не на герметичность. Вообще, воздухом лучше не прессовать. На крайний случай - залить водой под давлением водопровода, а надавить компрессором. В этом случае и компрессору работы будет куда меньше, и вода, и опасность меньше что стрельнёт кому-то в глаз.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...