Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как охдадить погреб?

Car

Рекомендовані повідомлення

11.08.2022 в 18:04, Enot123h сказав:

Как эконом вариант советский БК можно за 2к грн купить, у меня даже в гараже валяется, хорошо холодил, когда в окне стоял

Цей «економ» зжере енергії як 20 сучасних холодильників, так що таке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Privet сказав:

 

Мене малого у той погріб запускали бо круті були сходи - до сих пір пам'ятаю той холод влітку. Чесно кажучи не особливо я любив туди лазити.

 

Зроблять фігню якусь, а потім маються з цього приводу... Роблять спробу вирішити проблему, яку взагалі вирішити не можливо. Кондиціонери... та купіть ще один холодильник та морозильну камеру , та не майтеся фігнею, або копайте у новому місці нову яму та робить правильно новий льох.

 

***

 

Сприйняття «холод» є доволі відносним, якщо з +35 зайти у +25 то це вже буде холод. У вашому погребі, скоріш за все, було десь 15, звісно що влітку то є дуже холодно)

Холодильники та морозильники то добре, в Бучі в цьому році нарешті розморозив та повикидати все зайве(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, JFK сказал:

У вашому погребі,

Копалося це до другої світової, руками, лопатами, кірками,  відрами, а не екскаваторами  та, напевно, не від балди рили на глибину - де рівень полу був 10-11 метрів від поверхні землі, робили цегляні стіни, зводи, глиняну підлогу та ставили двоє масивних, дерев'яних дверей - одні на поверхні землі, а інші безпосередньо перед входом у льох...

 

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Privet сказал:

де рівень полу був 10-11 метрів від поверхні землі

Это лишнее на самом деле)

До вечной мерзлоты не докопаешься у нас все равно.

Достаточно соблюдать известные правила сооружения погреба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Это лишнее на самом деле)

 

Тоді знали - що робили.

Деякі речі залежать наприклад від складу ґрунту - капають до глини. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Privet сказал:

Тоді знали - що робили.

Деякі речі залежать наприклад від складу ґрунту - капають до глини. 

Тогда робили, що дозволяла технология и техника)

От складу грунту ничего не залежить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, JFK сказал:

Холодильники та морозильники то добре, в Бучі в цьому році нарешті розморозив та повикидати все зайве(

Та отож. Після кількох тижнів без електрики прибирати треба з двома відрами, в першому тряпку мити в друге блювати. Погреб в цьому сенсі надійніший :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, JFK сказал:

 

 

Я б придбав. Бо дружина зажадала льох й всі мої зауваження про неможливість на практиці підтримувати в ньому потрібну температуру вона не сприймає. Так як все одно гроши витрачати, щоб довести безпорадність цієй споруди то краще готовий придбати ніж трахатись та будувати самостійно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

 

Я б придбав. Бо дружина зажадала льох й всі мої зауваження про неможливість на практиці підтримувати в ньому потрібну температуру вона не сприймає. Так як все одно гроши витрачати, щоб довести безпорадність цієй споруди то краще готовий придбати ніж трахатись та будувати самостійно...

prom.ua/ua/Plastikovyj-pogreb.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...